SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

6113
post-template-default,single,single-post,postid-6113,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

World Ski Test 2019 – Fischer

world ski test 2019 fischer

World Ski Test 2019 – Fischer

5/5 - (2 oceny)

Na World Ski Test są prezentowane i testowane różne modele nart światowych marek. Można powiedzieć, że WSK to międzynarodowy profesjonalny konkurs narciarski dla producentów, który jest organizowany corocznie w sezonie zimowym. Ostatnia edycja odbyła się na przełomie 2018/2019 roku. Około 200 nowych modeli było sprawdzanych przez znanych zwycięzców, np. FIS Alpine Ski World Cup, zawodowych riderów, czy instruktorów. Towarzyszą im też dziennikarze mediów narciarskich. Zobacz wyniki Fischer World Ski test 2019!

Głównym celem WSK jest ocena modeli nart wg kryteriów i w grupach klasyfikacyjnych ustalonych przez tę imprezę. Nadaje się im punktową ocenę, która służy do określenia modeli zazwyczaj jako doskonałe, bardzo dobre, dobre i średnie. Pod uwagę bierze się szereg cech nart, w tym parametry techniczno-użytkowe, ale głównie uzyskane osiągi podczas zjazdów narciarskich w różnych warunkach i na różnych stokach. Wyniki z testów modeli nart na World Ski Test są bardzo ważne dla producentów, bowiem są szeroko nagłaśniane w prasie fachowej na całym świecie. Jest to jednocześnie reklama dla firm wytwarzających narty, szczególnie wobec dużej konkurencji. Pozytywne wyniki oceny modeli nart na WSK są przyczynkiem do uruchomienia ich produkcji w roku 2019. Wśród firm zgłaszających określone wzory nart na ten konkurs jest austriacka firma Fischer Sports GmbH.

 

Najważniejsze wyniki Fischer World Ski test 2019

Na WSK oceniono wg klasyfikacji konkursu w kategorii Alpin Ski Test następujące najważniejsze modele nart Fischer:

  1. Fischer RC4 WorldCup RC w grupie Race GS: zwycięzca testu, ocena – doskonała, średnia liczba punktów – 40,8, 1 miejsce.
  2. Fischer MY CURV w grupie Ladies High Performance: zwycięzca testu, ocena – doskonała, średnia liczba punktów – 44,8, 1 miejsce.
  3. Fischer MY TURN 68 w grupie Ladies Allround: ocena – doskonała, średnia ilość punktów – 41,3, 2 miejsce.
  4. Fischer PRO MT 86 TI: w grupie All Mountain: ocena – bardzo dobra, średnia ilość punktów – 37,9, 3 miejsce.
  5. Fischer RC4 THE CURV DTX w grupie Men High Performance: ocena – bardzo dobra, średnia liczba punktów –39,1, 3 miejsce.
  6. Fischer Progressor F 18: w grupie Men Allround: ocena – bardzo dobra, średnia ilość punktów – 37, 5 miejsce.
  7. Fischer RC4 THE CURV GT w grupie Open Space, bez oceny i punktacji oraz określenia miejsca.

 

Charakterystyka wybranych modeli — Fischer World Ski test 2019

Narty Fischer RC4 WorldCup RC 2019

Narty Fischer RC4 WorldCup RC 2019 zajęły pierwsze miejsce, obejmując zwycięstwo w grupie Race GS. Spełniły wszystkie wymagane kryteria. Ten topowy model pozwala jeździć na najwyższym poziomie i dlatego otrzymuje od WSK absolutną rekomendację “kupuj”. Testowana długość nart wynosiła 180 cm.

Narty Fischer RC4 WorldCup SC 2019

Model z tej samej serii, czyli narty Fischer RC4 WorldCup SC 2019 należą do slalomowych nart z grupy Race, dynamicznej i sportowej. Są perfekcyjne wykonane w austriackich fabrykach przez mistrzów sprzętu narciarskiego. Model jest wyposażony w technologie, które zapewniają niezrównaną jazdę. Jego wiązanie jest kompatybilne z systemem Grip Walk.

Narty pozwalają na wykonywanie w sposób nieskomplikowany skrętów wyjątkowo ciasnych i dynamicznych. Wyposażone są w typowe technologie firmy Fischer takie jak: listwa tytanowo – carbonowa o grubości 0,8 mm – Air Carbon Ti w celu nadania mocy i doskonałego trzymania krawędzi. Ma konstrukcję przekładkową – Sandwich Sidewall oraz płytę Racetrack. Umożliwia ona płynne wygięcie narty w łuk podczas wchodzenia w zakręt bez usztywnienia nart w strefie wiązań.

Parametry: Promień – 13 m / 165 cm. Taliowanie – 122/68/103 cm. Masa – 2100 g / 165 cm.
Zastosowane technologie: Air Carbon Ti 0,8, World Cup Tuning, Racetrack Plate, Beech Poplar Wood Core, Hole Ski Technology, Sintered Bases, Pro Top Sheet.

Fischer World Ski Test 2019

World Ski Test 2019 – Fischer są to bardzo nowoczesne narty pod względem zastosowanych konstrukcji, materiałów i technologii. Świadczą o tym doskonałe oceny na tym najważniejszym w branży konkursie.

Zobacz też wyniki Word Ski Test 2019 dla nart :

World Ski Test 2019 – Salomon
World Ski Test 2019 – Atomic
World Ski Test 2019 – Salomon

No Comments

Post a Comment