Deska Bataleon Airobic 2011

5.00/5.00Opinie (1)
Kod produktu: 60487
Producent: Bataleon
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Deska Bataleon Airobic 2011
Rozmiar
Cena regularna1 589,00 pln
Promocja 30% (470,00 pln)
1 119,00 pln
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 119,00 pln0%
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Darmowa dostawa od 0,00 pln
Bezpieczne zakupy

Dobierz do kompletu

Z kodem taniej o -5%
Pokrowiec na kask narciarski

Pokrowiec na kask narciarski

Chroń swój kask przed uszkodzeniami i wilgocią dzięki solidnemu pokrowcowi.

Zobacz produkt
  • Deska stworzona z myślą o jibbingu z najczystszej postaci. Technologia TBT daje desce Pop idealny do dynamicznego Ollie. Ta deska jest idealna do jazdy w parku na streetowych miejscówkach, lecz nie zapomina o swych stokowych korzeniach. Typ deski: Tru

Twin

Charakterystyka:

  • true twin
  • drewniany rdzeń
  • wzmacniany ABS sidewall
  • twardość 4-2-4 (nose-środek-tail)
  • kolekcja W10/11
  • wyprodukowana w Austrii
  • opatentowana technologia Triple Base


Technologie:



board_icon_woodcore_poplar_poplar
wood core
board_icon_sidewalls_super_strong
super strong sidewalls
board_icon_tbt_twin
twin triple base
board_icon_base_extraduded
base material
board_icon_laminates_3x2x
glass laminates
board_icon_4x4_wide
4x4 wide pattern
board_icon_custom_stone_grind
custom stone grind




TECHNOLOGIA TRIPLE BASE

Każdy kto jeździł na deskach z Triple Base Technology wie że są to najbardziej wszechstronne deski w swojej kategorii. Dzięki TBT możesz mieć jedną deskę do jibbingu, ostrej jazdy na krawędziach, robienia butter’ów i jeżdżenia w głębokim puchu. TBT sprawia ze deski Bataleon łącza w sobie szereg zalet, co jest nie do osiągnięcia w deskach tradycyjnych z płaskim ślizgiem. Łączymy giętkość, łatwość reagowania deski i przyczepność krawędzi. Jeśli się nad tym zastanowisz przekonasz się że ma to logiczny sens. Poprzez podzielenie ślizgu na trzy strefy – od wiązań do taila i nose’a nasz patent dokonuje niesamowitych rzeczy.

Kluczowa sprawa leży w dynamicznym podziale ślizgu na trzy strefy jeżdżenia Z przodu i z tylu wiązań. To pozwala na na normalną giętkość na całej długości deski co zapewnia stabilność przy dużej szybkości, wspomaga lądowania i równomiernie rozkłada ciężar jeżdżącego na całą długość stalowej krawędzi. Jednoczenie Triple Base podnosi krawędzie progresywnie w stronę tail’a i nose’a zmniejszając ryzyko niepożądanego złapania krawędzi, zapewniając jednak maksymalna przyczepność. Jako bonus w TBT dostajesz łatwość robienia butterów, „pływanie” w puchu, prostą jazdę na switch’u , sklejanie lotów, szybsze przejścia z krawędzi na krawędź i itd.…

Jest jedna rzecz która wyróżnia Triple Base Tech z pośród innych technologii na rynku – to wszechstronność. TBT naprawdę ułatwia każdy aspekt snowboardingu, nie tworząc jednocześnie żadnych namacalnych wad. Dlatego jesteśmy dumni gdy słyszymy ze coraz więcej ludzi docenia TBT twierdząc ze to najlepsza rzecz w snowboardingu która przytrafiła się im od czasu stalowych krawędzi.

Sprawdź film przedstawiający technologie TRIPLE BASE oraz korzyści jakie daje:

Dodatkowe materiały

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Low Pressure Studio BVWięcej
ProducentLow Pressure Studio BVAdres: Johan van Hasseltweg 8cKod pocztowy: 1022WVMiasto: AmsterdamKraj: HolandiaNumer telefonu: +31 20 636 3730Adres email: info@lowpressurestudio.com
Podmiot odpowiedzialnyLow Pressure Studio BVAdres: Johan van Hasseltweg 8cKod pocztowy: 1022WVMiasto: AmsterdamKraj: HolandiaNumer telefonu: +31 20 636 3730Adres email: info@lowpressurestudio.com
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Deska Bataleon Airobic 2011

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
na początku myślałem że tbt jest tylko dobrze opisaną i rewelacyjną technologią na papierze,ale po założeniu tej deski na nogi nie wiedziałem co się dzieje :) deska nie miała żadnych uślisgów proprostu jechało się na niej jak po torach,ciężko zaliczyć na niej glebe,a prekości na niej są bardzo duże i deseczka jest stalilna nie mam mowy o jakimś myszkowaniu deski,polecam rewelacja.
2021-08-01
dzuda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 1227 opinii
pixel