Kurtka narciarska Grizzly Snow Flake Red 2010

Kod produktu: 68914
Producent:
Kurtka narciarska Grizzly Snow Flake Red 2010
Rozmiar
Cena regularna199,00 pln
Promocja 20% (40,00 pln)
159,00 pln
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,00 pln0%
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Darmowa dostawa od 0,00 pln
Bezpieczne zakupy

Dobierz do kompletu

Z kodem taniej o -5%
Pokrowiec na kask narciarski

Pokrowiec na kask narciarski

Chroń swój kask przed uszkodzeniami i wilgocią dzięki solidnemu pokrowcowi.

Zobacz produkt
  • Grizzly jest marką powstałą dzięki wieloletnim doświadczeniom osób zajmujących się od lat odzieżą outdoorową.
W tworzeniu kolekcji brał również udział Team składający się ze sportowców testujących te produkty w ekstremalnych warunkach w najwyższych górach świata, jak i po prostu w terenie.

Doświadczenia zdobyte podczas testów w Himalajach, Alpach, Patagonii czy Tatrach gwarantują funkcjonalność jak i najwyższą jakość produktów Grizzly. Wyroby są projektowane przez renomowanych projektantów oraz produkowane w największych fabrykach, które szyją odzież dla takich firm jak
Tresspass, The North Face czy Salomon.

Właściwości :
  • Membrana G-Tex
  • Wodoodporność: 10000 mmH2O/m2
  • Oddychalność: 10000 gH2O/m2/24h

Charakterystyka :
  • odpinany kaptur
  • kieszonki wewnętrzne
  • wodoszczelne zamki
  • klejone szwy
  • bariera śnieżna

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 1239 opinii
pixel