Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narty Volkl Deacon 76 Pro Black + wiązania wiązania Race X-Cell 12 [118105] 2019

Kod produktu: 56281
Producent: Volkl
Narty Volkl Deacon 76 Pro Black + wiązania wiązania Race X-Cell 12 [118105] 2019
1
Rozmiar
Cena katalogowa4 349,00 pln
Promocja 33% (1 450,00 pln)
2 899,00 pln
brutto / para
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.
Do 9% Rabatu! Sprawdź jak otrzymać
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Darmowa dostawa od 0,00 pln
Bezpieczne zakupy
 • Nowe narty z nowej serii Deacon marki Volkl na sezon 2019 nawiązujące swoimi parametrami do osławionej linii CODE. Narty z linii Deacon należą do grupy Piste / All Mountain, które umożliwiają komfortową jazdę na trasie jak również okazyjne wypady poza

szlak. Wyścigowe wykończenie krawędzi Race Finish oraz płyta WC Plate 10 mm nadają niezwykle sportowy charakter tej narcie.

Kod Producenta: 118105

Nowa odsłona desek od Volk'a przygotowana na sezon 2019! Deacon 76 Pro Black to wysokiej jakości narty marki Volkl dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy z szerokością 76 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu. Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore , usztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Deacon 76 Pro Black to totalna Speed Machine dla zaawansowanych narciarzy oraz ekspertów. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz. Model Pro w porównaniu do swojego młodszego brata - narty Deacon 76 Black umożliwia większe osiągi dzięki zastosowaniu płyty raceowej pod wiązaniem oraz naostrzeniu krawędzi jak w nartach z grupy Racetiger. Deski Deacon 76 Pro Black dedykowane są narciarzom jeżdżącym o level wyżej niż dla modelu bazowego. Zapewnia to dodatkową moc i pozwala jeździć szybciej tym, którzy chcą i pewniej, tym którzy potrafią się z taką nartą obejść.

W tym roku wzbogacone nowym, niezawodnie działającym w przestrzeni 3D tłumikiem drgań montowany na narcie - UVO - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań. Ich największe atuty to doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy. Przyciągają wzrok wyrazistą grafiką w zdecydowanych kolorach. Narty mają już zamontowaną płytę i tłumik UVO.

Narty Volkl Deacon 76 Pro Black UVO 2019

Przygotuj się na naprawdę szybką jazdę !!!

UVO 3D:

Tłumik drgań montowany na narcie - UVO 3D - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań. Narty które lubią agresywny styl jazdy. Wymagają zdecydowania i techniki. Ich największe atuty to doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy. Zawsze czujne i dynamiczne, szybkie przy przejściu z krawędzi na krawędź. Przyciągają wzrok wyrazistą grafiką w zdecydowanych kolorach. Najbardziej zaawansowany technologicznie zestaw wyścigowy na rynku dla elitarnego grona narciarzy dysponujących doskonałym przygotowaniem fizycznym i nienaganną techniką. UVO 3D zapewnia:

Technologia UVO 3D w nartach Volkl Racetiger SL Pro 2019
 1. Poziome tłumienie - zwiększenie docisku dzioba narty oraz szybsza i bardziej precyzyjna jazda
 2. Wzmocniony system pionowego tłumienia - znacznie zredukowane wibracje, nowy poziom niezawodności w czasie jazdy na krawędzi

3D.Glass

Włókno szklane w nartach Racetiger Speedwall SL Pro zapewnia odpowiedni balans pomiędzy sprężystością a sztywnością. Zupełnie nowym rozwiązaniem jest 3D.Glass - technologiczne rozwiązanie, w którym warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

Technologia UVO 3D Glass w nartach Volkl Racetiger SL Pro Black 2019
 1. 3D Glass znajduje się na dziobie i tyle narty - płaska warstwa pod wiązaniem zmniejsza sztywność pod butem i umożliwia łatwiejszą inicjację skrętu.
 2. Warstwa włókna szklanego tuż nad sidewallem - wyraźnie zwiększone trzymanie krawędzi, szczególnie na zmrożonych stokach.
 3. Pionowa warstwa włókna szklanego na dziobie i tyle - ułatwione przechodzenie z krawędzi na krawędź

Cechy nart Volkl Deacon 76 Pro Black 2019

 • Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy
 • Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch
 • Technologie: UVO 3D, Powered by Titanium, 3D.Glass, Base: P-Tex 4504
 • Rdzeń: Speedwall
 • Wykończenie: Race Finish
 • Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore
 • Rocker: Tip & Tail Rocker
 • Wiązania: Race X-Cell 12
 • Płyta: Marker WC Plate 10 mm
Taliowanie 122-76-103
Długość 176 cm 182 cm
Promień 18,3 m 19,4 m
Waga narty ok. 3400 g / 176 cm (z wiązaniem)

