SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

10102
post-template-default,single,single-post,postid-10102,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Gogle narciarskie Atomic Count 2021 – chcesz widzieć więcej?

Gogle narciarskie Atomic Count 2021 - chcesz widzieć więcej

Gogle narciarskie Atomic Count 2021 – chcesz widzieć więcej?

5/5 - (1 ocena)

Gogle Atomic Count 2021 to wyróżniające się narciarskie gogle sferyczne. Swoimi doskonałymi właściwościami optycznymi przenoszą przejrzystość i kontrast na wyższy poziom. Dlatego tak często akurat ta linia jest wybierana przez profesjonalistów. Dostarczają narciarzom niesamowicie szerokie pole widzenia, które jest aż do 20% szersze niż w konwencjonalnych modelach.

Gogle narciarskie Atomic Count 2021

Zauważysz również niebywały kontrast na śniegu i doskonałą wyrazistość widzenia. To wszystko za sprawą unikatowemu podwójnemu działaniu HD wraz z technologią Fusion Double Lens. Będą idealnie leżeć zwłaszcza na kaskach Atomic, ale nie tylko. Sprawdź ofertę na kaski narciarskie.

Gogle ATOMIC Count 360 HD 2021

Gogle ATOMIC Count 360 HD Black 2021
Gogle narciarskie Atomic Count 2021

Model Count 360° HD są uznawane za najlepsze gogle sferyczne produkowane przez Atomic. Spoglądając na nie dostrzeżemy przede wszystkim olbrzymią soczewkę osadzoną w praktycznie bez ramkowej konstrukcji. te wyjątkowo cienkie ramki Live Fit zaprojektowano tak, aby bardziej przylegały do twarzy. W wyniku tego zaraz po założeniu gogli, ramek właściwie nie widać, co zwiększa jeszcze bardziej nasze pole widzenia.

Wybór zawodowców

Pod względem optycznym oferują światowej klasy parametry. To w rezultacie zastosowania technologii HD, a także specjalnej konstrukcji szyby Fusion Double Lens. Nie bez powodu jest to pierwszy wybór zawodowych narciarzy z ekipy Atomic.

Nasze spojrzenie przez ich ogromną szybę będzie niebywale wyraziste. Kontrast również na zupełnie innym poziomie. W oczy rzuci się przede wszystkim niesamowita przejrzystość obrazu bez odbić i załamań. Szyba też nie powinna pokryć się zaparowaniem.

Gogle ATOMIC Count HD OTG Lite 2021

Gogle ATOMIC Count HD Black OTG Lite 2021
Gogle narciarskie Atomic Count 2021

Count HD z sezonu 20/21 to zdecydowanie najwyższy przedstawiciel sferycznych gogli narciarskich klasy all mountain. Nadadzą każdemu narciarzowi niezwykle świeży wygląd i obdarzą go bardzo szerokim polem widzenia.

Krystaliczne soczewki

Doskonałe właściwości optyczne to zasługa przede wszystkim szybek High Deflination, które opierają się na wykorzystaniu soczewek krystalicznych. W rezultacie możemy liczyć na doskonałą widoczność na śniegu niezależnie od warunków. Sphercial Double Lens to szyby sferyczne wygięte poziomo i pionowo wręcz otulają twarz.

Technologia Stereo Lens, czyli dziewięć warstw najwyższej powłoki lustrzanej gwarantuje 100% przejrzystość i protekcję przed zaburzającymi przegląd tego co dzieje się aktualnie na stoku odblaskami.

Gogle ATOMIC Count Stereo OTG Lite 2021

Stereo Black OTG Lite
Gogle narciarskie Atomic Count

Egzemplarz gogli narciarskich Atomic Count Stereo Black 2021 to akcesoria narciarskie charakteryzujące się najwyższą jakością, do której zresztą Austriacy zdążyli nas już od wielu sezonów przyzwyczaić. Po pierwsze genialnie się prezentują, a po drugie dostarczają niebywale spektakularne pole widzenia.

Z tak szerokim spektrum widzenia możesz być absolutnie pewien, że na stoku nic Ciebie nie zaskoczy. Ten element wydatnie wpływa na poziom naszego bezpieczeństwa, przede wszystkim w trakcie dynamicznego szusowania, czy jazdy na zatłoczonym stoku, czy przy omijaniu muld.

Dla osób noszących okulary

Oznaczenie OTG Lite świadczy o tym, że te gogle narciarskie będą odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne. W wyniku tego narciarze z wadą wzroku mogą cieszyć się wysokim komfortem i idealna widocznością. Specjalnie powiększona soczewka pozwoli umieścić tym samym pod szybą okulary.

Poznaj również naszą ofertę gogle narciarskie fotochromatyczne.

Gogle narciarskie Atomic Count 2021 znajdziesz na SnowSport.pl!

narciarstwo zjazdowe

Te doskonałe gogle narciarskie skitourowe znajdziesz już w naszym zimowym sklepie. Zapraszamy również do zapoznania się z publikacją wpisu traktującego o butach narciarskich z wąską szerokością stopy –  Kask Narciarski Atomic Savor – Czy Jest Najlepszy?

No Comments

Post a Comment