Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narty zjazdowe

( ilość produktów: 51 )

Witaj w świecie nart zjazdowych, gdzie adrenalina i emocje łączą się w jedną niezapomnianą przygodę na stoku! Nasz sklep narciarski to miejsce, gdzie Twoja pasja do zimowych sportów nabierze nowego wymiaru. Oferujemy nie tylko doskonałe narty zjazdowe, ale także wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć mistrzostwo na stoku. W naNordicaszym asortymencie znajdziesz narty zjazdowe, które spełnią Twoje oczekiwania, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Nasze narty to połączenie innowacyjnej technologii, precyzyjnego wykonania i oszałamiającego designu. Dostępne modele pochodzą od cenionych producentów jak Fischer, HEAD, K2, Salomon, AtomicRossignol, Volkl, co gwarantuje nie tylko doskonałą jakość, ale także pewność, że wybierasz spośród najlepszych.

Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.

Narty zjazdowe - profesjonalny sprzęt narciarski w SnowSport

Odpowiednio dobrane narty zjazdowe są sprzętem, który jest niezbędny w narciarstwie alpejskim i spokrewnionymi z nim sportami zimowymi. Typowe narty zjazdowe, to produkty o zwiększonym wycięciu bocznym, ułatwiającym wykonywanie skrętów o dużym promieniu. Narty carvingowe ze zwiększonym bocznym wcięciem, to najpopularniejszy i najczęściej produkowany sprzęt narciarski. Oferowane przez nas carvingi, to produkty, które zostały zaprojektowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu jest to sprzęt wyjątkowo bezpieczny i wytrzymały na intensywne użytkowanie. W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki wybór różnych modeli nart zjazdowych.

Oferta jest tak bogata, że znajdzie w niej produkt odpowiedni dla siebie, zarówno nowicjusz w temacie narciarstwa, jak i doświadczony fan tego sportu. Każdy proponowany przez nas model, posiada wyróżniające go cechy, na które składa się wiele różnego rodzaju parametrów technicznych. Oferujemy wysokiej jakości carvingi najbardziej znanych i popularnych na świecie marek, do których należą m.in. firmy Atomic, Head, Volkl Flair, Fisher, Blizzard czy Salomon. Ponadto oferujemy inne typy nart jak: narty biegowe, narty skiturowe

Narty zjazdowe – nowoczesny i wytrzymały sprzęt

Proponowane przez nas narty zjazdowe są sprzętem narciarskim godnym polecenia, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. W naszej ofercie znajdziesz również narty dla dzieci i młodzieży. To wysokiej jakości wyroby, które zostały poddane wielu szczegółowym testom, badającym ich wytrzymałość, bezpieczeństwo, jak również przydatność na stoku.

Nasze narty zjazdowe to produkty renomowanych marek, których wyroby gwarantują dynamiczną, kontrolowaną i bezpieczną jazdę osobom początkującym, średniozaawansowanym, zaawansowanym i ekspertom w dziedzinie narciarstwa alpejskiego. W naszym zróżnicowanym asortymencie znaleźć można produkty takich firm jak Head, Blizzard, Fisher, Atomic, Salomon, Rossignol.

Proponowane przez nas narty zjazdowe mają odpowiednią głębokość wcięcia bocznego. Jest ona najwęższa pośrodku narty i najszersza na piętce. To wyroby, które mają deklarowany przez producenta promień skrętu. W porównaniu do długich nart klasycznych, modele carvingowe mają znacznie większy ten parametr i wynosi on ponad 13 m. Dzięki temu są one sprzętem godnym polecenia nawet dla bardzo wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości carvingu.

W naszej ofercie sklepu internetowego SnowSport.pl znajdziesz narty carvingowe z promieniem skrętu, gwarantującym maksymalną zwrotność tego sprzętu narciarskiego, a także o dodatkowej sztywności, co zapewnia zachowanie odpowiedniej stabilności przy rozwijaniu bardzo dużej prędkości na ośnieżonych i oblodzonych stokach narciarskich.

Zamów narty carvingowe, które zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo

Staranna selekcja proponowanego przez nas asortymentu, jakim są narty zjazdowe, zaowocowała tym, iż oferujemy naszym klientom wyłącznie najnowocześniejsze i najbardziej sprawdzone modele carvingowe. To produkty, które zachowują odpowiednią sztywność podłużną. Pozwala to na użycie mniejszej siły do równomiernego dociśnięcia ich do podłoża.

