SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12106
post-template-default,single,single-post,postid-12106,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska Burton Custom 2022 – poznaj legendę!

Deska Burton Custom 2022

Deska Burton Custom 2022 – poznaj legendę!

Deska Burton Custom 2022 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych desek pośród snowboarderów. Wynika to przede wszystkim z niezawodności z jakiej słynie ten osławiony blat. To ponadto deska, która może poszczycić się określeniem żywej legendy snowboardu. Dzięki jej wszechstronności możesz mieć więc jedną deskę na każde warunki terenowe. Ta ikona pośród desek jest niedoścignionym wzorem dla swoich konkurentów. Wypełniona najnowszymi technologiami co czynią ją lepszą od pozostałych platform. Zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwoliły na stworzenie niezwykle lekkiej, elastycznej i tak uniwersalnej dechy! Co tam jeszcze nowego u naszej starej znajomej w sezonie 21/22?!

Jak zawsze rozchwytywana!

Deska Burton Custom 2022
Deska Burton Custom 2022

Jest rozchwytywana przez snowboardzistów już od 1996 roku. Ta kultowa deska nieustannie sięga po najwyższe laury. Proces udoskonalania wciąż trwa, dlatego jest z każdym kolejnym sezonem coraz bardziej perfekcyjna. Posiada mimo wszystko wiele sprawdzonych rozwiązań opierających się na klasycznym projekcie, ale te właściwości przeplatają się nowinkami przemyconymi do jej budowy i konstrukcji. W rezultacie bez trudy sprosta wszystkim wyzwaniom, nawet tym rzuconym przez najlepszych riderów globu.

Wyróżnia się swoją niesamowicie niską wagą, ogromnym pop-up’em i tak wspaniałą uniwersalnością. W aktualnym sezonie budowa deski czerpie pozytywne walory z nowej geometrii shape’u. W wyniku tego przekłada się ona na odświeżony wygląd, ale zwłaszcza na niepowtarzalnie dokładne czucie deski, kiedy będziesz wpięty w  wiązania snowboardowe.

Technologie prosto z kosmosu

Deska Burton Custom 2022
Deska Burton Custom 2022

Wersja Camber gwarantuje dokładność i stabilność prowadzenia. Camber będzie pomagać pokonywać nawet te najbardziej ostre zakręty. Serwuje również swoiste dobrze zestrojone zawieszenie. Nacisk w efekcie będzie równomiernie rozchodzić się na całą jej powierzchnię. W wyniku tego możemy liczyć na jeszcze bardziej płynną jazdę i jeszcze większą kontrolę. Przyda się to przede wszystkim przy krawędziowaniu.

W desce Burton Custom 2022 znajdziemy ponadto DIRECTIONAL SHAPE. To klasyczny, snowboardowy kształt z lekko wydłużonym nosem zaprojektowany dla koncentracji pop’u na ogonie. Pamiętaj jednak, że wciąż będziesz mieć mnóstwo dobrego unoszenia, doskonałą kontrolę i płynne sterowanie. Zaprojektowany by po prostu jeździć i zdobywać każdy teren i to niezależnie od zastanych na miejscu warunków.

Niezrównaną zabawę w tym modelu zapewnia TWIN FLEX. Oznacza to, że flex jest idealnie symetryczny od czubka po ogon. Jest gwarantem zrównoważonego śmigania, a sama deska jest dzięki niemu tak wszechstronna i zwrotna. Daje również ogrom frajdy z każdej chwili spędzonej z nią na stoku.

Co do rdzenia to SUPER FLY II™ 700G CORE. Najsilniejsze i najlżejsze drewno zastosowano w dokładnie określonych strefach rdzenia. To pozwoliło zapewnić mocniejszy pop-up, wytrzymałość i niwelację masy deski.

Deska Burton Custom 2022 do kupienia na SnowSport.pl!

Deska Burton Custom 2022

Te kultowe, a wręcz legendarne deski snowboardowe od amerykańskiego Burton znajdziesz jak zawsze na na SnowSport.pl. Przeczytaj również recenzję innego modelu tego producenta giganta –  Deska Burton Process Flying V 2022!

No Comments

Post a Comment