Przeznaczenie i charakterystyka

Charakterystyka narty Deacon 76 Pro Black UVO 2018 marki Volkl
TIP & TAIL ROCKER


Kliknij na obrazek i sprawdź korzyści zastosowania konstrukcji Rocker

Tip and Tail Rocker w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black 2019

Tip and Tail rocker umożliwia okazjonalne wypady poza trasę, utrzymując nartę ponad powierzchnią puchu. Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Tail Rocker umożliwia jazdę do tył oraz wykonywanie obrotu 360 stopni.

Technologie w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black 2019

TABELA TECHNOLOGII
Race Finish w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black 2019
RACE FINISH
Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, narty Volkl Deacon 76 Pro Black są wyposażone w specjalne wykończenie podobnie jak narty racingowe (np. narty SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku).
Woodcore w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black 2019
SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE
Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty.
POWER CONSTRUCTION
Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. To konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.
Technologia Titanium w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black 2019
POWERED BY TITANIUM
Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.
Konstrukcja Speedwall w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black
SPEEDWALL
Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach.
Ślizg P-Tex 4504 w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black 2019
Ślizg P-Tex 4504
Nowy, spiekany i wysoce molekularny polietylenowy ślizg o bardzo wysokiej gęstości. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie i doskonałej absorpcji wosku P-Tex 4500 jest bardzo szybki i wykorzystywany wyłącznie w najwyższej linii nart performance oraz race marki Volkl . Materiał został uaktualniony ze specjalnymi dodatkami, aby uczynić go termicznie oraz elektro-przewodzącym by dowieść swoich walorów jako ślizg o najwyższych właściwościach poślizgu i maksymalnej prędkości w wyścigach.
UVO

Genialna prostota i elegancja niezwykle skutecznej konstrukcji. Jedyny, skutecznie działający tłumik drgań, w przestrzeni 3D, w promieniu 360°. Wielokierunkowe tłumienie drgań uzyskano dzięki idealnemu dopasowaniu geometrii do profilu i konstrukcji oraz bardzo starannemu doborowi materiałów, z których wykonano narty. Narty stały sie niezwykle spokojne bez utraty swojej dynamiki. Korzyści dla narciarzy to: większa manewrowość, większa płynność jazdy i większa stabilność nart.

Tłumik UVO 3D w nartach Volkl Deacon 76 Pro Black 2019

 • UVO – System Tłumienia Drgań - Skuteczny system tłumienia, o niskiej wadze i małych rozmiarach. Umieszczony w miejscu, które jest źródłem drgań, i w którym system UVO działa najskuteczniej.
 • UVO - Profil Rocker - Nowe profile Tip Rocker w modelach GS, SL, RC i SC, i Tip &a Tail Rocker w modelach z nowej serii Deacon, pozwoliły na uzyskanie lepszej manewrowości nart, bez utraty ich stabilności w czasie jazdy.
 • UVO - waga nart - Efektywne tłumienie drgań przez UVO spowodowało, że narty stały się stabilne, co zwiększyło łatwość ich sterowania przy zmniejszonym wysiłku. Dzięki temu zmniejszono wagę nart bez utraty ich właściwości jezdnych. Narty z UVO są lżejsze o około 200g w porównaniu do modeli, na bazie których je wykonano.
 • UVO - Sztywność - Dzięki dużej stabilności, którą uzyskano dzięki UVO, zmniejszono sztywność nart. Korzyścią jest zwiększona „zwinność” w każdych warunkach terenowo - śniegowych.
 • UVO - Sidewall - Dzięki połączeniu, w modelach z UVO, technologii Sidewall z mini cup, narty zyskały na sportowym charakterze i dodatkowo zwiększyła się ich odporność na uszkodzenie tak zwanej górnej krawędzi.
 • UVO - Geometria nart - W nartach z UVO zmieniono geometrię. Narty zyskały na dynamice oraz wzrosła ich możliwość dopasowania się do każdych warunków terenowo - śniegowych.
 • UVO - Drewniany rdzeń - W nartach z UVO, zastosowano nowe, drewniane rdzenie Siedwall Multilayer Wood-core i Full Sensor Woodcore, opracowane na podstawie rdzeni nart zawodniczych. Otrzymano narty o dużej dynamice zrównoważonej ze sztywnością. Cechy te nie zmieniają się przez cały okres użytkowania nart.