Polecane przez nas carvingi, założone na oferowane przez nas buty narciarskie, są dostępne w wersji damskiej i unisex. To wyroby, które mają długość od 139 cm do 159 cm. Nasze produkty dostępne są z takimi akcesoriami jak wiązania narciarskie.

Proponowane przez nas carvingi, wykorzystywane są przez światowej sławy sportowców, uprawiających wyczynowo narciarstwo alpejskie. To narty, dzięki którym można cieszyć się z wyjątkowych doznań w trakcie jazdy. Tym, co wyróżnia proponowane przez nas narty zjazdowe od tych tradycyjnych, dostępnych w regularnej sprzedaży wyrobów, jest fakt, iż carvingi umożliwiają wykonywanie znacznie większej ilości ruchów w trakcie jazdy oraz dynamiczne skręcanie. Ma to znaczenie szczególnie w trakcie omijania przeszkód, czy też wyprzedzania innych osób na stoku.

Proponowane przez nas niekonwencjonalne modele nart carvingowych, mają odpowiednią różnicę pomiędzy szerokością dziobów i piętek. Daje to im maksymalną wydajność przy minimalnym nakładzie energii. To produkty, dzięki którym można bardzo łatwo wchodzić w zakręt, bez ryzyka upadku, czy też nagłej utraty kontroli nad sprzętem. To wyroby stabilne i reaktywne, które gwarantują większą precyzję wycinania skrętów przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa dla osób, uprawiających narciarstwo alpejskie.

Oferowane przez nas carvingi są stworzone dla tych, którzy pragną od podstaw nauczyć się prawidłowo szusować, jak również dla narciarzy, doskonalących swój styl jazdy. To produkty, które zostały opracowane w taki sposób, aby wyróżniać się wytrzymałą konstrukcją, opartą na starannie dobranych materiałach. Proponowane przez nas narty carvingowe są wyrobami z bardzo lekkim rdzeniem.

Narty zjazdowe - damskie, męskie, dziecięce oraz unisex

Decydując się na narty zjazdowe, które polecamy Twojej uwadze, masz pewność, że są to produkty atestowane i certyfikowane. Każdy oferowany przez nas model zapewnia bezproblemową kontrolę nad zjazdem, co przekłada się na swobodne i lepsze prowadzenie nart, a także większy promień skrętu.

Oferowane przez nas narty zjazdowe, dzięki specyficznej geometrii, umożliwiają skręcanie w dowolnie wybranym kierunku. To wyroby, które świetnie trzymają się podłoża, bez względu na to, czy proponowane przez nas narty carvingowe, wykorzystywane są do jazdy po ośnieżonym lub lekko oblodzonym stoku.

Modele, które znajdziesz w naszej ofercie, dzięki zaawansowanej konstrukcji, są nie tylko stabilne, ale także minimalizują negatywny wpływ wibracji poprzez ich skuteczne tłumienie. Sprawdza się to szczególnie u osób, które cenią sobie bardzo agresywną i dynamiczną jazdę, w której występują różnego typu drgania i wibracje, mogące negatywnie wpływać na układ kostny i narażać narciarza na ryzyko kontuzji i przeciążeń stawów.

Proponowane przez nas narty zjazdowe są wyrobami, które możesz dostosować do poziomu swoich umiejętności. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, dzięki którym jesteś w stanie swobodnie pokonać każdą trasę. To wyroby dostępne z wytrzymałymi wiązaniami, podwyższającymi bezpieczeństwo w trakcie bardzo dynamicznej jazdy. Oferowane przez nas modele to narty carvingowe, przeznaczone, zarówno dla nowicjuszy i bardzo doświadczonych narciarzy. Posiadamy lekkie damskie nartynarty dla dzieci oraz cięższe narty męskie / unisex.

Nasz produkty to sprzęt narciarski, który daje 100% pewność wyeliminowania utraty dynamiki jazdy, spowodowanej słabą przyczepnością narty do podłoża. Proponujemy Ci wyroby, które sprawdzą się w każdych warunkach i w dowolnie wybranym terenie. Proponowane przez nas carvingi zostały zaprojektowane według potrzeb najlepszych na świecie zawodników, poszukujących progresywnego promienia i maksymalnego przyspieszania w sprzęcie, służącym do jazdy.

