SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7539
post-template-default,single,single-post,postid-7539,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Rossignol 2020 – postaw na uniwersalność!

narty rossignol 2020

Narty Rossignol 2020 – postaw na uniwersalność!

Firma Rossignol słynie z produkcji znakomitych nart i szeroko rozumianego sprzętu narciarskiego. Obecny sezon jest więc kolejną okazją do tego, aby francuski producent zaprezentował swój najnowszy asortyment. Oczywiście narty Rossignol 2020 zostały wzbogacone o kilka innowacyjnych technologii, dzięki czemu ich jakość stała się jeszcze wyższa. Jakie są więc ich największe zalety? Zapraszamy na krótki przegląd kilku wybranych modeli z serii Rossignol 2020.

Narty Rossignol 2020 Experience 76 CI + wiązania Xpress W 10 B83

Współczesna produkcja sprzętu sportowego bardzo często odbywa się przy zachowaniu dużej personalizacji. Dlatego też na rynku królują obecnie narty dopasowane do potrzeb kobiet i modele przeznaczone tylko dla mężczyzn. To z kolei oznacza, że większość producentów zrezygnowała z tworzenia sprzętu typu unisex. Jednak firma Rossignol nie uległa temu trendowi!

narty Rossignol 2020

Najlepszym tego przykładem są narty Rossignol 2020 Experience 76 CI z wiązaniami Xpress W 10 B83. Oczywiście jest to właśnie sprzęt typu unisex, dzięki czemu z tych desek mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ponadto prezentowane narty posiadają najbardziej uniwersalny profil all-mountain. Ich konstrukcja zapewnia więc możliwość jazdy w dosłownie każdych warunkach. Co więcej, progresywne taliowanie nart sprawia, że deski Rossignol gwarantują świetną przyczepność do pokrywy śnieżnej.

narty Rossignol 2020 Experience 76

To jednak nie wszystko! Pomimo swojej uniwersalności opisywane narty są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Obecnie można je zakupić za jedyne 1399 złotych wraz z wiązaniami!

 

Narty Rossignol 2020 React R8 TI + wiązania SPX 12 Konect GW B80

Każdego roku na trasach narciarskich pojawiają się sportowcy, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Rzecz jasna nie byłoby to możliwe bez odpowiedniego sprzętu. Dlatego firma Rossignol przygotowała także propozycję dla osób stawiających przede wszystkim na osiągi.

 

Narty Rossignol 2020 React R8 TI z wiązaniami SPX 12 Kocent GW to nowa jakość w świecie narciarstwa alpejskiego. Już sama konstrukcja tych desek zdradza, że projektanci firmy Rossignol korzystali tutaj ze wzorców stosowanych w nartach wyczynowych. Taka inspiracja wywarła zresztą duży wpływ na ostateczne parametry opisywanego modelu!

 

Jednym z najistotniejszych udogodnień w przedstawionych nartach jest system Flex Tip. Jego obecność przekłada się na odpowiednią sztywność desek, dzięki której narciarze mogą bardzo szybko i precyzyjnie wchodzić w zakręty. To zaś wpływa zarówno na uzyskiwane rezultaty, jak i na samą radość z jazdy. Dodatkowo technologia AIR TIP VAS znakomicie wyłapuje, a następnie absorbuje wszelkie powstałe wstrząsy oraz drgania. Nic więc dziwnego, że te narty zapewniają tak wysoki poziom kontroli!

narty Rossignol 2020 React R8

Jeżeli chodzi o cenę, narty Rossignol 2020 React R8 TI z wiązaniami SPX 12 Kocent GW kosztują 2319 złotych.

 

Narty Rossignol 2020 Nova 2 + wiązania Xpress W 10 B83

Ostatnie prezentowane deski różnią się od dwóch opisanych modeli tym, że nie są one sprzętem typu unisex. W tym przypadku firma Rossignol postawiła bowiem na stworzenie desek dla początkujących narciarek.

 

Narty Rossignol 2020 Nova 2 wraz z wiązaniami Xpress W 10 B83 zapewniają pewne wejście w narciarską rzeczywistość. Ich konstrukcja została zachowana w stylu tzw. oversize sidecut. To oznacza, iż narty mają zwiększone wymiary części tylnej oraz dziobowej. Taka modyfikacja pozwala na łatwe wykonywanie skrętów nawet przy stosunkowo niewielkiej prędkości. Tym samym sprzęt gwarantuje przyjemną i bardzo efektywną naukę!

narty Rossignol 2020 Nova 2

Co więcej, jest to także przystępna propozycja pod względem cenowym, gdyż narty te są dostępne w cenie 1239 złotych.

No Comments

Post a Comment