SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7091
post-template-default,single,single-post,postid-7091,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Pokrowiec na deskę – przegląd modeli i marek

Pokrowiec na deskę – przegląd modeli i marek

Chyba nawet najwięksi pasjonaci sportów zimowych zgodzą się ze stwierdzeniem, że transport sprzętu narciarskiego lub sprzętu snowboardowego potrafi być uciążliwy. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie ze specjalnych pokrowców, które umożliwiają bardzo bezpieczne i zarazem komfortowe przewożenie wyposażenia. W tym artykule skupimy się głównie na futerałach służących do transportu desek snowboardowych. Jaki pokrowiec na deskę będzie najlepszym wyborem?

Pokrowiec na deskę Dakine Pipe Field Camo 157 F/W 2019

Na pierwszy rzut oka snowboardzista ma niewiele wspólnego z żołnierzem. Jednak w niektórych przypadkach takie skojarzenie zapewne się pojawi. Wszystko za sprawą pokrowca Dakine Pipe Field Camo 157 F/W 2019, którego kolorystyka wyraźnie nawiązuje do tradycji wojskowych. Pokrowiec w stylu moro bez wątpienia spodoba się wielu sportowcom!

Oczywiście nie tylko wygląd jest jego atutem. Na równie wysokim poziomie stoi bowiem funkcjonalność tego pokrowca. Pojemne wnętrze sprawia, że Dakine Pipe Field Camo pomieści więcej niż tylko jedną deskę! Co więcej, specjalne wzmocnienia dodatkowo usztywniają pokrowiec i tym samym zwiększają bezpieczeństwo podczas transportowania sprzętu.

Warto również wspomnieć o jego cenie, która jest wyjątkowo atrakcyjna. Pokrowiec na deskę Dakine Pipe Field Camo kosztuje tylko 129 złotych!

Pokrowiec na deskę DAKINE Pipe Field Camo 157 F/W 2019

Pokrowiec na deskę Burton Wheelie Gig Bag Arctic Camo Print 2019

Czasami rozmiar naprawdę ma znaczenie. Dobrze wiedzieli o tym projektanci firmy Burton, którym udało się stworzyć prawdziwy pokrowiec do zadań specjalnych. Burton Wheelie Gig Bag Arctic Camo Print 2019 ma w sobie wszystko, czego mogą potrzebować snowboardziści. Wrażenie robi przede wszystkim jego ogromny rozmiar, gdyż największe modele z tej serii liczą sobie aż 181 centymetrów długości! To z kolei oznacza, że nawet najwyżsi sportowcy będą mogli bez obaw przewozić w nim swoje deski. Oczywiście liczba mnoga nie jest tutaj dziełem przypadku, gdyż ten gigantyczny pokrowiec bez trudu pomieści kilka desek snowboardowych.
Pokrowiec Burton Wheelie Gig Bag Arctic Camo Print 2019

Jego dodatkową zaletą jest system kółek IXION. Dzięki niemu pokrowiec można prowadzić niczym walizkę z kółkami, co znacznie zwiększa komfort snowboardzisty. Co jasne, tak liczne udogodnienia mają również wpływ na wyższą cenę tego modelu. Pokrowiec Burton Wheelie Gig Bag Arctic Camo Print 2019 można kupić za 539 złotych.

pokrowiec na deskę

Pokrowiec na deskę Snowsport PRO 2019

Każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W końcu kto może znać potrzeby snowboardzistów lepiej niż my?! 😀

Właśnie dlatego stworzyliśmy własny pokrowiec na deskę Snowsport PRO 2019, który oczywiście jest dostępny w naszym sklepie. Przy tworzeniu pokrowca zadbaliśmy o to, aby maksymalnie zwiększyć jego funkcjonalność. Efekt jest naprawdę dobry 🙂 Nasz pokrowiec ma między innymi:

  • dodatkową kieszeń na akcesoria,
  • wodoodporną powłokę,
  • wewnętrzne wzmocnienia zwiększające wytrzymałość materiału,
  • gruby i trwały zamek.
    Pokrowiec na deskę Snowsport PRO 2019

Dobrze rozumiemy to, że zorganizowanie wyjazdu snowboardowego potrafi pochłonąć mnóstwo pieniędzy. Dlatego też cena naszego pokrowca to jedyne 169 złotych! Tak oto udowadniamy, że jakość premium jest osiągalna dla każdego 🙂

No Comments

Post a Comment