Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gabel

( ilość produktów: 15 )

Marka założona w 1956r. przez Galdino Beltramello, narciarza i znakomitego sportowca. GABEL produkuje narty, trekking i kije turystyczne. Każdego roku wciąż wprowadzamy ulepszenia i innowacje, dzięki czemu GABEL jest światowym liderem w branży w zakresie wiedzy technicznej i wzornictwa. GABEL nieustannie bada nowe technologie, które może zastosować w swoich produktach. Dzięki zaangażowaniu w innowacje firma GABEL stała się liderem na arenie międzynarodowej, z dystrybucją w 36 krajach i drugim zakładem produkcyjnym w Vsetin (Republika Czeska).

 

Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.

Gabel Kijki Narciarskie i Gardy Sklep Online

Dzisiaj GABEL jest ważną międzynarodową firmą w świecie narciarskim. Wykonane we Włoszech, a ich jakość i wzornictwo sprawiły, że produkty GABEL są dystrybuowane na całym świecie, stając się punktem odniesienia dla wysokiej jakości sprzętu narciarskiego. Każdy nowy sezon stanowi wyzwanie dla GABEL w celu udoskonalenia i rozszerzenia istniejącej szerokiej gamy wysokiej jakości kijków narciarskich, kasków i gogli. Gabel łączy w sobie zaawansowaną technologię swoich stale ewoluujących produktów oraz wykazuje szczególną troskę o ochronę środowiska, angażując się w ponowne użycie materiałów, usuwanie odpadów, redukcję zanieczyszczeń i wpływ na środowisko, wierząc, że każdy człowiek i profesjonalista swoją działalność musi zawsze opierać na etycznych i odpowiedzialnych wyborach.

Wszystkie produkty testowane są zarówno w laboratorium jak i w praktyce, dzięki czemu użyte materiały jak i gotowy sprzęt jest nieszkodliwy dla środowiska i pozwala osiągnąć maksimum przyjemności z użytkowania. Kije Gabel to najwyższa jakość i solidność.

W naszej ofercie znajdują się kijki narcirskie z grup: RACING, PROTECTORS, COMPOSITE-PRO, PRO-LITE, SPORT, RENTAL, ALPINE TOURING, WINTER TRAIL, TECH, UNI, NORDIC, JUNIOR

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 157 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-07
Szybko, sprawnie, wszystko ok
2023-12-06
Zamówione, dostarczone (to co powinno), wszystko OK
pixel