SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7378
post-template-default,single,single-post,postid-7378,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deski Roxy – przegląd wybranych modeli

deski roxy

Deski Roxy – przegląd wybranych modeli

5/5 - (2 oceny)

Amerykańska firma Roxy stworzyła naprawdę unikalną markę, która do dzisiaj wyróżnia się na tle rynkowej konkurencji. Co było źródłem jej sukcesu? Otóż Roxy to jeden z bardzo niewielu producentów zajmujących się tworzeniem sprzętu sportowego tylko dla kobiet! Asortyment firmy obejmuje akcesoria związane z szeroko rozumianym fitnessem, surfingiem oraz snowboardingiem. Oczywiście w tym artykule skupimy się właśnie na deskach snowboardowych. Jakie deski Roxy można znaleźć w naszym sklepie?

Deska Roxy Sugar Banana 2019

Pierwsze etapy związane z nauką jazdy na desce snowboardowej są bez wątpienia dość wymagające. Dlatego ważne jest to, aby każda początkująca snowboardzistka mogła uczyć się na odpowiednim sprzęcie. Deska Roxy Sugar Banana 2019 jest wręcz stworzona dla osób początkujących. Świadczy o tym choćby fakt, że model ten posiada zaledwie 3 punkty w 10-stopniowej skali twardości. Miękka struktura deski pozwala na łatwiejsze wykonywanie skrętów i innych manewrów. Oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie stworzone z myślą o adeptkach snowboardingu. Projektanci Roxy postawili również na nieco łagodniejsze krawędzie, co ułatwia jazdę po równych i mało wymagających trasach.

deski Roxy

Jeśli chodzi o kwestie poboczne, warto wspomnieć o samym designie. Niemal wszystkie deski Roxy z serii Banana prezentują się bardzo efektownie i model Sugar 2019 nie jest tutaj wyjątkiem! Co istotne, deska Roxy Sugar Banana 2019 trafiła do naszej oferty promocyjnej i obecnie kosztuje jedynie 1199 złotych!

deski Roxy – Sugar Banana 2019

Deska Roxy XoXo C2E Aqua 2019

Kiedy wykonywanie podstawowych manewrów na desce przestanie być problemem, warto postawić na sprzęt zapewniający nieco większe możliwości. Deska Roxy XoXo C2E Aqua 2019 to świetna propozycja dla średnio zaawansowanych snowboardzistek. Znakiem rozpoznawczym tej deski jest pofalowana krawędź Magne-Traction. Jej wyjątkowa budowa sprawia, że deska zachowuje dużo wyższą stabilność w trakcie krawędziowania. Dzięki temu zwiększa się także kontrola nad sprzętem nawet podczas jazdy w trudnym terenie. Ponadto szybki ślizg TNT Base pozwala rozwijać naprawdę wysokie prędkości, co jest szczególnie ważne w przypadku bardziej doświadczonych osób.

deski Roxy – XoXo C2E Aqua 2019

Nazwa deski Roxy wyraźnie nawiązuje do jej designu utrzymanego w typowo morskiej estetyce. Model Roxy XoXo C2E Aqua 2019 można zakupić w promocyjnej cenie 1439 złotych.

Deski Roxy 2020, czyli wielka przedsprzedaż w SnowSport!

Niedawno w naszym asortymencie zagościły najnowsze deski Roxy z kolekcji na 2020 rok. To z kolei oznacza, że można już zamawiać je w przedsprzedaży!

Co kryje w sobie nowa kolekcja Roxy? Jedną z ciekawszych propozycji jest deska Roxy Toran Bright C2X 2020. Projekt tego modelu stworzyła sama Robin Van Gyn – profesjonalna snowboardzistka pochodząca z kanadyjskiej wyspy Vancouver. Oczywiście Robin w pewnym stopniu dopasowała sprzęt do swoich własnych potrzeb. Nic więc dziwnego, że jest to deska wyprodukowana z myślą o najbardziej wymagających zawodniczkach.

Deski Roxy – Torah Bright 2020

Rzecz jasna kolekcja Roxy 2020 obejmuje również inne ciekawe modele. Dlatego już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem dostępnym w przedsprzedaży!

No Comments

Post a Comment