SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1854
post-template-default,single,single-post,postid-1854,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Atomic Redster Team – Oto co robią w wolnym czasie [VIDEO]

atomic redster

Atomic Redster Team – Oto co robią w wolnym czasie [VIDEO]

Atomic jest jednym z najlepszych producentów sprzętu narciarskiego i odzieży narciarskiej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy o innowacjach narciarskich dostarczanych przez Team Atomic Redster  stosują je przy sprzęcie narciarskim dla najlepszych sportowych, zimowych przygód. Każdy nowo rozwinięta pozycja na liście sprzętu zimowego jest testowana na jednych z najtrudniejszych stoków narciarskich, znajdujących się w samym sercu Alp. Ich odzież narciarska jest starannie zaprojektowana, aby dostarczać dokładnie to, czego potrzeba narciarzom w zimie — jazdy na nartach — i niczego więcej.

Atomic Redster – Jeździmy na nartach!

Wszędzie tam, gdzie ludzie jeżdżą na nartach – na stokach, na x games lub na mistrzostwach świata – najlepszy sprzęt świata jest tworzony przez Atomic, bo Atomic projektuje sprzęt sportowy odpowiadający wymaganiom każdego narciarza. Ich celem jest sprawienie by sporty zimowe i narciarstwo stały się jeszcze bardziej ekscytujące, jeszcze bardziej uproszczone, jeszcze bardziej skuteczne z doskonałym wyposażeniem. Oto jak powstają narty Atomic Redster.

Winter is here!

 

 

Uczestnicy filmu, członkowie Atomic Redster Team

Max Franz, 28 lat To austriacki narciarz alpejski, zdobywca brązowego medalu w zawodach Pucharu Świata w 2009 roku. Reprezentował także swój kraj w Igrzyskach Olimpijskich w Socchi, zajmując między innymi szóste miejsce w supergigancie.

 

Tina Weirather, 28 lat Również narciarka alpejska. Pochodzi z Liechtenstainu, wicemistrzyni świata z lutego tego roku, w Sankt Moritz. Wielokrotna medalistka mistrzów świata juniorów.

 

Mattias Hargin, 32 lata Szwedzki narciarz alpejski, Trzykrotny medalista mistrzostw świata w Schladming, Beaver Creek i Sankt Moritz, oraz wicemistrz świata juniorów. Reprezentował Szwecję na Igrzyskach Olimpijskich w 2010 i 2014 roku.

 

Sofia Goggia, 25 lat Włoska narciarka alpejska, brązowa medalistka mistrzostw świata.  Po raz pierwszy pojawiła się 28 listopada 2007 roku w Livigno.

 

Alexander Kilde, 25 lat Norweski narciarz alpejski, mistrz świata juniorów. Dwukrotnie zdobył czwarte miejsce w zawodach Pucharu Świata, oraz wielokrotnie reprezentował swój kraj w Igrzyskach Olimpijskich.

 

Nicol Delago, 21 lat Włoska zawodniczka, narciarka alpejska. Dwukrotna zdobywczyni brązowego medalu w mistrzostwach świata juniorów.

 

Ester Ledecka, 25 lat Czeska snowboardzistka, trzykrotna medalistka mistrzostw świata – dwa razy zdobyła złoto, raz srebro.

 

Michaela Kirchgasser, 32 lata Austriacka narciarka alpejska, wielokrotna medalistka mistrzostw świata, między innymi trzykrotnie zdobyła złoto. Jest również wielokrotną medalistką mistrzów juniorów.

 

Peter Fill, 35 lat Włoski narciarz alpejski, dwukrotny medalista mistrzostw świata seniorów i juniorów.

 

Mikaela Shiffrin, 22 lata Amerykańska narciarka alpejska, mistrzyni olimpijska i trzykrotna mistrzyni świata. Specjalizuje się w slalomie i gigancie. Zdobywczyni złota na Igrzyskach Olimpijskich w Socchi, oraz wielokrotnie w Mistrzostwach świata i w zawodach Pucharu Świata.

 

Marc Digruber, 28 lat Austriacki narciarz alpejski, specjalizujący się w slalomie i slalomie gigancie. Zadebiutował na Pucharze Świata w 2010 roku.

 

Manuel Feller, 24 lata Austriacki narciarz alpejski, wicemistrz świata i złoty medalista mistrzostw świata juniorów.

 

Marco Schwarz, 21 lat Austriacki narciarz alpejski, trzykrotny medalista mistrzostw świata juniorów, zdobywając pełny pakiet: złoto srebro i brąz

 

Andreas Sander, 28 lat Niemiecki narciarz alpejski, złoty medalista mistrzostw świata juniorów.

 

Marcel Hirscher, 28 lat Austriacki narciarz alpejski, wicemistrz olimpijski, medalista mistrzostw świata, sześciokrotny medalista mistrzostw świata juniorów, sześciokrotny zdobywca Pucharu Świata oraz wielokrotny zdobywca Małej Kryształowej Kuli w klasyfikacji giganta i slalomu.

 

Jeśli szukasz dla siebie nart, przeczytaj ten artykuł.

 

No Comments

Post a Comment