SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1230
post-template-default,single,single-post,postid-1230,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Head SuperShape Rally 2018 – opinie, test, zastosowane technologie

Narty Head SuperShape Rally 2018 – opinie, test, zastosowane technologie

To już kolejny sezon kiedy w linii Head SuperShape pojawiają się narty Head Supershape Rally 2018. W tym roku narty te posiadają nowoczesne wiązania PRD12 . Obok narty SuperShape Titan należą one do najszerszych nart z tej linii. Nie są jednak tak bardzo jak Titan skierowane poza trasowo i oprócz świetnego radzenia sobie w trudnym terenie, idealnie wręcz zachowują się na przygotowanej, twardej trasie. To niepodważalnie jedna z największych zalet modelu Head SuperShape Rally 2018.

Opinie test owe oraz budowa i technologia w nartach HEAD SuperShape Rally 2018

Narty HEAD Supershape Rally 2018 – dla kogo te nart? Jak są zbudowane? WS jakim terenie radzą sobie najlepiej? Czym różnią się od modelu 2017?

Narty HEAD Supershape Rally 2018 to prawdziwa rewolucja w narciarstwie oparta na sprawdzonej już wcześniej konstrukcji nart z grupy Supershape, narty które zawierają i wykorzystują wiodącą technologię narciarską marki Head w systemie zarządzania energią KERS. Oprócz wspaniałej technologii jak Kers czy Graphen w każdej narcie najważniejszy jest rdzeń. Drewno o odpowiedniej charakterystyce było niezbędne do stworzenia tych nart, nart o wysokiej wydajności i najlepszych parametrach od samego początku. Dodanie stopu tytanu w postaci warstwy usztywniającej umożliwia narcie konsekwentne i stabilne pokonywanie łuków nawet na wysokim kącie natarcia krawędzi. Zastosowanie inteligentnych włókien – Intellifibers natomiast spowodowało że narty te samoistnie dopasowują się do warunków śniegowych i rodzaju trasy.

narty HEAD SuperShape Rally 2018 17/18

Head Supershape i.Rally SW 2018 to idealne narty dla carversów poszukujących nart, które będą bardzo szybko przechodzić z krawędzi na krawędź, czas przejścia jest w nich bardzo krótki, jak narty slalomowe dla agresywnych narciarzy chcących atletycznie zaatakować górę. Wykonane  w technologii Sandwich, pochodzącej z Pucharu Świata narty Head Rally są bardzo dynamiczne i stabilne, szczególnie przy szybkich lub bardzo szybkich zjazdach. Speed ​​Rocker rozpoczyna się bardzo szybko na czubku, podczas gdy camber pod spodem narty zapewnia dociśnięcie i przytrzymanie krawędzi, tym bardziej, im szybciej jedziesz, i im częściej skręcasz. Inteligentne włókna Head-a sprawdzają się doskonale i są od lat w grze, zapewniając moc i stabilność bez zwiększania wagi narty. Jeśli szukasz lekko stonowanych slalomowych nart, które mają moc i gwarantują fun na krótkich i super krótkich skrętach, Head Rally jest nartą dla Ciebie.

 

Dane techniczne nart Head Supershape Rally 2018:

Head ISuperShape iRally 2018

 • Kod Producenta: 310347 SuperShape i.Rally SW MFPR
 • Poziom zaawansowania: Advanced-Expert
 • Wiązania załączone: Tak
 • Jakie wiązania są w zestawie z nartą ?: PRD 12
 • Skala DIN: 4-12
 • Szerokość tali: 76mm
 • Szerokość dziób / talia / piętka: 135/75/114 (@ 170cm)
 • Profil pietki: płaski
 • Rocker: Tip Rocker / Camber
 • Flex: Bardzo sztywna
 • Promień skrętu: 11-15
 • Rzeczywisty promień skrętu @ Określona długość: 13,7 m (@ 170 cm)
 • Typ konstrukcji: Sidewall
 • Materiał rdzenia: Drewno z laminatem
 • Ślizg: spiekany
 • Cena detaliczna: 3100 pln

Narty Head SuperShape Rally 2018 tak samo jak i poprzedniczki z wcześniejszych roczników należeć będą niewątpliwie do najchętniej wybieranych nart przez osoby szukających nart o pośredniej szerokości pod butem. Nart które zachowując wszystkie cech dynamicznych i sportowych nart trasowych o slalomowych charakterze, poradzą sobie równie doskonale na gorzej przygotowanej trasie i gładko przemkną przez wszelkie nierówności terenowe jak muldy, nawiane pryzmy, świeży czy też mokry śnieg.

1 Comment
 • Griu

  11 września 2018 at 22:57 Odpowiedz

  Head Supershape, szczególnie Intelligence- to gównolity. Połamałem już 2 pary, drugą- po ok. 15 dniach ekspolatacji. Head Polska wypiął się na mnie- krakowskie cwaniaczki.

Post a Comment