SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

10468
post-template-default,single,single-post,postid-10468,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla kobiet białe – przegląd modeli 2021!

Narty dla kobiet białe - przegląd modeli 2021

Narty dla kobiet białe – przegląd modeli 2021!

Narty dla kobiet białe to od lat najczęściej wybierany przez panie kolor desek. Nie ma co się dziwić bowiem klasyczna biel jest uniwersalna i ponadczasowa. Pasuje do większości narciarskiej garderoby, uzupełniając wygląd pań o elegancję i okraszając go wyrafinowanym stylem.

Narty dla kobiet białe

Producenci zdają sobie sprawę z kolorystycznych gustów narciarek toteż w swoich kolekcjach nart przygotowywanych dla pań, niejednokrotnie przeważają zwykle te właśnie w barwie white 🙂 W naszym magazynie mamy jeszcze rażące bielą po oczach narty, które będą najmodniejsze podczas tego wciąż trwającego sezonu. Dodaj klasy stokom swoją obecnością wpiętą w narty w takim właśnie kolorze.

Narty dla kobiet białe Atomic VANTAGE 72 WMN LT AW + wiązania M 10 GW SMU 2021

Narty dla kobiet białe Atomic VANTAGE 72 WMN LT AW +M 10 GW SMU 2021
Atomic VANTAGE 72 WMN LT AW +M 10 GW SMU 2021

Te narty białe powinny wybrać panie, którym zależy przede wszystkim na komfortowym pokonywaniu praktycznie każdego stoku i to niezależnie od panujących warunków. Dostojna jazda na tych deskach zagwarantowana. Wpływa to na budowanie przez panie pewności siebie i jednocześnie pozwala im poczuć się bezpiecznie.

Szerokość nart wynosząca 72 mm jest wystarczająco uniwersalna, bowiem pozwoli na umiarkowanie dynamiczną jazdę na trasach przygotowanych, ale również dostarczy sporo komfortu na stokach, które nie są wystarczająco dobrej jakości. Wygodę posiadania tych desek poczujemy przede wszystkim na rozjeżdżonym pod wieczór stoku, z mnogą ilością muld.

Jeżeli zależy Tobie na płynnej jeździe i na tym by pokonanie każdego białego metra zwiększało zasięg Twojego uśmiechu na twarzy, to powinnaś wybrać właśnie te deski od Atomic. Rekreacyjną jazdę wspiera lekka i bardzo elastyczna konstrukcja. Idealne deski na polskie, czy czeskie stoki.

Narty dla kobiet białe Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro + wiązania RS9 SLR GW 2021

Narty Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro + wiązania RS9 SLR GW 2021
Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro + RS9 SLR GW 2021

Fischer RC ONE LITE 72 WS SLR Pro są tak samo komfortowe jak i eleganckie. Wepnij swoje białe buty narciarskie w te pasujące do nich deski również w kolorze white 🙂 Doświadczysz wówczas komfortowego szusowania z zachowanie bardzo dobrej sterowności. Konstrukcja On Piste Rocker przyda się przede wszystkim paniom, które muszą jeszcze doszlifować swoją technikę. W rezultacie Twój każdy ślizg będzie pewny, płynny, a zakręty pokonane z kobiecą gracją i zwinnością.

To idealny model do rekreacyjnej jazdy przez cały dzień. W dużej mierze to zasługa szerokości wynoszącej dokładnie 72 mm. Te narty spełniają wszystkie kobiece wymagania. W konstrukcji skupiono się przede wszystkim na doborze lekkich, a jednocześnie trwałych materiałów. Air Power Construction to rdzeń narty o zdecydowanie mniejszej gęstości. Jest naprawdę bardzo lekki. W wyniku zastosowania takiego budulca, narta jest sterowna, a proces manewrowania nie wymaga dużego wkładania energii.

W tych deskach zdecydowano się na zainstalowanie rozwiązania Fiber Tech. To specjalna sieć włókien szklanych gwarantująca płynną pracę nart i wybitne wręcz właściwości skrętne. Warto również wspomnieć o technologii Women BMP. Punkt montażu wiązań został przesunięty ku przodowi. W rezultacie narta jest łatwa w kontroli i nie trzeba wkładać ogromu siły, a wręcz przeciwnie, by poprawnie ją prowadzić.

Narty dla kobiet białe Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
Atomic Cloud 8 + M 10 GW 2021

Deski Cloud 8 to klasyka damskich nart. W tym sezonie przywdziały przepiękną, klasyczną i czystą biel. Będą nią razić na stoku w trakcie słonecznych dni 🙂 Ponadto prowadzą się tak gładko, że na trasie staną się Twoimi najlepszymi przyjaciółkami podczas tego sezonu.

Białe narty dla kobiet Cloud 8 2021 zostały specjalnie na ten sezon nieco przeprojektowane, gdyż w porównaniu z zeszłorocznymi modelami są teraz nieco węższe na dziobie i ogonie. W wyniku tego prowadzą się jeszcze przyjemniej niż w poprzednim sezonie. Owe bezproblemowe prowadzenie docenią przede wszystkim panie o nieco lżejszej wadze, które mają w sobie mniej siły by wkładać w jazdę i sterowanie deskami dużo wysiłku.

