SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1883
post-template-default,single,single-post,postid-1883,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

X-Socks: Jak działają i dlaczego warto się w nie zaopatrzyć?

X-Socks

X-Socks: Jak działają i dlaczego warto się w nie zaopatrzyć?

Wszystkie artykuły X-Socks produkowane są we Włoszech podążając za najsurowszymi normami europejskimi, w stworzonej na potrzeby złożonej produkcji fabryce. Każda para skarpet i każdy nowy produkt opuszczający fabrykę jest swoistym dziełem sztuki, ponieważ oprócz niepowtarzalnego designu zawiera również elementy najnowszych odkryć inżynierii włókienniczeji najnowsze technologie.

 

Rewelacyjna oddychalność i termoregulacja stopy w X-Socks

Dzięki temu skóra pozostaje sucha, a naskórek zachowuje odporność na otarcia.

 

X-Socks

Bosa stopa –
ideał termoregulacji.
Najwięcej ciepła wydostaje
się w środkowej części
spodu stopy.
Termoskan stopy w zwykłej skarpetce.
Ciepłe powietrze zostaje zatrzymane w
środku. Stopa poci się. Pod wpływem
wilgoci mięknie naskórek przez co skóra
staje się podatna na otarcia i inne
uszkodzenia.
Termoskan stopy w skarpetce X-Socks.
Widać podobieństwo do rozkładu
temperatur bosej stopy. Ciepłe powietrze
wydostaje się na zewnątrz przez specjalną
sieć kanałów wentylacyjnych. Stopy
pozostają suche i odporne na mechaniczne
uszkodzenia.

 

 

X-Socks

W każdej skarpetce X-Socks znajduje się główny kanał wentylacyjny . Zbudowany ze specjalnych cienkich włókien transportuje przegrzane powietrze na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze z otoczenia. Twoje stopy pozostają suche i ciepłe.

 

SUPER TRWAŁE MATERIAŁY I STARANNOŚĆ WYKONANIA WE WŁOSKIEJ FABRYCE GWARANTUJĄ BARDZO DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ PRODUKTU

 

 

Idealne dopasowanie i najwyższy poziom komfortu X-Socks

Główny kanał wentylacyjny z siecią mniejszych kanałów usuwa przegrzane powietrze i wprowadza świeże z otoczenia. Podczas biegu powstaje „efekt pompki”, przez co możliwa jest wymiana powietrza. Specjalne elastyczne wstawki na palcach i pięcie chronią przed urazami i zapewniają długą żywotność skarpet. Opatentowany ściągacz stabilizuje stopę. Opracowany w taki sposób aby wspierać wszystkich aktywnych : pronującyh , neutralnych i supinujących.

Skarpety projektowane są po gruntownym przebadaniu anatomii ludzkiej stopy. Dopasowują się idealnie. Każde wrażliwe miejsce stopy jest chronione osobnym rodzajem materiału tak aby wszystko współgrało z termoregulacją. Inny ochraniacz znajdziemy na ścięgnie Achillesa , na podbiciu czy kostce.

Najwyższej jakości materiały X-Socks zapewniają ochronę antybakteryjną

X-Socks

Dzięki nano-technologii inżynierowie X-Socks opatentowali materiał SKIN NODOR®. To włókna , które zawierają w sobie nieorganiczny składnik antybakteryjny, który jest stopniowo uwalniany w postaci jonów, na wskutek wzrostu temperatury ciała. Jony te hamują wzrost mikroorganizmów , ale nie zabijają ich wprost. Dzięki temu SKIN NODOR® zachowuje delikatną równowagę ekosystemu skóry , zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, zabezpieczając jednocześnie przed reakcjami alergicznymi. Występuje we wszystkich modelach X-Socks!

 

Skarpety X-Socks to nieodłączny element wyposażenia każdego narciarza lub snowboardzisty, któremu zależy na tym by nie nabawić się odmrożeń i utrzymać odpowiednią temperaturę ciała podczas jazdy. Pamiętaj, że jeśli stopy nie zostaną odpowiednio zabezpieczone, utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała będzie niemożliwe. Chcesz wiedzieć co jeszcze jest niezbędne w niskich temperaturach?

 

 

No Comments

Post a Comment