SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5780
post-template-default,single,single-post,postid-5780,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Gogle Atomic 2019 – przegląd technologii

gogle atomic 2019

Gogle Atomic 2019 – przegląd technologii

Akcesoria narciarskie produkowane przez firmę Atomic już od dawna wyróżniają się wysokim zaawansowaniem technologicznym. Austriacka firma chętnie korzysta z innowacyjnych rozwiązań, które są stale wdrażane do projektowanego sprzętu. Nic więc dziwnego w tym, że nowe gogle Atomic 2019 mogą naprawdę zaskoczyć swoimi parametrami. Jakie technologie pojawiają się w produktach z obecnego asortymentu firmy Atomic?

Gogle Atomic 2019 – przegląd najciekawszych technologii

Jedną z najważniejszych cech w przypadku gogli narciarskich jest ścisłe przyleganie do twarzy użytkownika. Tylko wtedy sprzęt może zapewnić komfort i ochronę przed światłem słonecznym oraz promieniowaniem UV. Dlatego nowe gogle Atomic 2019 zostały wyposażone w specjalną oprawę Live Fit. Jej charakterystyczną cechą jest kształt przypominający literę Y. Dzięki temu gogle znakomicie dopasowują się do twarzy narciarza. Co więcej, oprawa Live Fit została pokryta trójwarstwową pianką, która znacznie poprawia komfort użytkownika.

Bardzo interesującą technologię stanowi również system Fusion Double Lens (FDL). Unikalna konstrukcja z podwójnymi soczewkami zapewnia znacznie szersze pole widzenia w porównaniu do tradycyjnych gogli. Dodatkowym atutem technologii FDL jest rewelacyjna optyka, która chroni przed problemami związanymi z odbijaniem światła, refrakcją oraz pogorszeniem obrazu podczas przebywania na dużych wysokościach.

Droższe i bardziej zaawansowane gogle Atomic 2019 zostały wyposażone w jeszcze jedno wyjątkowe rozwiązanie. Jest nim technologia soczewek Stereo HD, która odpowiada za ściśle określony sposób rozdzielania i filtracji światła białego. Dzięki niej obraz staje się dużo ostrzejszy i wyraźniejszy, a narciarz może bez problemu dostrzec wszelkie nierówności na trasie.

Nowa kolekcja gogli Atomic 2019 – przegląd najciekawszych modeli

Gogle Atomic Savor S Black Silver Flash 2019 to idealna propozycja dla osób szukających niedrogiego i zarazem sprawdzonego sprzętu. Dużą zaletą tego modelu jest wspomniana oprawa Live Fit. Jeśli chodzi o rodzaj zastosowanej optyki, producent zdecydował się na poliwęglanowe soczewki cylindryczne z filtrem S2. Przedstawione gogle można zakupić już za około 200 złotych.

Gogle Atomic 2019 – Savor S Black Silver Flash

Gogle Atomic Revelent L FDL Blue Stereo Red 2019 stanowią niewątpliwie jedną z ciekawszych alternatyw dla bardziej doświadczonych narciarzy. Jak sama nazwa wskazuje, gogle te zostały wyposażone w system podwójnych soczewek FDL o wzmocnionym filtrze S3. To sprawia, że model Atomic Revelent L FDL Blue Stereo Red 2019 sprawdzi się w niemal wszystkich warunkach atmosferycznych. Cena tych gogli wynosi nieco ponad 400 złotych.

Gogle Atomic 2019 – Revent L FDL Blue Stereo Red

Ostatnie prezentowane gogle Atomic 2019 są wręcz stworzone dla wszystkich narciarzy, którzy mają zdecydowanie największe wymagania dotyczące sprzętu. Model Revent L RS FDL HD OTG Black/White 2019 łączy w sobie wszystkie najistotniejsze technologie. Unikalne soczewki Stereo HD, oprawa Live Fit, FDL, technologia wysokiego kontrastu HD LENS; czy narciarz może oczekiwać czegoś więcej? Oczywiście trzeba zaznaczyć, że gogle o takich parametrach muszą być odpowiednio droższe. Aktualna cena opisanego modelu oscyluje w granicach 800-1000 złotych.

Gogle Atomic 2019 – Revent L RS FDL HD OTG BLACK/WHITE

No Comments

Post a Comment