Narty zjazdowe, które w 100% spełnią Twoje wymagania

Decydując się na narty zjazdowe, które polecamy Twojej uwadze, masz pewność, że są to produkty atestowane i certyfikowane. Każdy oferowany przez nas model zapewnia bezproblemową kontrolę nad zjazdem, co przekłada się na swobodne i lepsze prowadzenie nart, a także większy promień skrętu. Oferowane przez nas narty zjazdowe, dzięki specyficznej geometrii, umożliwiają skręcanie w dowolnie wybranym kierunku. To wyroby, które świetnie trzymają się podłoża, bez względu na to, czy proponowane przez nas narty carvingowe, wykorzystywane są do jazdy po ośnieżonym lub lekko oblodzonym stoku.

Modele, które znajdziesz w naszej ofercie, dzięki zaawansowanej konstrukcji, są nie tylko stabilne, ale także minimalizują negatywny wpływ wibracji poprzez ich skuteczne tłumienie. Sprawdza się to szczególnie u osób, które cenią sobie bardzo agresywną i dynamiczną jazdę, w której występują różnego typu drgania i wibracje, mogące negatywnie wpływać na układ kostny i narażać narciarza na ryzyko kontuzji i przeciążeń stawów. Proponowane przez nas narty zjazdowe są wyrobami, które możesz dostosować do poziomu swoich umiejętności.

W naszym asortymencie znajdziesz produkty, dzięki którym jesteś w stanie swobodnie pokonać każdą trasę. To wyroby dostępne z wytrzymałymi wiązaniami, podwyższającymi bezpieczeństwo w trakcie bardzo dynamicznej jazdy. Oferowane przez nas modele to narty carvingowe, przeznaczone, zarówno dla nowicjuszy i bardzo doświadczonych narciarzy. To sprzęt narciarski, który daje 100% pewność wyeliminowania utraty dynamiki jazdy, spowodowanej słabą przyczepnością narty do podłoża. Proponujemy Ci wyroby, które sprawdzą się w każdych warunkach i w dowolnie wybranym terenie. Proponowane przez nas carvingi zostały zaprojektowane według potrzeb najlepszych na świecie zawodników, poszukujących progresywnego promienia i maksymalnego przyspieszania w sprzęcie, służącym do jazdy.

Narty All Mountain - narty zjazdowe zapewniające płynne prowadzenie na stoku

Narty allround, czyli narty All Mountain, znane są również jako narty zjazdowe. Ten sprzęt sportowy wyróżnia się kilkoma cechami, które często przypominają te, dedykowane najbardziej popularnym modelom, czyli Race. Narty allround gwarantują płynne reakcje na stoku, z kolei ich odpowiedni kształt, to połączenie profili GS i SL. To sprzęt określany mianem wszechstronnego, który doskonale sprawdzi się na stoku, ponieważ jest przydatny w każdych warunkach.

W ostatnich kilku sezonach do modeli allround został dołączony znacznie szerszy profil. Wcześniej ich perfekcyjne prowadzenie na stoku, wynikało, przede wszystkim z odpowiedniego promienia skrętów. Jest to sprzęt sportowy, który można wykorzystywać także na różnych rodzajach terenu, miedzy innymi dzięki poszerzeniu, które zostało wykonane na tym rodzaju nart. Odpowiednio dobrane narty All Mountain są dedykowane osobom w różnym wieku, bez względu na poziom, posiadanych przez nich umiejętności. Narty allround, zorientowane na specjalnie przygotowaną do tego celu trasę narciarską, mają zwykle profile o szerokości około 70 mm pod stopami. Z drugiej strony, osoby, które poruszają się w różnych warunkach atmosferycznych, powinny wybierać modele z taliowaniem 80 /90 mm.

Narty allround – sprzęt, który zaskakuje swoimi osiągami w każdym terenie

Przy odpowiedniej długości, narty allround, mogą stać się bardzo dobrym sprzętem sportowym, przeznaczonymi do jazdy po terenie, po którym przejechał również ratrak. To narty zjazdowe, które doskonale odnajdą się na przygotowanym stoku, na którym narciarz będzie w stanie rozwinąć optymalną prędkość. Narty allround, wykazują doskonały transfer krawędzi, mimo, iż nie jest on tak dynamiczny, jak w modelach wyścigowych (typowych racerach), ze względu na ich szerszą konstrukcję, to i tak w zupełności wystarczy, aby zaszaleć na stoku.

