SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

10035
post-template-default,single,single-post,postid-10035,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty Atomic HAWX ULTRA 2021 – dopasowane i komfortowe!

Buty Atomic HAWX ULTRA 2021 - dopasowane i komfortowe

Buty Atomic HAWX ULTRA 2021 – dopasowane i komfortowe!

5/5 - (1 ocena)

Buty Atomic HAWX ULTRA 2021 to bez cienia wątpliwości jedne z najlżejszych butów do nart w historii. Ciężkie obuwie potrafi być prawdziwą mordęgą i najlepszy wyjazd, doskonałe warunki zamienić w istny koszmar. Konstruktorzy z Austrii postanowili raz na zawsze z tym skończyć. Jeżeli posiadasz wąską stopę to te obuwie do narciarstwa alpejskiego będzie będzie doskonałym wyborem do śmigania w dół stoku.

Buty Atomic HAWX ULTRA 2021 - dopasowane i komfortowe

Odwdzięczają się doskonałym czuciem śniegu, czyli podłoża, po którym jeździsz. Posiadają naprawdę dużą moc, jedne z najbardziej wydajnych butów jakie powstały w kategorii all-mountain. Wąska skorupa, która w rozmiarze 26 wynosi zaledwie 98 mm sprawi, że narciarze z węższymi stopami również mogą cieszyć się już kultowym dopasowaniem Hawx. Sięgnij po komfort, który będzie poezją dla Twoich stóp i łydek. No to jedziemy!

Buty Atomic HAWX ULTRA 130 S Red/Black 2021

Buty Atomic HAWX ULTRA 130 S Red/Black 2021
HAWX ULTRA 130 S Red/Black 2021

Model butów narciarskich Ultra 130 S to najlepszy przedstawiciel serii Hawx z wąskim krojem. To jednocześnie najlżejszy but alpejski jaki kiedykolwiek stworzył Atomic.

Poczuj niesamowite dopasowanie

Swoją przemyślaną konstrukcją oferują legendarne dopasowanie Hawx Feel. Przeznaczone przede wszystkim dla narciarzy z węższą stopą. To najsztywniejszy model w całej gamie. Bootki wewnętrzne Mimic Platinum 3M™ Thinsulate™ można indywidualnie uformować. W rezultacie będą precyzyjnie dopasowane do kształtu stopy.

Mimic Platinum 3M™ Thinsulate™
Mimic Platinum 3M™ Thinsulate™

Te buty narciarskie są ponadto niesamowicie lekkie. Jest to możliwe dzięki rewelacyjnej konstrukcji Prolite. Posiada do tego dodatkowe wzmocnienia w najważniejszych strefach. Regulacja pochylenia 13°, 15° lub 17° do przodu możliwa dzięki Power Shift, a do tego technologia Cuff Alignment oraz przyczepne podeszwy z możliwością kantingu.

W wyniku nagromadzenia tych wszystkich tak pożądanych do efektywnego narciarstwa cech to najlepsze buty narciarskie, które można dokładnie dopasować do indywidualnych preferencji.

Buty Atomic HAWX ULTRA 100 Black/Anthracite 2021

Buty Atomic HAWX ULTRA 100 Black/Anthracite 2021
HAWX ULTRA 100 Black/Anthracite 2021

Hawx Ultra 100 to buty narciarskie przeznaczone dla narciarzy z węższą stopą. Jednocześnie najbardziej elastyczne i wybaczające błędy buty narciarskie w tejże lekkiej serii Hawx Ultra.

Zakładając je na stopę poczujemy jak otula nas niespotykany w innych produktach przyjemny komfort. To bardzo ważne, zwłaszcza kiedy jeździmy dość intensywnie i dynamicznie przez wiele godzin. Wymienione aspekty i doznania wygody to to w dużej mierze zasługa butów wewnętrznych Memory Fit 3D Silver. Będziesz mieć wrażenie, że zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Już pod wpływem temperatury Twojego ciała zadziała proces termoformowania Memory Fit. Możesz być przekonany, że bardzo je polubisz.

Lekkie i mocne

W tym modelu również zastosowano unikalną i tak ogromnie zmieniającą podejście w konstrukcji butów narciarskich budowę Prolite. Posiadają one specjalne wzmocnienia w najbardziej newralgicznych strefach. Udało się w rezultacie stworzyć w ten sposób jeden z najlżejszych butów do narciarstwa alpejskiego, które nic a nic nie straciły na mocy.

Atomic Hawx Ultra 100 z sezonu 20/21 to przyjemne w doznaniach buty narciarskie. Niezwykle wszechstronne, stworzone po to by uprzyjemnić jazdę wszystkim narciarzom, którzy posiadają wąską stopę.

Zobacz również naszą ofertę kijków narciarskich.

Buty narciarskie Atomic Hawx Ultra 2021 znajdziesz na SnowSport.pl!

Buty narciarskie Atomic

Te najlżejsze i idealnie dopasowane buty narciarskie przeznaczonych przede wszystkim dla narciarzy z wąską stopą kupisz już w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do lektury naszego poprzedniego wpisu o butach narciarskich ze średnią szerokością stopy Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 2021 – dla każdego narciarza!

No Comments

Post a Comment