Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Smith

( ilość produktów: 12 )

Smith, począwszy od najwyższej jakości integracji pomiędzy kaskami i goglami, poprzez niezrównaną przejrzystość szyb ChromaPop, styl i innowacje, kończąc na dążeniach do doskonałości, uczynił swoje gogle narciarskie, kaski narciarskie, i okulary przeciwsłoneczne wyborem nie tylko wyczynowych sportowców na całym świecie. Produkty Smith stanowią autentyczny sprzęt sportowy, zbadany i przetestowany przez oddaną grupę pracowników i sportowców, którzy żyją i oddychają tym stylem życia. Łatwo jest tworzyć doskonały produkt, gdy kocha się to, co się robi!

Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.

SMITH OPTICS

Zlokalizowana w Sun Valley, Idaho, Smith Optics, Inc. została założona w 1965 wraz ze stworzeniem pierwszych w historii gogli wyposażonych w termicznie zgrzewane szyby i przepuszczającą powietrze gąbkę. Ten pomysł zrewolucjonizował narciarstwo i sprawił, że w późniejszych latach Smith Optics stała się znaną, światową marką. Początkowo, założyciel Dr. Bob Smith, z zawodu dentysta, tworzył gogle ręcznie, przy użyciu narzędzi dentystycznych, gąbki i kleju. Jeszcze przed dobiciem targu na seryjną produkcję w późnych latach 60., Smith tworzył przy kuchennym stole wraz z przyjaciółmi prototypy gogli i wymieniał je na bilety na wyciągi, by móc testować swoje produkty.

Opierając się na tym dziedzictwie i poszerzając swoją wiedzę, firma Smith Optics kontynuowała ustanawianie wysokiej jakości standardów okularów, gogli i kasków. Na przestrzeni lat innowacyjne pomysły zastosowane w produkcji gogli to 5X Anti-Fog szyby wewnętrznej, seria I/O wyposażona w system szybkiej wymiany szyby, opatentowany system zarządzania przepływem powietrza - Turbo Fan, opatentowany system regulacji wentylacji szyby – Regulator, opatentowany zaawansowany system do motocross’u - Roll Off's film i opatentowana wkładka ODS (Ocular Docking System). W okularach przeciwsłonecznych zaś Smith Optics ceniona jest za opatentowany Slider i serię PivLock - najbardziej innowacyjne wymienne okulary przeciwsłoneczne i najnowszej generacji szyby ChromaPop, które oferują niezrównaną polaryzację, przejrzystość i nasycenie kolorów. Oprócz najwyższej jakości okularów, Smith Optics opracowała linię kasków narciarskich i rowerowych, zapewniającą ochronę przy jednoczesnym zachowaniu standardów w wyglądzie, funkcjonalności i dopasowaniu.
Dzisiaj, Smith Optics to synonim innowacji, niezawodności, najwyższej jakości produktów na rynku okularów, gogli i kasków. Firma jest także rozpoznawalna za jej niezrównaną listę wspieranych sportowców, która zawiera nazwiska z topu sportów rowerowych, narciarstwa, snowboardu, surfingu, motocrossu i wspinaczki. Ci sportowcy zaś polegają na produktach Smith Optics w najtrudniejszych warunkach i Smith wykorzystuje ich wkład jako kluczowy element testów jakości, wyglądu i doboru kolorystyki nowych produktów.

Produkty sygnowane logiem firmy Smith sprzedawane są na całym świecie w ponad 50 krajach poprzez specjalistyczne sklepy sportowe. Aby spełnić najwyższe oczekiwania entuzjastów z całego świata, Smith Optics posiada swoje centra w kilku krajach. Siedziba główna ciągle znajduje się w Ketchum, Idaho, europejska w Padwie we Włoszech i kanadyjska w Quebec. Magazyn, serwis klienta i zakład produkcji znajdują się w Clearfield, Utah

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 563 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-19
Bardzo pozytywnie. Zgodnie z opisem i szybko.
2024-02-19
bardzo szybka realizacja.
pixel