Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narty Fischer RC4 The Curv DTX WS M-TRACK Yellow Base + wiązania RC4 Z12 RT GW 2021

Kod produktu: 55794
Producent: Fischer
Narty Fischer RC4 The Curv DTX WS M-TRACK Yellow Base + wiązania RC4 Z12 RT GW 2021
Narty Fischer RC4 The Curv DTX WS M-TRACK Yellow Base + wiązania RC4 Z12 RT GW 2021
Narty Fischer RC4 The Curv DTX WS M-TRACK Yellow Base + wiązania RC4 Z12 RT GW 2021
Narty Fischer RC4 The Curv DTX WS M-TRACK Yellow Base + wiązania RC4 Z12 RT GW 2021
1
Rozmiar
Cena katalogowa3 499,00 pln
Promocja 26% (900,00 pln)
2 599,00 pln
brutto / para
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Darmowa dostawa od 0,00 pln
Bezpieczne zakupy
 • Godne podziwu narty dla Kobiet Fischer RC4 The Curv DTX WS z płytą M-Track to przeznaczone dla lubiących pęd Pań deski raceowe o średnim promieniu skrętu. Z 72 mm pod butem możesz błyskawicznie zmieniać krawędź. Tylko spójrz na ich kolorystykę - te

wyczynowe narty z technologiami Diagotex™ i Triple Radius zmrożą niejednego Pana na stoku. A nie jednego zelektryzują!

Fischer Curv DTX idealny skręt. Pomyśl o twardym, świeżo przygotowanym stoku o porannej porze i możliwości zjazdu jak po szynach. Czysta adrenalina, pełna moc i całkowita koncentracja w każdym ruchu. Ekstremalnie dynamiczne zachowanie tych nart w skręcie osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii DiagotexTM, potrójnemu promieniowi skrętu oraz żółtemu, odblaskowemu ślizgowi WC Base. Wzmocnione titanalem o grubości 0.8 mm, który zapewnia najwyższy poziom stabilności, stworzone są, aby wyciskać z nich maksimum.

Dzięki potrójnemu promieniowi – Triple Radius – kontrola nad nartami jest doskonała. Oznacza to lepsze przenoszenie sił w każdym skręcie – zaczynając od prawidłowej inicjacji skrętu, poprzez fazę precyzyjnego ślizgu na krawędzi, aż do ostatecznego przyspieszenia w końcowym etapie skrętu. Triple Radius pozwala na nieosiągalne wcześniej dynamiczne skręty.

W sezonie 2020/21 w nartach została zmieniona płyta – Racetrack zostaje zastąpiony płytą M-Track. W praktyce płyta zapewnia lepsze dopasowanie do stylu jazdy narciarza, dzięki temu narty są stabilniejsze w prowadzeniu i jeszcze lepsze!

On Piste Rocker

Z nowym On-Piste Rocker Fischer zapewnia sportowe osiągi z bardziej harmonijną inicjacją skrętu i zapobiega przed przypadkowym zahaczaniem krawędzi. Nowa geometria narty połączona z On-Piste Rocker pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki. Cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

Technologia Rocker została opracowana przez Fischera dla narciarzy, którzy chcą osiągać maksymalne wyniki, przy możliwie małym nakładzie siły. Krótsza powierzchnia styku sprawia, że inicjacja skrętu jest łatwiejsza. Najszersza część narty zapewnia Ci stabilność w momencie gdy nie masz kontaktu z podłożem podczas wykonywania skrętu i przechodzenia z krawędzi na krawędź.

Narty RC4 The Curv GT Fischer 2021

O KOLEKCJI FISCHER RC4 THE CURV

Prędkość staje się coraz większa z każdym skrętem oraz dynamicznym rozwojem grupy nart wyczynowych - a więc zapnij pasy i trzymaj się mocno! Kiedy siła odśrodkowa będzie wzrastać, poczujesz się PRO! Ekstremalnie wyczynowa linia nart The Curv jest szczególnie blisko  profesjonalnego wyposażenia z Pucharu Świata. Całą linię łączy szczególnie  zaprojektowane taliowanie, specjalny koncept który zwiększa kontrolę i umożliwia zindywidualizowane skręty przy wysokiej prędkości. Na wskroś zaawansowane technologicznie dzięki technologiom Triple Radius, raceowej płycie lub zaawansowanej siatce BAFATEX®. Linia The Curv zapewnia perfekcyjną sztywność, szybką zmianę kierunku bez utraty szybkości i optymalny transfer energii, Tak więc każda zmiana krawędzi na nartach z linii The Curv zapiera dech w piersiach i powoduje skokowy wzrost adrenaliny!

Czym jest idealny skręt? Jak narty muszą być zaprojektowane, aby połączyć doskonałą wydajność z idealną kontrolą? Takie pytania zostały postawione przez legendy narciarstwa: Hansa Knaussa, Mike’a von Grünigena i Kristiana Ghedina. Tę problematykę Fischer miał na uwadze przy opracowywaniu linii CURV. 