Narty allround udowodnią swoją przydatność również poza szlakami, gdy szusuje się po bardzo świeżym, miękkim i głębokim puchu. Jazda w takich warunkach, dzięki odpowiedniej konstrukcji tych nart, nie wymaga od użytkownika tego sprzętu sportowego żadnego, dodatkowego wysiłku fizycznego. W trakcie doboru konkretnego modelu nart typu allround i dedykowanych do nich produktów takich jak wiązania narciarskie, zawsze należy brać pod uwagę kilka istotnych czynników. Chodzi tutaj głownie o poziom prezentowanych umiejętności, styl jazdy, jak również indywidulane preferencje, głownie te, dotyczące chęci pokonywania krótkich i średnich zakrętów, do których zostały stworzone narty allround.

Narty allround – uniwersalne, dynamiczne, łatwe w prowadzeniu narty zjazdowe

Przy wyborze konkretnego modelu nart typu allround, należy pamiętać, że niektóre marki, oferujące te wyroby, produkują narty, przeznaczone jedynie do jazdy po stoku. Można to szybko zauważyć, głównie dlatego, że narty te różnią się od uniwersalnych, szerszych i bardziej wszechstronnych wersji All Mountain. Te modele zawierają również znacznie większy rocker. Można to bardzo łatwo ocenić, porównując obie podeszwy tej samej narty allround, ale przeznaczonej do różnych terenów. Te, które rozszerzają się od dzioba, zazwyczaj mają większy rocker. Aby uniknąć błędów przy wyborze odpowiedniego modelu, warto zawsze przyglądać się konstrukcji nart.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości sprzęt sportowy, jakim są narty allround. To wyroby, wyróżniające się mocą i precyzją w pokonywaniu zakrętów. Cenione przez naszych klientów narty allround, zachowują maksymalną stabilność i zdolność pokonywania każdej trasy. To niezwykłe, wytrzymałe, wszechstronne, dynamiczne i łatwe do skrętu narty, które zostały opracowane dla osób początkujących, ambitnych narciarzy, trenujących all-mountain, jak również zawodników i ekspertów.

Narty allround – polecane dla amatorów i zawodowców

Wiele nart allround ma asymetryczny profil Amphibio, znany ze swojej wysokiej wydajności. W połączeniu z technologią Amphibio Truline, poprawia on promień skrętu. To nowoczesne narty z innowacyjnym systemem wiązań Fusion X, który zapewnia gładką i swobodną linię jazdy, bez narażania narciarza na duże obciążenia i wibracje. Nowoczesne modele nart typu allround, znanych i cenionych marek – m.in. Atomic, to najwyższej klasy sprzęt sportowy, który wygodnie zamówisz za pomocą naszej strony internetowej. Narty allround z naszego sklepu polecane są zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Tym, co je wyróżnia, jest odpowiedni promień skrętu i łatwe, stabilne oraz bezpieczne pokonywanie zakrętów.

Sprzęt ten wyposażono w wysokiej jakości technologie takie jak pełnowymiarowe taliowanie i mocny, drewniany rdzeń. Jeśli poszukuje się nart wyczynowych typu allround, przeznaczonych głównie do poruszania się na stoku, to narty allround marki Atomic są do tego celu stworzone. Umożliwiają one rozwiniecie każdej prędkości, co stanowi ich najlepszy atut. Narty Atomic, jak i inne narty allround, mają pełną ścianę boczną, co ułatwia manewrowanie nimi w każdym terenie. Stabilizator tytanowy, teksturowane wykończenie i technologia Multi Radius Sidecut, pomagają w utrzymaniu pełnej prędkości, a także w lepszym pokonywaniu krótkich i średnich zakrętów.

Zamów narty allround z naszego asortymentu. Gwarantujemy, że pokochasz je za ich uniwersalność i doskonałe osiągi w każdym terenie i warunkach pogodowych! W ofercie nart zjazdowych posiadamy modele zima 2023/2024 od takich marek jak: Fischer, Nordica, HEAD, K2, Atomic, Salomon, Volkl.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 624 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Zamówienie zostało bardzo szybko wysłane i dostarczone.
2024-03-21
Szybko, bardzo. sprawnie. wszystko OK
pixel