SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7438
post-template-default,single,single-post,postid-7438,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty last minute, czyli spontaniczny zimowy wyjazd

narty last minute

Narty last minute, czyli spontaniczny zimowy wyjazd

Samodzielne zorganizowanie wyjazdu narciarskiego nie zawsze jest możliwe. Czasami różnorakie czynniki zawodowe lub osobiste potrafią pokrzyżować wszelkie plany. Co można zatem zrobić w takiej sytuacji? Jedną z ciekawszych alternatyw są tzw. narty last minute, czyli turnusy narciarskie organizowane przez biura podróży. Rezerwacja takiej wycieczki zajmuje tylko kilkanaście minut, a sam turnus często rozpoczyna się już na drugi lub trzeci dzień! Dlatego jest to dobre rozwiązanie dla osób, które podjęły spontaniczną decyzję o wyjeździe na narty.

Jakie korzyści zapewnia wyjazd na narty last minute?

Wycieczki w formie tzw. last minute rządzą się własnymi prawami. Ich niepodważalnym atutem jest oczywiście bardzo atrakcyjna cena. Wynika ona z faktu, że biura podróży chcą skompletować docelową grupę turystów w każdym planowanym turnusie. Jeżeli zatem do wyjazdu zostało niewiele czasu, a wolnych miejsc jest ciągle dużo – biuro tworzy ofertę last minute. Jednocześnie cena wycieczki zostaje znacząco obniżona, co ma zachęcić turystów do wykupienia wszystkich pozostałych miejsc.

narty last minute

Jeżeli chodzi o wyjazd na narty last minute, wycieczki tego typu mają kilka dodatkowych atutów. Przede wszystkim większość organizatorów stawia w takim przypadku na transport autokarowy. O ile nie każdy lubi podróżowanie autokarem, o tyle taka forma transportu ma jedną istotną zaletę. Jest nią możliwość bezpiecznego i bezpłatnego przewozu całego sprzętu narciarskiego. Takiej swobody nie mają narciarze, którzy podczas podróżowania samolotem nieraz muszą dodatkowo płacić za zabranie sprzętu.

Ponadto warto pamiętać o tym, że w cenie danego turnusu można otrzymać także ski-pass lub karnet narciarski. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na rozpoczęcie zabawy tuż po przyjeździe do hotelu. Ponadto wszyscy uczestnicy wyjazdu mogą korzystać z opieki rezydenta oraz instruktora narciarstwa współpracującego z danym biurem. Oczywiście obydwie te funkcje może czasami pełnić jedna osoba. Dlatego przed wykupieniem wycieczki warto dopytać o tę kwestię.

narty last minute w alpach

Gdzie jechać na narty last minute?

Zdecydowana większość biur podróży organizuje głównie wyjazdy narciarskie w Alpy. Szczególną popularnością cieszą się zatem austriackie, szwajcarskie, francuskie oraz włoskie kurorty. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Takie miejsca posiadają bowiem nie tylko światową renomę, ale również znakomitą infrastrukturę turystyczną i mnóstwo udogodnień dla narciarzy. Z tego względu zimowy wypoczynek w Alpach wydaje się wręcz naturalnym wyborem.

Niemniej granice narciarskiego świata nie obejmują wyłącznie alpejskich kurortów. W ostatnich latach coraz więcej turystów rezygnuje z wyjazdu w Alpy i postanawia wybrać zupełnie inny kierunek. Sporą popularnością wśród narciarzy zaczęły cieszyć się choćby Andora oraz Gruzja. W obydwu krajach panują dobre warunki do jazdy na nartach, a ponadto ceny są dużo niższe niż w Alpach. Toteż nawet spontaniczny wyjazd last minute może być okazją do poznania zupełnie nowych miejsc!

narty last minute – wyjedź poza Alpy!

Wszystkich miłośników narciarstwa zapraszamy do zapoznania się z nowym asortymentem SnowSport. W naszym sklepie pojawiły się nowe kolekcje sprzętu narciarskiego w ofercie przedsprzedaży. Jest więc to idealny moment na skompletowanie swojego wyposażenia tuż przed wyjazdem na narty last minute!

No Comments

Post a Comment