SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5095
post-template-default,single,single-post,postid-5095,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe Adidas – przegląd modeli

buty snowboardowe adidas

Buty snowboardowe Adidas – przegląd modeli

Grono miłośników snowboardu powiększa się z roku na rok. Dowodem rosnącej popularności deski może być choćby fakt, że coraz więcej producentów postanawia uwzględnić w swojej ofercie kolekcje snowboardowe. Tak właśnie postąpiła firma Adidas, która od dawna jest postrzegana jako międzynarodowy lider w sprzedaży odzieży i akcesoriów sportowych. Niemieckie przedsiębiorstwo przygotowało wyjątkowo ciekawą propozycję dla wszystkich pasjonatów jazdy na desce. Flagowymi produktami nowej kolekcji są bowiem wyjątkowe buty snowboardowe Adidas. Co wyróżnia je spośród pozostałych modeli dostępnych na rynku?

Często to zakup snowboardu bywa postrzegany jako najbardziej istotna inwestycja. Jednakże nie wolno zapominać o tym, że odpowiednie buty pełnią równie ważną funkcję w trakcie jazdy. Pojawienie się serii Adidas Boa to zapowiedź całkowicie nowej jakości w snowboardingu. Co prawda, niemiecka firma nie specjalizuje się w produkcji sprzętu snowboardowego, gdyż jest ona przedsiębiorstwem ogólnosportowym. Niemniej należy zauważyć, iż buty snowboardowe Adidas mogą naprawdę zaskoczyć swoją ponadprzeciętną jakością. Warto więc pokrótce przedstawić ich szczególną specyfikę.

Buty snowboardowe Adidas Response ADV Dual Boa 2018

buty snowboardowe adidas

buty snowboardowe adidas

Zdecydowanie najważniejszą cechą w przypadku butów snowboardowych Adidas jest podwójny system wiązań Boa. Nowa technologia sznurowania zapewnia dużo większy komfort i bezpieczeństwo, gdyż dzięki niej siła wiązania staje się nieporównywalnie wyższa. Ponadto system Boa gwarantuje lepsze dopasowanie buta do stopy snowboardzisty. Na uwagę zasługują również wkładki wykonane z ultralekkiej pianki, które jeszcze bardziej podnoszą wygodę podczas użytkowania butów. Co więcej, specjalna antypoślizgowa podeszwa ułatwia poruszanie się po zmrożonym śniegu i lodzie. Oczywiście model Response ADV Dual Boa 2018 został stworzony przy użyciu bardzo wytrzymałych materiałów. To sprawia, że buty snowboardowe Adidas są gotowe na to, aby zmierzyć się z największymi zimowymi wyzwaniami!

Adidas Acerra ADV BOA 2018

buty snowboardowe adidas

Udoskonaloną wersją modelu Response są buty snowboardowe Adidas Acerra ADV Boa 2018. Oczywiście w tym przypadku także mamy do czynienia z podwójnymi wiązaniami Boa. Niemniej model Acerra posiada jeszcze jedną wyjątkową technologię, czyli system amortyzacji Boost. Zastosowanie tego rozwiązania znacząco zwiększyło responsywność butów, co jest szczególnie istotne dla snowboardzistów mających duże oczekiwania dotyczące używanego sprzętu. Konstrukcja modelu Acerra została uzupełniona przez zastosowanie wkładki Golden Level. Poprawia ona dopasowanie i zwiększa elastyczność butów. Podsumowując, Adidas Acerra ADV Boa 2018 zasługują na miano sprzętu z bardzo wysokiej półki. Ich jakość z pewnością zostanie potwierdzona przez wszystkich snowboardzistów, którzy choć raz przetestują możliwości modelu Accera.

Jak widać, firma Adidas wkroczyła na rynek z dużym impetem. Kolekcja Boa jest niewątpliwie tylko próbką możliwości niemieckiego giganta. Dlatego fani snowboardu mogą z niecierpliwością oczekiwać na przyszłe ruchy firmy, których efektem będzie zapewne powstanie nowego sprzętu.

No Comments

Post a Comment