SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

-1
archive,category,category-nowe-kolekcje,category-115,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Nowe kolekcje

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki!

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki! Uznaje się, że to dobra platforma dla wszystkich rządnych przygód, czy eksploratorów, którzy lubią samodzielnie podchodzić pod górę, czy przemierzać szlak, zanim z niego zjadą. Przecież ile frajdy może dać uczucie kiedy sami wejdziemy pod górę, z której kolejno zjedziemy. Dlatego Capita stworzyła na ten sezon wysokiej jakości splitboard. Dowiedź się o nim więcej.READ MORE

0
Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD?

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD? Jak najbardziej jest to prawidłowy wybór. To białe narty zjazdowe damskie plasujące się dokładnie pomiędzy nartami dla początkujących, a profesjonalnymi. Biały kolor spodoba się większości pań. To wyrazisty i pewny siebie przedstawicie najlepszych damskich nart jaką jest linia Cloud. To zupełnie poprawny wybór jeżeli lubisz komfort jazdy, dobrą amortyzację, a jednocześnie prędkość i elegancję. Wszystko to w Cloud LTD jest.READ MORE

0
Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 jaką wybrać

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 jaką wybrać?

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 jaką wybrać? Produkty Roxy to wybór wielu zaawansowanych snowboardzistek na świecie. Zwłaszcza tych, które zwracają uwagę nie tylko na korzystne parametry jezdne tych produktów, ale również na niepowtarzalny, szpanerski, a jednakże w dalszym ciągu jakże kobiecy styl tych jednych w swoim rodzaju platform. Mówi się w branży, że to perfekcyjnie zaprojektowane blaty.READ MORE

0
Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet?

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet? Nie odpowiadając jednoznacznie, może śmiało jednakże stwierdzić, że są mocnym pretendentem do tego miana. To techniczne narty. Do tego majestatyczne i więcej, niż stylowo się prezentujące. Ich klasyczna czerń zgrabnie łączy się z subtelnymi akcentami szarości i koloru białego złota. Ich największe walory tkwią jednakże w ich wnętrzu. Prezentujemy więcej informacji o tych świeżych deskach w dalszej części tekstu.

Dla kogo będzie najlepsza ta narta dla kobiet?

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet
Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet?

Kto powinien być odbiorcom tych nart? Przede wszystkim bardzo dobre pod względem umiejętności narciarki. Te deski błyskawicznie się uginają, żwawo reagują, a przy tym są niezwykle zwrotne. Bazują wciąż na szeregu technologii nart typowo raceowych dedykowanych dla zawodników. Posiadają jednak rozwiązania typowe dla pań, które mają przede wszystkim uprzyjemnić im nawet całodzienne szusowanie. Jeżeli czujesz się królową narciarstwa, bądź chcesz nią zostać, to wybierz właśnie Narty zjazdowe Atomic Cloud C12 Servo + wiązanie X 12 GW.

Narty Atomic Cloud C12 to zwyciężczyni testu „Ladies High Performance”

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet

To właśnie damskie narty Atomic Cloud C12 C12 Servo + wiązanie X 12 GW Black zwyciężyła w walce o pierwsze miejsce tego konkursu. Była tam czarnym koniem. Znacząca wyprzedziły swoje rywalki. Były lepsze przede wszystkim na długich zakrętach. W rezultacie to idealny wybór dla wszystkich królowych narciarstwa, a także tych, które chcą w przyszłości jeździć jak mistrzynie. Absolutnie możemy rekomendować te doskonałe narty dla kobiet.

Narty Atomic Cloud C12 to sam top damskich nart z serii Cloud

Jest to najnowszy, a zarazem najwyższy przedstawiciel tej niezwykle udanej serii nart dla kobiet. To też najlepiej sprzedające się narty wszechczasów. Talia w nich została nieznacznie przeprojektowana. W rezultacie takiego zabiegu jest węższa na dziobach i ogonie.

Właściwości jazdy

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet?

Jeździ tak prędko, a zarazem dokładnie dzięki temu to co Atomic stworzył niedoścignionego dla innych, a mianowicie ultranowoczesny Servotec. Technologia ta działa zupełnie podobnie do wspomagania kierownicy w samochodzie. W wyniku tego mamy poczucie asystowania na każdym zakręcie. Warto zaznaczyć, że Servotec neutralizuje również powstające wibracje. Możemy zatem bardziej komfortowo i bezpiecznie jeździć z większymi prędkościami. Nie będziesz mieć obawy, że stracisz panowanie nad nartami. Cloud 12C również szybciej się ugina aniżeli tradycyjna narta, a to sprawia, że jest bardziej zwinna i żwawiej reaguje.

Ten model wyposażono do tego w innowacyjny rdzeń Flite Woodcore. Jest on giętki i lekki, dający poczucie zwinności.

