SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7557
post-template-default,single,single-post,postid-7557,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty Dalbello 2020 – czym zaskakuje nowa kolekcja?

buty Dalbello 2020

Buty Dalbello 2020 – czym zaskakuje nowa kolekcja?

Włoska firma Dalbello już od niespełna 50 lat zajmuje się produkcją butów narciarskich. To właśnie one po dziś dzień stanowią kluczową część asortymentu tego przedsiębiorstwa. Wysoka jakość połączona z zaawansowaniem technologicznym butów Dalbello sprawia, że są one popularne wśród szerokiego grona narciarzy. Dlatego w naszym sklepie można już znaleźć modele z najnowszej kolekcji włoskiej firmy. Jakie zalety posiadają nowe buty Dalbello 2020? Przekonajmy się!

Buty Dalbello 2020 DS AX 80 W Black/Opal Ruby

Czy dobre buty przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy zawsze muszą kosztować majątek? Firma Dalbello udowadnia, że nie! Damskie buty Dalbello 2020 DS AX 80 W Black/Opal Ruby zostały stworzone dla narciarek o średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Przy projektowaniu tego modelu producent postawił na specjalną budowę Fit for Women. Oznacza to, że konstrukcja prezentowanych butów jest dopasowana do kształtu kobiecych stóp. To z kolei przekłada się na znacznie większy komfort podczas jazdy. Ponadto firma Dalbello zastosowała w tym modelu swoją nową technologię POWERCAGE. Jej głównym zadaniem jest zwiększenie wydajności obuwia, co przekłada się na łatwiejsze sterowanie sprzętem. Dzięki temu buty umożliwią zachowanie wygody nawet przy dłuższych i bardziej wymagających trasach.

Buty Dalbello 2020 DS AX 80 W Black / Opal Ruby

Jak już wiadomo, buty te są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, która obecnie wynosi tylko 749 złotych.

 

Buty Dalbello 2020 Panterra 100 GW Black/Lime

Druga propozycja jest kierowana do mężczyzn szukających butów narciarskich o wszechstronnej konstrukcji. Męskie buty Dalbello 2020 Panterra 100 GW Black/Lime również są przeznaczone dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. Ich znakiem rozpoznawczym jest konstrukcja Cabrio składająca się z 3 części. Zapewnia ona bardzo duży zasięg flexu przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki podczas przenoszenia mocy pomiędzy krawędziami. Takie właściwości powodują, że model ten sprawdzi się w przypadku każdego stylu jazdy. Agresywny zjazd po przygotowanej trasie? Nie ma problemu! Freeride w puchu? Jak najbardziej! Buty Dalbello 2020 Panterra 100 GW docenią wszyscy narciarze, którzy nie uznają żadnych ograniczeń!

Buty Dalbello 2020 Panterra 100 GW Black / Lime

Cena opisywanego modelu to 1199 złotych.

 

Buty Dalbello 2020 DS 130 Petrol/Lime

Na zakończenie przedstawiamy model, który powinien spełnić wymagania wszystkich narciarskich profesjonalistów. Buty Dalbello 2020 DS 130 Petrol/Lime mają zwiększoną objętość w porównaniu do tradycyjnych butów wyścigowych. To sprawia, że gwarantują one narciarzowi wysoki poziom komfortu i tę samą precyzję w sterowaniu sprzętem.

buty dalbello 2020

Podobnie jak inne modele z opisywanej kolekcji, buty Dalbello 2020 DS 130 posiadają technologię My Fit. Unikalny system dopasowania linera pozwala na perfekcyjne dostosowanie butów do anatomicznego kształtu stóp. Dodatkowo jego działanie zostało udoskonalone za sprawą powłoki Contour 4, która zwiększa objętość buta w 4 newralgicznych strefach. To wszystko zapewnia narciarzom niezrównaną wygodę i rewelacyjną precyzję.

Buty Dalbello 2020 DS 130 Petrol / Lime

Jeżeli chodzi o cenę prezentowanego modelu, buty Dalbello 2020 DS 130 Petrol/Lime kosztują aktualnie 1419 złotych.

No Comments

Post a Comment