SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7120
post-template-default,single,single-post,postid-7120,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kijki Komperdell 2019 – przegląd modeli

kijki komperdell

Kijki Komperdell 2019 – przegląd modeli

Kijki Komperdell już od wielu lat są uznawane za prawdziwy hit w świecie narciarstwa. Oczywiście ich olbrzymia popularność nie wynika z przypadku, ponieważ składa się na nią kilka czynników. Jednak dla narciarzy największe znaczenie ma z pewnością znakomita jakość kijków, które sprawdzają się w każdych warunkach. Co więcej, najnowsza kolekcja Komperdell 2019 stoi na naprawdę wysokim poziomie. Przyjrzyjmy się więc kilku tegorocznym propozycjom od austriackiego producenta.

Kijki Komperdell Schnapsstock 2019

Trudno byłoby stworzyć jakiekolwiek zestawienie produktów Komperdell i jednocześnie pominąć w nim najbardziej rozpoznawalny model kijków w historii narciarstwa. Kijki Komperdell Schnapsstock 2019 łączą w sobie tradycję oraz nowoczesne wykonanie. Co jasne, znakiem rozpoznawczym tego modelu wciąż jest zbiorniczek o pojemności 200 mililitrów znajdujący się wewnątrz uchwytu. Teoretycznie można w nim przechowywać dowolny napój, jednak starsi narciarze dobrze wiedzą, że tradycja wskazuje raczej na trunek wyskokowy 🙂 Niemniej atutem prezentowanych kijków jest nie tylko popularny zbiorniczek, ale również naprawdę dobra jakość wykonania. Model Schnapsstock 2019 został stworzony z wytrzymałego stopu aluminium. Dzięki niemu kijki są bardzo trwałe i odporne na złamanie. Aktualna cena tego kultowego modelu wynosi 239 złotych.

Kijki Komperdell Schnapsstock 2019

Kijki Komperdell Schnapsstock 2019

Kijki Komperdell Rebelution Carbon Silver 2019

Dawniej wszystkie kijki narciarskie były tworzone niemal wyłącznie z aluminium. Jednak prawdziwą rewolucją okazało się zastosowanie włókien węglowych do produkcji kijków. Włókna te są nie tylko bardzo lekkie, ale również niezwykle wytrzymałe. Dzięki temu zapewniają one narciarzom maksimum wygody oraz niezawodności. Kijki Komperdell Rebelution Carbon Silver 2019 wykorzystują cały potencjał tkwiący we włóknach węglowych. Ich właściwości pozwalają na lepszą transmisję energii, co ułatwia manewrowanie kijkami podczas jazdy. Ponadto model ten posiada specjalne gumowe rączki Fasto, które gwarantują pewny i stabilny chwyt. Będzie więc to idealna propozycja dla narciarzy ceniących komfort oraz wysoką jakość wykonania. Kijki Komperdell Rebelution Carbon Silver 2019 są dostępne w cenie 239 złotych.

Kijki Komperdell Rebelution Carbon Silver 2019

Kijki Komperdell Provolution Blue 2019

Bardzo istotną zaletą najnowszej kolekcji Komperdell jest to, że obejmuje ona produkty łączące w sobie jakość oraz przystępną cenę. Dowodem na słuszność tego stwierdzenia mogą być choćby kijki Komperdell Provolution Blue 2019. Trudno bowiem wskazać lepszą alternatywę dla osób jeżdżących rekreacyjnie, które poszukują dobrych kijków w atrakcyjnej cenie. Model Provolution Blue 2019 został stworzony ze szczególnie wytrzymałego stopu aluminium oznaczonego symbolem 5083. Właśnie dlatego prezentowane kijki są znacznie trwalsze niż większość aluminiowych modeli. Ponadto przy produkcji Provolution Blue 2019 konstruktorzy Komperdell postawili na ostre groty ze stali nierdzewnej. Dzięki nim narciarze mogą z łatwością wbijać kijki nawet w bardzo zmrożony i twardy śnieg.

kijki komperdell

Największe wrażenie robi jednak cena tego modelu, gdyż opisywane kijki Komperdell można nabyć już za jedyne 99 złotych!
Kijki Komperdell Provolution Blue 2019

No Comments

Post a Comment