SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

713
post-template-default,single,single-post,postid-713,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Zimowo – Walentynkowy Konkurs Smith i SnowSport

Zimowo - Walentynkowy Konkurs Smith i SnowSport

Zimowo – Walentynkowy Konkurs Smith i SnowSport

Rozpoczynamy kolejny konkurs z serii naszych zimowych konkursów, którego cykl rozpoczęliśmy 16 stycznia 2017 roku konkursem z nagrodami od K2 (K2 Snowboarding i K2 Ski).

Tym razem, z racji na zbliżające się walentynki, do konkursu zapraszamy wszystkie pary i single kochające sporty zimowe. Konkurs odbywa się w dniach 31 stycznia 201714 lutego 2017 roku a tematem prac konkursowych będzie:

“Miłość na stoku”

Tematem pracy konkursowej jest “Miłość na stoku”. Prześlijcie maksymalnie 3 autorskie zdjęcia ze stoku, w których się przytulacie, pokazujecie (w granicach rozsądku i kultury! 🙂 ) jak bardzo kochacie się wzajemnie. Konkurs dedykujemy też do singli i podkreślamy, że muszą to być osoby KOCHAJĄCE sporty zimowe. Ciekawe czy coś kreatywnego wymyślicie? 🙂 W konkursie będziemy akceptować zdjęcia tradycyjne, kolaże i memy. Włączcie kreatywność, pokażcie to jak odbieracie temat Miłości na stoku.

Wystarczy, że do dnia 14 lutego 2017 roku prześlecie na adres konkursy@snowsport.pl autorskie zdjęcie ze stoku, które będą pracami konkursowymi.

Nagrody

Nagrody są zacne. Mamy dla Was między innymi Gogle Smith Squad White Red Sol-X Mirror, świetną bluzę i t-shirt i brandowe gadżety marki Smith. Przejdźmy do rzeczy.

1 miejsce

 • Gogle Smith Squad White Red Sol-X Mirror + dodatkowa soczewka 2017, więcej o tych googlach możecie przeczytać w naszym sklepie.
 • naklejka SMITH
 • Smycz SMITH
 • SnowSportowe WLEPY

2 miejsce

 • Bluza SMITH rozmiar L
 • naklejka SMITH
 • Smycz SMITH
 • SnowSportowe WLEPY

3 miejsce

 • T-Shirt SMITH rozmiar L
 • naklejka SMITH
 • Smycz SMITH
 • SnowSportowe WLEPY

Wymagania dotyczące nadsyłania prac konkursowych

Prace konkursowe muszą zawierać informację (wklejoną w treści maila), dotyczącą przekazania na rzecz P.P.H.U. Fit Paweł Michalski praw do wykorzystywania prac konkursowych na naszej naszej stronie internetowej i naszych profilach społecznościowych.

Wzór:

 1. Ja (imię, nazwisko i adres email) ……………………………………………………………, wyrażam zgodę na wykorzystywanie nadesłanych grafik/zdjęć mojego autorstwa, przez  firmę P.P.H.U. FIT Paweł Michalski będącą właścicielem sklepu SnowSport.pl na stronie http://snowsport.pl, https://snowsport.pl/blog i profilach społecznościowych sklepu (facebook, twitter, pinterest, instagram).
 2. Autor oświadcza, że według przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest twórcą załączonego w niniejszej wiadomości e-mail dzieła, zwanego dalej utworem.
 3. Autor oświadcza, że utwór został przez niego wykonany osobiście, nie stanowi opracowania cudzego dzieła i przysługują mu pełne prawa majątkowe do niego, a także, że może rozporządzać prawami autorskimi do utworu w zakresie niezbędnym do zawarcia i wykonywania niniejszej umowy.

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

 

No Comments

Post a Comment