Taliwoanie

Parametry techniczne
TEREN
 Dobrze przygotowane stoki
UŻYTKOWNICY
Zaawansowani i eksperci
DŁUGOŚĆ
147 cm 154 cm 161 cm 168 cm
TALIOWANIE[mm]
108.5/70/97 110/70/98.5 111.5/70/100 113/70/101.5
PROMIEŃ SKRĘTU
12.5 m 13.2 m 13.9 m 14.6 m
WAGA 2760 g / 161 cm (waga z płytą i wiązaniem)
PROFIL NART Active Camber 0/100/0
KONSTRUKCJA
Konstrukcja: Servotec, High-Speed Sidecut, Full Sidewall, Flite Woodcore, Titanium Powered, Punched Topsheet, World Cup Base Finish, Active Flex Interface, Kąt krawędzi bocznej: 87°, Kąt krawędzi Dolnej: 0.8°.
Damskie

Narty damskie Atomic Cloud C12 znajdziesz na SnowSport.pl!

Te rewelacyjne narty zjazdowe dla kobiet znajdziesz już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Kask Narciarski POC – Jaki Wybrać?

0

Jaki kask narciarski Smith wybrać?

Jaki kask narciarski Smith wybrać? Niezależnie od tego na jaki model zdecydujemy się, to kask sygnowany tą marką będzie bezpieczny i komfortowy. W spektrum możliwości sporego wyboru przedstawiamy dwa modele, które będą odpowiednie dla mężczyzn i kobiet. Wizualnie to klasyka, ale technologicznie przepełnione są szeregiem innowacji. W naszym tekście prezentujemy dwa modele kasków Smith, podpowiadając przy wyborze.

Kask narciarski Smith Scout Matte Black 2022

Jaki kask narciarski Smith wybrać
Smith Scout Matte Black 2022 – Jaki kask narciarski Smith wybrać?

To kask narciarki, który został stworzony dla wciąż rozwijających swoje umiejętności narciarzy, a także snowboardzistów. Przede wszystkim dla tych, którzy są skłonni do przekraczania granic swoich możliwości.

Niezwykle ciekawie się prezentuje. Posiada ponadto zaawansowane technologie, które sprzyjają jak największemu komfortowi, Jest to charakterystyczne zresztą dla kasków narciarskich od Smith. Warto podkreślić, że konstrukcja bombshell jest odpowiednio twarda i wytrzymała. System lifestyle fit sprawia, że masz możliwość dokładnego dopasowania gogli. W rezultacie jest kompatybilny z goglami narciarskimi.

Na uwagę zasługuje zastosowana technologia AirEvac ventilation. To opatentowany przez Smitha system wentylacji. Zbudowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne oraz wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować przez Climate Control System ulokowany w górnej części kasku.

Kask narciarski Smith Arrival White 2022

Jaki kask narciarski Smith wybrać
Kask narciarski Smith Arrival White 2022 – Jaki kask narciarski Smith wybrać?

To biały kask narciarski stworzony dla kobiet. Spodoba się wszystkim panią zwracającym uwagę na stokową estetykę. W sam raz dla osób, które męczy nuda i bylejakość. To damski pretendent jeśli chodzi o wybór kasku narciarskiego.

Wyróżnia się nie tylko współczesną technologią, ale także zastosowaniem technologii, które przede wszystkim wpływają na podniesienie komfortu jazdy z tym produktem. Wysoka jakość wykonania i taka sama wytrzymałość pozwolą cieszyć się nim przez wiele kolejnych sezonów.

Czym się wyróżnia? M.in. systemem AirEvac 2 ventilation. To opatentowany przez Smitha system skutecznej cyrkulacji powietrza. Zbudowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne i wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować poprzez rozwiązanie Climate Control System umiejscowiony w górnej części kasku.

Jaki kask będzie bezpieczny?

Wybierając kask narciarski musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy posiada on Certyfikat CE EN 1077 2007.

Jest europejskim, narciarskim i snowboardowym standardem potwierdzającym, że kaski przeszły pomyślnie testy kolizyjne i punktowe. By określić efekty oddziaływania na kask, czynnik bazowy jest określany przy użyciu maksymalnej siły jaką wygenerować może narciarz / snowboardzista. Tym sposobem sprawdzana jest zdolność kasków do absorpcji uderzenia przez ich deformację. Z tego powodu też kask powinien zawsze zostać wymieniony po wypadku, gdyż nawet kiedy z zewnątrz wygląda na nieuszkodzony, wewnętrzna struktura może być osłabiona.

Badania punktowe np. test kijka narciarskiego, symulują wpływ uderzenia ostrymi, cienkimi przedmiotami. By przejść ten test kask nie może dopuścić do przebicia zewnętrznej skorupy tego rodzaju przedmiotami. Dotyczy to także otworów wentylacyjnych, istotnie więc wpływa na rodzaj wentylacji. Im większe otwory wentylacyjne tym większe zagrożenie, że taki przedmiot przedostanie się do głowy. W rezultacie też kaski muszą być rozsądnym połączeniem protekcji i wentylacji. Oczywiście kaski Smith odpowiadają standardom tej normy.

Kask narciarski Smith znajdziesz na SnowSport.pl!

Te bezpieczne kaski narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Gogle Narciarskie Smith 2022 – Czy Są Najlepsze?

0