SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5508
post-template-default,single,single-post,postid-5508,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Womens Snowboard 2019 – najlepszy sprzęt dla kobiet w sezonie 2018/2019

womens snowboard 2019

Womens Snowboard 2019 – najlepszy sprzęt dla kobiet w sezonie 2018/2019

Producenci desek snowboardowych dwoją się i troją, aby swoimi produktami sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Kiedy mowa o deskach dla kobiet, jest kilka wyznaczników, które decydują o tym, czy sprzęt sprawdzi się na stoku i nie tylko. Poznajcie je w naszym zestawieniu Womens Snowboard 2019, czyli zbiorze najciekawszych desek dla kobiet w bieżącym sezonie.

Deski dla kobiet często można rozpoznać po niekonwencjonalnym wyglądzie. Producenci przykładają dużą uwagę do grafik zamieszczanych na deskach tak, aby przyszłe właścicielki ich produktów mogły dumnie wyróżniać się na stoku.

Womens Snowboard 2019

Ale wiadomo, że poza wyglądem, liczą się także konkretne parametry. Deski dedykowane kobietom są zazwyczaj krótsze od tych, które przeznaczone są dla mężczyzn. Wykonane są także z miększego tworzywa, ponieważ twarde snowboardy skierowane są przede wszystkim do użytkowników o dużej wadze. Elementem wyróżniającym deski dla kobiet często bywa także węższa talia.

Czytaj też: Jak ustawić wiązania snowboardowe?

Poniżej prezentujemy deski o różnym przeznaczeniu ze względu na styl jazdy, ale posiadające jedną cechę wspólną – wszystkie skierowane są do kobiet.

K2 First Lite 2019

K2 First Lite 2019

Na początek stylowa deska z technologią K2 Catch-Free Rocker Baseline, która znacząco ułatwia przechodzenie między krawędziami podczas jazdy. Model ten dedykowany jest użytkowniczkom, które chcą doskonalić swoje umiejętności na stoku. Deska dedykowana jest jeździe typu all mountain.

Raven Style 2018

Raven Style 2018

Doskonała deska do jazdy na stoku, w głębokim puchu, a także w snowparku. Sprzęt od Ravena został wzbogacony na tipach wiązkami carbonu, dzięki czemu jazda w tak zróżnicowanych warunkach staje się łatwiejsza. Deska posiada tłoczony ślizg Extruded IS4400, który zapewnia bardzo dużą szybkość i nie potrzebuje częstego smarowania.

Roxy XoXo C2E Aqua 2019

Roxy XoXo C2E Aqua 2019

Oto deska skierowana do początkujących i średniozaawansowanych snowboardzistek. Sprawdza się w jeździe typu all mountain i freestyle’u. Zastosowano w tym modelu technologię Magne-Traction,  czyli specjalnie pofalowaną krawędź o siedmiu punktach kontaktowych. Pozwala to na jazdę w każdym terenie, a jednocześnie deska jest łatwa do opanowania.

Capita Paradise 2019

Capita Paradise 2019

Damski odpowiednik modelu Outerspace Living z męskiej linii desek. Twardość tej deski określono na 5 w skali do 10. Znajdzie ona zastosowanie przede wszystkim w jeździe typu all mountain oraz w puchu. Model ten można wyróżnić ze względu na szybki i odporny na zadrapania ślizg. Całości dopełnia wyjątkowa grafika. Capita podkreśla, że jest to najpopularniejsza deska dla kobiet w kategorii “sprzedaż”.

Burton Hideaway 2019

Burton Hideaway 2019

Propozycja dla osób początkujących, które jeżdżą na desce od weekendu do weekendu. Naukę jazdy na desce ułatwia miękki flex i płaska linia bazowa. Mocna przyczepność do podłoża znacząco ułatwia ścinanie zakrętów. Wchodzenie i wychodzenie ze skrętów ułatwia także technologia 5 mm Taper, która wyróżnia deskę ze względu na kształt – nos jest szerszy od ogona.

Oto nasze propozycje w kategorii womens snowboard 2019.

No Comments

Post a Comment