SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7361
post-template-default,single,single-post,postid-7361,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kaski SH+ – przegląd wybranych modeli

kaski sh+

Kaski SH+ – przegląd wybranych modeli

Upadki w czasie jazdy przytrafiają się nawet doświadczonym i utalentowanym narciarzom. Niestety, te najbardziej pechowe wywrotki zazwyczaj skutkują przeróżnymi kontuzjami. Pod tym względem szczególnie niebezpieczne są oczywiście wszelkie urazy głowy. Toteż każdy narciarz powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo poprzez korzystanie z kasku. Miłośnikom sportów zimowych warto polecić kaski SH+, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania i przystępną cenę! Zapraszamy na krótki przegląd kasków wyprodukowanych przez włoską firmę SH+.

Kask SH+ Pads Senior Visor Light Blue 2019

Wszystkie kaski SH+ są projektowane przy użyciu specjalnej skorupy ABS. Jest to kompozytowy materiał zapewniający znakomitą absorpcję uderzeń i wytłumianie wstrząsów. Dzięki temu doskonale sprawdza się on w przypadku kasków dla narciarzy oraz snowboardzistów.

kaski sh+

Kask SH+ Pads Senior Visor Light Blue 2019 to model pochodzący z najnowszej kolekcji włoskiego producenta. Oczywiście jego istotnym atutem jest wspomniana skorupa ABS, która znacząco poprawia bezpieczeństwo podczas jazdy. Warto jednak pokreślić, że ten kask posiada jeszcze jedno istotne udogodnienie. Jest nim ruchomy wizjer z filtrem przeciwsłonecznym o kategorii S1. Dzięki niemu narciarz nie musi korzystać z gogli, gdyż wizjer posiada pełną kompatybilność z kaskiem.

Opisywany model kasku jest dostępny w naszej ofercie promocyjnej za jedyne 299 złotych!

Kaski SH+ – kask pads visor light blue 2019

Kask SH+ Pads Junior Visor Fucsia 2019

Dodatkowa ochrona podczas jazdy na nartach jest szczególnie istotna w przypadku dzieci. Upadki są bowiem nieodłączną częścią nauki narciarstwa, dlatego należy zrobić wszystko, aby nie skończyły się one urazem. Dlatego firma SH+ przygotowała specjalną serię kasków dla młodych narciarzy. Kask SH+ Pads Junior Visor Fucsia 2019 na pewno przypadnie do gustu wszystkim dziewczynkom. Jego kolorystyka w połączeniu z ruchomym wizjerem oraz skorupą ABS zapewnia wszystko, czego może potrzebować młoda narciarka!

Co istotne, wewnętrzna warstwa kasków SH+ posiada miękką hipoalergiczną podszewkę. To wpływa na większy komfort podczas jazdy w kasku i nie powoduje podrażnień u dzieci ze skłonnościami do alergii. Dlatego opisywany model warto polecić wszystkim rodzicom, którzy chcą zapewnić ochronę swojemu dziecku. Kask SH+ Pads Junior Visor Fucsia 2019 również został objęty naszą ofertą promocyjną. To z kolei oznacza, że jego cena także wynosi 299 złotych!

kaski Sh+ – kask pads junior visor fucsia 2019

Kaski SH+ z kolekcji 2018, czyli bezpieczeństwo i oszczędność w jednym!

Asortyment naszego sklepu obejmuje wybrane kaski SH+ z kolekcji na 2018 rok. Rzecz jasna są to fabrycznie nowe produkty, które można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Kask SH+ EX1 EVO Red 2018 został stworzony dla dzieci i młodzieży. Niestety, model ten nie posiada wizjera, dlatego jego użytkownicy powinni dodatkowo zaopatrzyć się w gogle narciarskie. Jednakże jest to jedyna niedogodność, ponieważ skorupa tego kasku została stworzona przy wykorzystaniu technologii ABS. Dlatego zapewnia on taki sam poziom bezpieczeństwa jak opisane wyżej modele!

Kask SH+ EX1 EVO Red 2018 można zakupić już za 149 złotych!

kaski Sh+ – kask ex1 evo 2018

No Comments

Post a Comment