SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5479
post-template-default,single,single-post,postid-5479,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Salomon S/MAX W 10 2019

narty salomon s/max w 2019

Narty Salomon S/MAX W 10 2019

Potrzebujecie nowych nart, które spełnią Wasze wymagania i jednocześnie nie będą zbyt drogie? Zdecydujcie się na narty Salomon S/MAX W 10 2019 – nasze modele w ofercie promocyjnej! Zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką.

Narty Salomon S/MAX W 10 2019 – nowoczesność, szybkość i precyzja

Narty Salomon S/MAX W 10 2019Model Salomon S/MAX W 10 2019 powstał z inspiracji nartami wyczynowymi. Specjalnie zadbano o to, aby rider mógł się cieszyć ostrą, szybką jazdą, a przy tym wykonywał precyzyjne skręty. Narty te charakteryzuje wysoka jakość, a także profesjonalizm w nowoczesnym wydaniu. Zastosowano w nich wiele rodzajów technologii, w tym system Edge Amplifier. Dzięki niemu cała energia wytwarzana przez narciarza jest transmitowana bezpośrednio na krawędź, co zapewnia znakomitą przyczepność w jeździe carvingowej. Inne rodzaje użytych technologii to m.in. Full Sandwich Sidewalls, system umożliwiający łatwą adaptację do warunków terenu czy też Double Ti Laminate zapewniający bardzo dobrą dynamikę, sprężystość i precyzję. Idealne, dokładne skręty umożliwia natomiast konstrukcja modelu, który wykonano z tytanu oraz drewna. Ważną funkcję pełni również rdzeń drewniany pozwalający na uzyskanie dużej sprężystości, odpowiedniej stabilności i lepszej amortyzacji. Narty Salomon S/MAX W 10 2019 to nie tylko elegancko wyprofilowany model, ale także sprzęt o kształcie poprawiającym długość kontaktu krawędzi z podłożem. Są one więc zarazem estetyczne i funkcjonalne.

WIĄZANIA Salomon Z 11 Walk – komfort i łatwa regulacja

Wiązania Salomon Z 11 Walk zdecydowanie cechuje uniwersalność. Nadają się one zarówno do tradycyjnych butów narciarskich, jak i do nowoczesnych butów z systemem Grip Walk. Komfort i bezpieczeństwo zapewnia beznarzędziowy system regulacji, a także ski-stoppery (szer. 80 mm).

Narty Salomon S/MAX W 10 2019 zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach z klasą i przepełnionych energią. Dzięki temu modelowi możecie cieszyć się zimowymi szaleństwami i pokonywać dystanse w zawrotnym tempie, a jednocześnie odczuwać duży komfort jazdy.

Więcej zdjęć oraz szczegółowych informacji na temat nart Salomon S/MAX W 10 2019 znajdziecie pod linkiem:

https://snowsport.pl/narty_salomon_s_max_w_10_pluswiazania_z11_walk_l80_2019-p22834.html.

Zachęcamy Was również do zajrzenia na nasz blog. Szczególnie polecamy fachowy artykuł na temat tego, jak przygotować narty do sezonu zimowego:

https://snowsport.pl/blog/jak-przygotowac-narty-do-sezonu-zimowego/.

No Comments

Post a Comment