SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7131
post-template-default,single,single-post,postid-7131,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe i deski Flow – przegląd modeli

deski flow

Buty snowboardowe i deski Flow – przegląd modeli

Firma Flow to uznany producent wiązań snowboardowych, które są wykorzystywane przez sportowców na całym świecie. To właśnie one stały się z czasem podstawą całego asortymentu Flow. Jednakże warto podkreślić, że amerykańska firma produkuje nie tylko rewelacyjne wiązania, ale także naprawdę niezły sprzęt snowboardowy! Przykładowo, buty oraz deski Flow już od kilku sezonów są stale obecne w ofercie naszego sklepu. Na jakie modele warto zwrócić szczególną uwagę?

Deski Flow Venus White oraz Black 2016

Największe miłośniczki jazdy na snowboardzie nie akceptują żadnych ograniczeń! Dlatego deski Flow Venus 2016 łączą w sobie wszystko, czego może potrzebować snowboardzistka jeżdżąca poza wyznaczonymi trasami. Przy projektowaniu tych desek wykorzystano system Directional Twin. Jest po połączenie specjalnego taliowania, wyprofilowania i ukształtowania całej konstrukcji. Dzięki temu deska staje się bardzo zwrotna, a jednocześnie zapewnia świetną stabilność. Kolejnym atutem modeli z serii Venus jest rdzeń Truflex Core, który składa się z drewna topoli o różnej gęstości. Takie połączenie zapewnia wysoką wytrzymałość przy zachowaniu niewielkiej wagi samego sprzętu. Trudno więc stworzyć lepsze rozwiązanie dla kobiet, które preferują jazdę w stylu all-mountain. Co istotne, deski Flow Venus 2016 są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz białym. Ponadto obydwa modele znalazły się w naszej najnowszej ofercie promocyjnej! Dzięki temu można je zakupić już za cenę 899 złotych!

deski Flow Venus 2016

Buty Flow Maya BOA Closure Charcoal 2018

Sama deska snowboardowa to nie wszystko, gdyż równie dużą rolę podczas zimowego szaleństwa odgrywają odpowiednie buty. Asortyment firmy Flow obejmuje kilka ciekawych modeli obuwia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Buty Flow Maya BOA Closure Charcoal 2018 to najbardziej uniwersalne damskie obuwie snowboardowe w całej ofercie amerykańskiego producenta! Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że buty te posiadają nowoczesny system zapięć BOA. Ponadto firma Flow postawiła tutaj na podeszwę Thermo-Lite, która jest wykonana z mieszanki lekkich i zarazem wytrzymałych kompozytów gumowych. Natomiast całość uzupełnia miękka wkładka Molded-EVA. Jej delikatna struktura znacząco zwiększa wygodę podczas użytkowania butów. Aktualna cena opisywanego obuwia to tylko 509 złotych!

buty Flow Maya Charcoal 2018

Buty Flow Ranger BOA Closure Black 2018

W naszym zestawieniu znalazły się już buty i deski Flow przeznaczone dla kobiet. Dlatego teraz nadszedł czas na przedstawienie modelu stworzonego z myślą o snowboardzistach! Buty Flow Ranger BOA Closure Black 2018 to męski odpowiednich opisanego wyżej modelu Maya. Nic więc dziwnego w tym, że właściwości tych butów są niemal identyczne. Tutaj także można znaleźć wygodne zapięcia BOA, system Thermo-Litę oraz komfortową wkładkę Molded-EVA.

buty i deski flow

Obydwa modele butów Flow zostały uwzględnione w naszej ofercie „Super okazja”. Dlatego obecnie można je zakupić już za jedyne 509 złotych!

buty Flow Ranger 2018

No Comments

Post a Comment