WIĄZANIA X-Cell 12 white-black-red

Kod producenta: 6820S1.TC

DIN 6.0 - 12.0
Waga narciarza < 120 kg
Wysokość stania 18 mm
System palców X-cell Toe
Płyta Stainless steel
Wpiecie pięty Twin Cam X
Waga wiązań ok. 2348g
Kolor biały - czarny - czerwony

Wiązania Marker X-Cell 12  - to rewolucyjna technologia X-cell zastosowana w systemie mocowania palców ma za zadanie idealnie wycentrować but narciarski i poradzić sobie z największymi wstrząsami na nartach. Przekłada się to na idealną kontrole nad nartami.

Technologia - wiązania X-Cell 12 2018

Wiązania Marker skonstruowane specjalnie do nart o charakterze sportowym. Nowy system X-Cell, dzięki specjalnemu tłumikowi, absorbuje drgania, których częstotliwość przekracza 10 Hz. Są to drgania nie stwarzające niebezpieczeństwa kontuzji, mogące natomiast spowodować tzw. „rozhuśtanie” wiązania i jego niepotrzebne wypięcie. Przy silnych i długotrwałych impulsach, mogących spowodować kontuzję, system X-Cell bezpiecznie wypina but. Dotychczas narciarze przed niekontrolowanym wypięciem zabezpieczali się większymi niż normatywne nastawami siły wypięcia. Tłok X-Cell pochłania także krótkie początkowe drgania. System X-Cell nie wymaga stosowania takiego sposobu. Przy nominalnym nastawieniu gwarantuje centralne ustawienie buta, precyzję prowadzenia i kontrolę nad nartą. Niewiarygodna transmisja mocy!!!

TECHNOLOGIE W WIĄZANIACH X-CELL 12
Technologia X-Cell Teo w wiązaniach Marker
X-CELL TOE
System uchwytu palców z magnesem wyróżniają się dużym obszarem styku podeszwy buta, najwyższym czynnikiem przenoszenia mocy i imponującą absorpcją wstrząsów. Unikalna technologia X-Cell umożliwia odfiltrowywanie krótkich wstrząsów i utrzymywanie butów narciarskich w sposób ciągły. Nowe wiązanie X-Cell oferuje również najbardziej realistyczny design w wyścigach i inspirowany desigiem z F1.
Technologia X-Cell Intelligent Backward Release Marker
INTELLIGENT BACKWARD RELEASE
System wyraźnie różnicuje siły, które pojawiają się podczas upadku, a momentem wejścia na krawędź. Indywidualnie regulowana sprężyna, niezawodnie normuje wypięcie bez utraty wydajności.
Technologia Twim Cam X Heel w wiązaniach Marker
TWIN CAM X HEEL
Następny krok w ulepszaniu pięty Twincam, o większej mocy, większej elastyczności w uwalnianiu i zoptymalizowanej wydajności. Nowa konstrukcja zwiększa łączność buta i narty przez dłuższy okres, nawet w ekstremalnie ostrym terenie, zapewniając precyzyjne prowadzenie na narty aż do zwolnienia. Zapewnia również lepsze przenoszenie mocy poprzez szersze połączenie szyi pięty (Nowość 2018: 43 mm).Twin Cam X Hell to kolejny krok w ulepszeniu zapięcie pięty.
Technologia Magnesium Parts w wiązaniach Marker
MAGNESIUM PARTS
Magnez jest najlżejszym i najbardziej wytrzymałym metalowym materiałem konstrukcyjnym, dzięki czemu jest idealny do wysokiej klasy produktów. Sprawia to, że jesteś dobrze wyposażony w szybsze prowadzenie w najbardziej istotnej linii!
Technologia AFD Satinless Steel w wiązaniach Marker
AFD STAINLESS STEEL
Wszystkie wiązania Marker są wyposażone w ruchome urządzenie AFD (urządzenie przeciwdziałające tarciu), co prowadzi do precyzyjnego uwolnienia nawet przy prawie całkowicie utrudniającym brudzie, śniegu i lodzie! Indywidualna regulacja AFD do przykładanej powierzchni zapewnia doskonałą funkcjonalność - w wyścigach, w wiązaniach dla dzieci lub w ski turach.

Materiały dodatkowe:

Marka
Symbol
118115
Szerokość pod butem
76
Płeć
Unisex
Męskie
Damskie
Grupa
All Mountain
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 643 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
ok
2024-04-20
Sprawnie i szybko
pixel