SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5577
post-template-default,single,single-post,postid-5577,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic 2019 – co nowego w zielonym kolorze?

Zielony Atomic 2019 Narty Atomic 2019 - co nowego w zielonym kolorze

Narty Atomic 2019 – co nowego w zielonym kolorze?

5/5 - (2 oceny)

Narty Atomic 2019 w nowym, zupełnie odmienionym zielonym kolorze, to kolejny oraz zaskakujący hit tej zimy wśród nart zjazdowych. Dotyczy to bardzo popularnych w ostatnich latach nart z linii Atomic Redster oraz serii Redster X. Wybierz zielony Atomic 2019 na nowy sezon!

Dlaczego zielony Atomic 2019?

Na uwagę zasługuje fakt, ze sukces firmy Atomic w produkcji różnych rodzajów nart jest wynikiem ponad 50-letnich doświadczeń w ich wytwarzaniu. W 1989 Atomic stał się pierwszym kompleksowym wytwórcą nart, wiązań, butów i kijów narciarskich. Od roku 1994 stał się częścią Amer Sports Group i obecnie uznawany jest za lidera światowego zarówno w dziedzinach technologii, ochrony środowiska i innowacyjności produktów.

Każdy produkt marki Atomic jest rezultatem nieustannego doskonalenia sprawdzonych i przetestowanych już rozwiązań, a także nowych trendów. Atomic jest marką, dzięki której zawodnicy odnoszą znaczące sukcesy w konkursach narciarskich na światowym poziomie.

Narty Atomica zbudowane są z bardzo wielu elementów, często nawet z 300. Wykonane są one z materiałów takich jak drewno, włókno węglowe, stal, magnez i tytan. Niektóre z nich są bardzo nowoczesne, a ich precyzja zastosowania w produkcji nart jest wyjątkowo dopracowana i staranna. Sprzęt marki Atomic jest używany przez wielu światowej klasy sportowców. Firma ta oferuje bogatą paletę desek — narty damskie, narty męskie oraz narty dla dzieci. Duży przekrój technologiczny pozwala dobrać narty bardzo indywidualnie. Również dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Nowy zielony Atomic 2019 na sezon 2018/2019

Narty Atomic Redster X5 z wiązaniem Mercury 11 2019

Redster X5 firmy Atomic to prekursor zaawansowanej technologii Piste. Narty te zapoczątkowują serię Redster, umożliwiającą łatwe prowadzenie ich przez użytkownika przy każdej, oczywiście rozsądnej prędkości. Należą one do najłatwiejszych nart z linii Redster. Możliwe jest wykonywanie w nich różnych skrętów, zarówno długich, jak i krótkich. Prezentowany w 2019 r. produkt ma bardzo ładny zielony kolor. Przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn – Unisex. Wiązania Mercury 11 jest nowym systemem wiązań Atomica dla nart z grupy nart wyczynowych przy wyjątkowo lekkiej i praktycznej konstrukcji.

Narty Atomic Redster X5 z wiązaniem Mercury 11 2019 zielony Atomic 2019

Narty Atomic Redster X7 wraz z wiązaniem FT 12 GW 2019

Model Atomic Redster X7 szczególnie jest przeznaczony dla użytkowników uwielbiających duże prędkości i ostre zakręty. Mocno trzymające krawędzie dają bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Są to narty dla osób o doskonałych umiejętnościach zjazdowych. W sezonie 2019 są wytworzone z laminatu o zielonym kolorze. Ich wiązania FT 12 GW są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk. Typ – Unisex.

Narty Atomic Redster X7 wraz z wiązaniem FT 12 GW 2019 zielony Atomic 2019

Narty Atomic Redster TiX wraz z wiązaniem XT 12 SMU 2019

Narty te mogą posiadać bardzo drobne uszkodzenia. Najczęściej jednak są to drobne zarysowania, ślady brudu, które nie wpływają na wygląd oraz na jazdę. Narty wraz z tym wiązaniem pozwalają na szybką jazdę tzw. krótkim skrętem. Zjazdówki Redster TiX, jak inne z grupy Redster są wyposażone w udoskonalone technologie, tj. z grupy Piste i mają Grip Walk. Produkty są w nowoczesnym zielonym kolorze oraz typu Unisex.

Narty Atomic Redster TiX wraz z wiązaniem XT 12 SMU 2019 zielony Atomic 2019

Narty Atomic Redster XT Blue Green wraz z wiązaniem FT 11 GW SMU 2019

Narty Atomic Redster XT Blue Green 2019 przypadną do gustu narciarzom lubiącym rozwijanie dużych prędkości i dynamiczne skręty. Mogą posiadać bardzo drobne uszkodzenia niewpływające na jakość jazdy ani na wygląd. Narty są z zakresu wyrobów o wysokiej technologii. Wyposażone są w wiązanie FT 11 oraz mają ładny sportowy design. Przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn – Unisex. Grupa Piste.

Narty Atomic Redster XT Blue Green wraz z wiązaniem FT 11 GW SMU 2019 zielony Atomic 2019

Narty Atomic Redster X9 wraz z wiązaniem X 14 TL 2019

Narty Atomic Redster X9 to kolejny model na sezon 2018/2019 dla wykwalifikowanych narciarzy posiadających umiejętność szybkiej jazdy i wykonywania nagłych skrętów. Wiązania X 14 TL są nowoczesne o cechach — Full Flex i Performance Toe. Posiadają ski-stopery o odpowiedniej szerokości oraz system Full Flex zapewniający wyjątkowe przenoszenie sił pomiędzy narciarzem a nartami. Dają niezbędną kontrolę nad trzymaniem krawędzi i dużymi prędkościami. W nowym sezonie 2019 są produkowane z laminatem w nowym zielonym kolorze. Przeznaczone dla kobiet i mężczyzn – Unisex. Grupa Piste. Narty te to nowatorski model linii Redster X.

Narty Atomic Redster X9 wraz z wiązaniem X 14 TL 2019 zielony Atomic 2019

Narty Atomic 2019 są coraz bardziej nowoczesne technologicznie z każdym sezonem. Wyjątkowo popularna technologia Servotec poprawia prowadzenie nart, pełny sidewall ich sterowność, Natomiast drewniany rdzeń z tytanowym wsparciem zmniejsza drgania podczas nawet szybkiej i energicznej jazdy. Do tego dochodzi obniżona masa desek, która czyni je lżejszymi. Nowością w tym sezonie jest wprowadzenie przez zielony Atomic 2019 wiązań i butów w technologii GripWalk, która zrewolucjonizowała sposób poruszania się w butach narciarskich poza stokiem. No i oczywiście ten niespotykany dotąd dla nart kolor zielony wśród stoków z białym śniegiem w tle. Marzenie. Może wkrótce Atomic opracuje takie narty też dla innych użytkowników.

No Comments

Post a Comment