SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

6096
post-template-default,single,single-post,postid-6096,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Gogle Roxy 2019 – przegląd modeli

gogle roxy 2019

Gogle Roxy 2019 – przegląd modeli

Szukacie zgrabnych, kobiecych gogli, które okażą się jednocześnie funkcjonalne? Proponujemy Wam gogle Roxy 2019! To akcesorium wysokiej jakości, zapewniające doskonały obraz, z paletą wielu różnych technologii. Poza tym warto pamiętać, że Roxy to światowa firma produkująca odzież oraz akcesoria sportowe o unikatowym designie!

Czy trudno jest znaleźć odpowiednie gogle narciarskie? W jednym z artykułów na naszym blogu radzimy, na co najlepiej zwrócić uwagę: Gogle Narciarskie, Jak Wybrać Te Idealne?

W dzisiejszym wpisie prezentujemy natomiast kilka modeli gogli Roxy 2019.

Gogle Roxy 2019 Day Dream Bad Weather Beet Red (RRV0)

Gogle Day Dream Beet Red to nie tylko estetyczny, ale również użyteczny model, w którym zastosowano nowoczesne technologie. Dzięki płaskiej szybie cylindrycznej obraz staje się pozbawiony zakłóceń. ANTI-SCRATCH TREATMENT chroni przed zarysowaniami, a ANTI-FOG TREATMENT przed zaparowaniem. Soczewki typu YELLOW LENS pozwalają nam widzieć nawet w pochmurne dni.

Można je nabyć za jedyne 289 zł!

Gogle Roxy 2019 Day Dream Bad Weather True Black Yellow (KVJ0)

gogle roxy 2019Gogle Day Dream True Black Yellow gwarantują dobrą widoczność nawet w trudnych warunkach, a także chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Akcesorium zawiera ponadto technologię FACE FOAM LINER, dzięki której gogle dopasowują się do rysów twarzy i nie podrażniają.

Otrzymasz je w cenie promocyjnej za 289 zł!

Gogle Roxy 2019 Popscreen True Black Pop Snow Lines (KVJ7)

gogle roxy 2019

Gogle Popscreen Snow Lines gwarantuje fantastyczną jakość obrazu oraz komfort podczas jazdy. Zaokrąglona lustrzana szyba sferyczna zapewnia doskonałe widzenie przestrzenne. Dzięki niej, a także dzięki systemowi 3D MESH FILTERS zmniejsza się ryzyko zaparowania gogli. Są one również bardzo wygodne do noszenia, ponieważ od wewnętrznej strony zostały pokryte dwuwarstową pianką, która nie podrażnia.

Goglle te kosztują tylko 399 zł!

Gogle Roxy 2019 Popscreen True Black Swell Flowers Girl (KVJ5)

gogle roxy 2019Gogle Popscreen Flowers Girl bardzo dobrze sprawdzają się w praktyce. Dzięki otworom filtracyjnym 3D ich szkła nie zaparują, a od wewnętrznej strony nie nagrzeją się podczas postoju. Ponadto szybka gogli jest niezwykle solidna i odporna na odkształcenia czy roztrzaskanie. Akcesorium można łatwo dopasować do kasku za pomocą regulacji długości paska oraz sliderów umiejscowionych od zewnętrznej strony.

Gogle te otrzymasz za 399 zł!

No Comments

Post a Comment