SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15974
post-template-default,single,single-post,postid-15974,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać?

Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać

Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać?

Oceń ten artykuł.

Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać? Stawiajmy tutaj przede wszystkim na nasze bezpieczeństwo. Dopiero w kolejnych krokach zwracajmy uwagę na to, czy kask nam się podoba i w jakiej jest cenie. Kask narciarski to bez zwątpili najważniejszy element narciarskiego ekwipunku w czasie jazdy na nartach. W rezultacie nie szukajmy oszczędności podczas wyboru kasku. Jeżeli chcemy zapewnić sobie wysoki poziom bezpieczeństwa to powinniśmy się zainteresować akcesoriami Atomic.

Kask narciarski Atomic Revent White 2023

Kask narciarski Atomic Revent White 2023
Atomic Revent White 2023

Stanowi dobre rozwiązanie dla narciarzy preferujących szusowanie w stylu all-mountain. Jeżeli jesteś zwolennikiem dynamicznej jazdy i niepokoisz się o swoje bezpieczeństwo to trafiłeś idealnie by zredukować ryzyko konsekwencji wypadku. Wytrzymałość tego kasku gwarantuje podwójna konstrukcja In-Mold, a także rdzeń Holo Core. Ta symbioza zapewnia bezpieczeństwo na jednym z najwyższych poziomów. Ponadto kask narciarski Revent wyposażono w zaawansowany technologicznie system wentylacji Aircon. W rezultacie utrzymuje on idealną temperaturę w czasie szusowania. Natychmiastowe i dokładne dopasowanie za sprawą Fit System. Biały, lekki kask dla zwolenników klasycznej, stokowej mody.

Kask narciarski Atomic Savor Black 2023

Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać?
Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać?

Nieskomplikowana bryła, ale pełna elegancji. Jego wyróżniający design zapewnia nienaganną prezencję w czasie jazdy. Wyposażony w budowę skorupy ABS. W rezultacie ten kask narciarski gwarantuje wzorową ochronę, a także wytrzymałość na przeciążenia. Zaawansowany system wentylacji zapewnia nieustanny przepływ powietrza przy głowie. Progresywny system 360◦ Fit pozwala na dokładne spasowania kasku do każdego kształtu i rozmiaru głowy. Kask ponadto posiada wyściółkę Full Cap. Można ją wyjąć i wyczyścić. Za wysoki poziom bezpieczeństwa odpowiada zaawansowane rozwiązanie Holo Core. Jest to to unikalna struktura “wytłaczanki do jajek” stanowiąca swoją budowę rozszerzoną strefę zgniotu. W wyniku tego zapewnia wysoką amortyzację. Tym samym oznacza do 30% wyższą ochronę podczas uderzeń, niż wymagają tego surowe, europejskie normy.

Kask narciarski Atomic Redster SL Red 2023

Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać?
Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać?

Uniwersalnym kask narciarski przeznaczony dla narciarzy, którzy wiele oczekują swojego sprzętu. Gwarantuje bezpieczeństwo, a także wygodę noszenia w rezultacie zastosowania nowoczesnych technologii. To ponadczasowy kask, który poradzi sobie w każdych warunkach. Ponadto możesz liczyć na odpowiednią temperaturę wewnątrz kasku dzięki przemyślanie rozmieszczonym otworom wentylacyjnym. Do tego system dopasowania Live Fit,a także regulacja rozmiaru pozwala na indywidualne i komfortowe noszenie kasku przez cały dzień na stoku. Wyposażony również w specjalny klips zabezpieczający gogle przed zsunięciem.

Akcesoria Atomic znajdziesz na SnowSport.pl!

Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać
Jaki kask narciarski Atomic 2023 wybrać?

Kask narciarski znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Jakie Gogle Narciarskie Atomic 2023 Wybrać?

No Comments

Post a Comment