SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

757
post-template-default,single,single-post,postid-757,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Nowe modele nart Fischer i Atomic na sezon 2018

Fischer i Atomic

Nowe modele nart Fischer i Atomic na sezon 2018

Prezentujemy jako pierwsi w Polsce własnej roboty (nie stockowe) zdjęcia najnowszych modeli nart Fischer i Atomic, przygotowanych na sezon zima 2017 / 2018. Jako pierwsi zamieszczamy własnoręcznie zrobione, bardziej przyziemne i realne dla konsumenta zdjęcia nowych modeli nart Fischer i Atomic. U innych zobaczycie wyłącznie fotki od producentów. U nas zobaczycie je zrobione przez nas. Amatorsko bo amatorsko ale jednak – bo czy ktoś jeszcze może się tak szybko pochwalić nimi tak jak to robi snowsport.pl?

 

Narty Fischer

 

Fischer i Atomic

Narty Fischer F19 i nowe buty marki Fischer modele na sezon 2017 / 2018

 

Fischer i Atomic

Narty Fischer 18, 17, 16 w modelach na sezon zima 2017 / 2018

 

Fischer i Atomic

Narty Fischer MyTurn My MBS – 10 – Powerrail – modele sezon zima 2017 / 2018

 

Narty Atomic

 

Fischer i Atomic

Narty Atomic X5, X7, X9 w modelach na sezon zima 2017 / 2018

 

Fischer i Atomic

Narty Atomic Redster TR, G7, S7 w modelach na sezon zima 2017 / 2018

 

Fischer i Atomic

Narty Atomic Redster TR, S9 w modelach na sezon zima 2017 / 2018

 

Czy wy też jesteście tak samo podekscytowani nową serią jak nasza ekipa snowsport.pl? Jeżeli tak, nie zwlekajcie! Produkty Fischer i Atomic już w tej chwili trafiają na nasze magazynowe półki i do sklepów na całym świecie, a rozchodzą się jak ciepłe bułeczki – w końcu kto mógłby się im oprzeć? To wręcz idealna linia dla profesjonalnych, lub średnio-zaawansowanych narciarzy, którzy szukają nowych wyzwań i dbają o komfort na stoku. Ale zachowajcie w pamięci, że tylko w snowsport.pl znajdziecie je w tak korzystnych i przystępnych cenach.

 

No Comments

Post a Comment