Cechy nart Fischer RC4 The Curv DTX WS 2021:

Te znakomite narty to nie tylko zastosowane w nich technologie – uwagę przykuwa także ich przemyślana estetyka. Elegancki, minimalistyczny design w oszczędnej kolorystyce, czerń płynnie przechodząca w czerwone powierzchnie – wygląd narty wpisuje się w najnowsze trendy wzornictwa. 

 • RC4 The Curv DTX M-TRACK Yellow Base to narta ekstremalnie dynamiczna w skrętach
 • Nieograniczona, czysta przyjemność z prędkości
 • Lśniąco skrzący się żółty utwardzony ślizg z nart zawodniczych World Cup Yellow Base
 • Narty RC4 The Curv DTX Fischer 2021
  Rozmiar (cm) 150 157 164 171 178
  Taliowanie (mm) 122/70/103 122/70/123 121/70/105 121/72/106 120/72/104
  Promień (M) 11 12 14 16 17
  Waga (g): 1750 1850 1950 2150

  Technologie w nartach Fischer RC4 The Curv DTX  WS 2021:


  TABELA TECHNOLOGII

  ON-PISTE ROCKER w nartach Fischer RC4 The Curv GT 2019
  ON-PISTE ROCKER
  Technologia Rocker została opracowana przez Fischera dla narciarzy, którzy chcą osiągać maksymalne wyniki, przy możliwie małym nakładzie siły. Krótsza powierzchnia styku sprawia, że inicjacja skrętu jest łatwiejsza. Najszersza część narty zapewnia Ci stabilność w momencie gdy nie masz kontaktu z podłożem podczas wykonywania skrętu i przechodzenia z krawędzi na krawędź.
  TRIPLE RADIUS SYSTEM
  Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.
  CHARACTER SIZE
  W nowej serii nart Fischera The Curv każda długość nart zaprojektowana jest tak aby dopasować się idealnie do preferowanego stylu jazdy użytkownika. Każdy rozmiar nart posiada odrębną geometrie dostosowaną do potrójnego promienia skrętu, dzięki czemu narta doskonale układa się w zakręcie o dowolnym łuku zarówno krótkim, średnim jak i długim.
  M-track
  Nowa konstrukcja płyty, która daje optymalny balans i lepszą stabilność co wpływa na pewniejsze prowadzenie przy większych prędkościach.
  DIAGOTEX TM
  Wibracje są potencjalnym wrogiem kontroli. Innowacyjna technologia Diagotex TM to poprzeczne pasy karbonowej siatki ograniczające skręcanie się konstrukcji i umożliwiające nartą szybki powrót do oryginalnego kształtu. Diagotex pomaga przeciwstawić się silę odśrodkowej i zmniejsza ugięcie podczas zakrętów pokonywanych z duża prędkością. Pozwalana na precyzyjne prowadzenie nart po obranym łuku dostarczając maksimum mocy i stabilności.
  CONCAVE SIDEWALL w nartach Fischer 2021
  CONCAVE SIDEWALL
  Nowy kształt ścian bocznych narty ułatwia prace serwisowe, ale także wejście na krawędź.
  Free Milled Titanim w nartach Fischer RC4 The Curv Ti 2019
  FREE MILLED TITANIUM
  Powłoka titanalu w kształcie litery H widoczna na wierzchniej warstwie nart pod wiązaniami. Zupełnie nowy standard technologiczny, który wpływa na doskonałe trzymanie krawędzi i płynną jazdę.
  Opis technologii BEECH POPLAR WOOD CORE w nartach Fischer RC4 The Curv GT 2019
  BEECH POPLAR WOOD CORE
  Drewniany rdzeń narty wykonany z dwóch odmian drzewa -  specjalnej odmiany Buku oraz Topoli. Dla uzyskania najlepszych właściwości drewno pozyskiwane jest z drzew w odpowiednim wieku. Dzięki temu drewno jest twarde, o dużej wytrzymałości i doskonałych parametrach technicznych. Drewno z Buku zapewnia stabilność połączona z lekkością i  doskonale zbalansowany flex narty. Dodatkowo dzięki swoim  właściwością drewno topolowe poprawia płynność jazdy na nartach i nadaje nartą większej zwrotności.
  Opis technologii Air Carbon Ti 0.5 w nartach Fischer RC4 The Curv GT 2019
  AIR CARBON TI 0,8
  Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanalu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nad nartami. Drewniany rdzeń pokryty podwójną titanalową powłoką o grubości 0,8 mm, wzmocniony kompozytem węglowym - Air Carbon. Konstrukcja wpływająca na doskonałe trzymanie krawędzi i płynną jazdę.
  Opis technologii WORLD CUP TUNING w nartach Fischer RC4 The Curv GT 2019
  WORLD CUP TUNING
  Technologia wykańczania krawędzi i ślizgów nart. Narty szlifowane są najwyższej jakości maszynach - takich, których używa się również do wykańczania nart jeżdżących w Pucharze Świata.
  Opis technologii RACETRACK PLATE w nartach Fischer RC4 The Curv GT 2019
  RACETRACK PLATE
  Technologia wprowadzona w sezonie 2012/2013. Oparte na zasadzie Flowflex (specjalne połączenie wiązania z nartą, na odcinku pod butem pozwalające na swobodne wygięcie narty, dzięki czemu nie traci ona kontaktu ze śniegiem i zachowuje idealny tor jazdy) ale o 30% lżejsze. Rozwiązanie typy rail - nie wymaga nawiercania płyty. Jeszcze łatwiejsza i szybsza zmiana rozmiaru. Płyta Racetrack stosowana jest tylko w najwyższych modelach nart z linii RC4, Progressor oraz limitownej C-Line.
  Opis technologii SINTERED BASES w nartach Fischer RC4 The Curv GT 2019
  SINTERED BASES
  Spiekany ślizg zapewnia najwyższe osiągi, jest trwały i łatwy utrzymaniu. Bardzo dobrze absorbuje wosk, nasmarowany jest znacznie szybszy od tłoczonego. Ma duża gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny.
  Wordcup Base
  Oryginalny ślizg z PŚ z wkładami chroniącymi nartę przed przed nagromadzeniem ciepła.
  DIAGOTEX™ w nartach Fischer RC4 WorldCup SC 2021
  DIAGOTEX™
  Innowacyjna karbonowa siatka zapewniająca sztywność poprzeczną. Maksimum mocy i stabilności w skręcie.
  Opis technologii TOP SHEET ARMOR w nartach Fischer RC4 The Curv GT 2019
  BRUSHED TOP SHEET
  Następca technologii Snake Skin - wykończenie laminatu narty przypominające strukturę szczotkowanego aluminium, które zabezpiecza narty przed zarysowaniem i uszkodzeniami. Technologia ta zapewnia, że nawet po kilku sezonach intensywnej jazdy narty dalej prezentują się świetnie i wyglądają jak nowe.
   