Lekkość prowadzenia nart Atomic Cloud 8 to również zasługa lekkiego rdzenia Densolite Core. Teraz nawet średnio zaawansowane panie będą łatwo prowadzić deski i mieć ogrom radości z pobytu na białym stoku. Design nart jest minimalistyczny, ale wystarczający by nadać gracji swoją obecnością na stoku.

Narty dla kobiet białe Salomon S/MAX W 6 + wiązania M10 GW 2021

Narty Salomon S/MAX W 6 + wiązania M10 GW 2021
Salomon S/MAX W 6 + M10 GW 2021

Bialutkie S/Max W 6 to trafny wybór na sezon 20/2021 dla kobiet, które jeżdżą wyłącznie po przygotowanej trasie. Pod butem skrywają szerokość 73 mm. Charakteryzują się nowoczesną i pieczołowicie przemyślaną konstrukcją, dzięki czemu nauka jazdy i poprawne pokonywanie wiraży będzie jeszcze łatwiejsza i niezmiernie przyjemna. Przecież właśnie o to chodzi w narciarstwie by delektując się przepiękną, zimową aurą czuć radość z jazdy.

Sterowanie deskami jest jak pestka. Ta cecha będzie dostrzeżona i doceniona na wspomnianych zakrętach, które teraz od Twojego pierwszego ślizgu, nie będą stanowić najmniejszej trudności.

Wnętrze nart skrywa technologię Edge Amplifer SL. W rezultacie zastosowania tej technologii energia generowana podczas jazdy jest kierowana bezpośrednio na krawędź nart. Da to nam doskonałą przyczepność podczas jazdy carvingowej. Jeżeli kontrola jest taka łatwa to możesz być jednocześnie spokojniejsza o swoje bezpieczeństwo. Niezależnie od prędkości z jaką będziesz pokonywać stok, oraz jego stromości, będziesz mieć zawsze panowanie nad tymi eleganckimi deskami od francuskiego Salomon.

Narty dla kobiet białe Rossignol Nova 8 CA + wiązania Xpress W 11 GW 2021

Narty dla kobiet białe Rossignol Nova 8 CA + wiązania Xpress W 11 GW 2021
Rossignol Nova 8 CA + wiązania Xpress W 11 GW 2021

Ten model damskich nart zadowoli przede wszystkim bardziej zaawansowane wielbicielki narciarstwa. Niebywale eleganckie. Skutecznie łączą zwinność, precyzję i odważny, kobiecy styl. Swoje doskonałe właściwości trakcyjne zawdzięczają konstrukcji Carbon Alloy Matrix. Prócz tego wykazują się responsywnym flexem. W wyniku tych cech gwarantują swobodę, pełną kontrolę i płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź.

Zyskasz z nimi precyzję jazdy po przygotowanych stokach. Profil On-Trail Rocker pozwoli na natychmiastowe rozpoczynanie każdego skrętu i niezwykłą dynamikę, a ponadto idealne chwytanie krawędzi.

W konstrukcji tych białych nart dla kobiet zastosowano Line Control Technology. Efektem tego jest niezwykle stabilna jazda przez stok. Przyczynia się ona do redukcji odkształceń, po to aby zyskać jeszcze większe poczucie kontroli. W rezultacie Nova oznacza najwyższą jakość jazdy, styl i niezrównaną elegancję.

Narty dla kobiet białe Volkl Flair SC + wiązania vMotion3 10 GW Lady 2021

Narty Volkl Flair SC + wiązania vMotion3 10 GW Lady [120261] 2021
Volkl Flair SC + wiązania vMotion3 10 GW Lady 2021

Te nart od Volkl to świetna propozycja na przygotowane trasy w kobiecym wydaniu. Te damską linię charakteryzuje przede wszystkim sprężysty, drewniany rdzeń Woodcore Light w konstrukcji sandwich. Dodatkowo jest on wzmocniony stalą, a także sidewallem poprowadzonym na całej długości. Taka budowa gwarantuje najlepszą stabilność i to nawet przy dużych prędkościach.

Profil Tip Rocker pomaga wprowadzić nartę w poprawny skręt. Warstwa stali Powered by Stell gwarantuje niesamowicie wysoką wytrzymałość. Będziesz mieć nad deskami odpowiednią kontrolę za sprawą optymalnej giętkości i zwiększoną płynność zjazdy w szybszych prędkościach. Full Sidwell dostarczy bezpośredni i silny transfer mocy z pełnej długości sidewalla.

To łatwa do prowadzenia damska narta, która sprawi, że sztruks stanie się prawdziwym placem zabaw dla dobrze jeżdżących, a już zwłaszcza zaawansowanych narciarek.

Dobierz do nart bieliznę termoaktywną dla kobiet

Zobacz również najlepszą bieliznę termoaktywną białe na narty, która zapewni Tobie komfort termiczny nawet w srogiej zimie.

Narty dla kobiet białe na sezon 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

Narty Atomic Cloud

Największy wybór damskie narty zjazdowe białe i nie tylko takim kolorze 🙂 dostępne w naszym zimowym sklepie. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji Kask Narciarski Head 2021 – Jaki Wybrać?

No Comments

Post a Comment