  WIĄZANIA FISCHER RC4 Z12 POWERRAIL BRAKE 85 [F]

  Wiązania Z12 wyposażone są dodatkowo w diagonalny tył, umożliwiający dodatkowe, bezpieczne wypięcie pięty - pracujące w zakresie 150°. Rozwiązanie to podnosi jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa.

  Kod producenta: T20216

  DIN 3,5 - 12
  Wysokość stania 29 - 33,5 mm
  Waga narciarza > 36 kg

   

  TABELA TECHNOLOGII
  Technologia FULL DIAGONAL w wiązaniach narciarskich Fischer RC4 The Curv DTX 2019
  FULL DIAGONAL TOE
  Wiązania wypinają się w promieniu 180°, dzięki czemu sprawdzają się podczas upadków w różne strony. Minimalizują ryzyko urazów wiązadeł i ścięgien.
  Technologia DIAGONAL HEEL w wiązaniach narciarskich Fischer RC4 The Curv DTX 2019
  DIAGONAL HEEL
  Pięta wiązania pracuje w promieniu 150°. Minimalizuje to ryzyko urazów wiązadeł i ścięgien.
  Technologia FRP w wiązaniach narciarskich Fischer RC4 The Curv DTX 2019
  FRP
  Cztery rolki i ruchoma płytka to system usprawniający wypinanie i właściwe działanie wiązań.
  Technologia AFS w wiązaniach narciarskich Fischer RC4 The Curv DTX 2019
  AFS
  Udoskonalony system uwalniania buta z wiązania. But uwalniany jest z wiązania szybko i płynnie, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  Wiązania RC4 Z12 RT GW marki Tyrolia kompatybilne są z najnowszym systemem ułatwiającym chodzenie - Grip Walk, zastosowanym w butach narciarskich nowego typu. Ponadto wiązania wyposażone są w system prostej regulacji, umożliwiającej ustawienie rozstawu wiązań bez użycia narzędzi oraz dostosowania skali wypięcia DIN przy użyciu śrubokrętu. Dzięki temu nawet bezpośrednio pod stokiem będziesz mógł wymienić się nartami z przyjaciółmi i testować, które deski są lepsze.

  Grip Walk - innowacyjny system w butach narciarskich jeszcze bardziej ułatwiający chodzenie. Teraz przemieszczanie się pomiędzy stokiem i parkingiem oraz restauracją będzie dużo łatwiejsze! Wiązania w powyższych nartach Fischer'a są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk.

  DODATKOWE MATERIAŁY:

Marka
Symbol
P15420
Kod Ean
150 cm9002972486029
157 cm9002972486036
164 cm9002972486005
171 cm9002972486012
Szerokość pod butem
72
Płeć
Damskie
Grupa
Race
Grip Walk
Tak
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 643 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Wszystko super, szybka wysyłka.
2024-04-24
Bez uwag .
pixel