SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15960
post-template-default,single,single-post,postid-15960,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie gogle narciarskie Atomic 2023 wybrać?

akie gogle narciarskie Atomic 2023 wybrać

Jakie gogle narciarskie Atomic 2023 wybrać?

Oceń ten artykuł.

Jakie gogle narciarskie Atomic 2023 wybrać? Tego rodzaju produkt jest nieodzownych elementem narciarskiego ekwipunku. Chroni nasze oczy przed zimnym wiatrem podrażniającym oczy i powodującym łzawienie. Gogle zapewniają ponadto skuteczną ochronę przede wszystkim przed promieniami słonecznymi, które odbite od śniegu potrafią być jeszcze bardziej odczuwalne w czasie jazdy. Pamiętajmy podczas wyboru tego produktu o wysokiej jakości soczewki, odpowiednio filtrującej światło. Dobre gogle powinny również komfortowo leżeć na twarzy, nie powodując punktów uciskowych. Jaki zatem model wybrać w tym sezonie by być usatysfakcjonowanym ze swojego wyboru? Przedstawiami kilka gotowych odpowiedzi na te pytanie.

Gogle Atomic Count S Stereo Rose 2023

Gogle Atomic Count S Stereo Rose 2023
Jakie gogle narciarskie Atomic 2023 wybrać?

Dokładnie dopasowują się do kształtu twarzy gwarantując absolutny komfort. Warto zaznaczyć, że te gogle narciarskie są kompatybilny z okularami korekcyjnymi. W rezultacie można założyć je na okulary, które pod goglami nie będą parować. Ponadto ten model jest idealnie dopasowany do kasków z serii Count. Tworzy z nimi zestaw idealny! Szyba: PINK/YELLOW STEREO CAT. 1.

Gogle Atomic Count Photo White 2023

Count Photo White
Gogle Atomic Count Photo White 2023

Wyposażono je w inteligentną technologię soczewek fotochromowych. W wyniku tego te gogle narciarskie pozwalają na błyskawiczne dostosowanie odcienia soczewki do zmieniających się warunków pogodowych, a dokładniej siły natężenia światła z promieni słponecznych. Oprawka Live Fit zapewnia personalne dopasowanie do każdego kształtu twarzy. W rezultacie przekłada się to na wysoki współczynnik komfortu. Szyba: BLUE PHOTO CAT. 3-1.

Gogle Atomic Count 360 HD Red 2023

Jakie gogle narciarskie Atomic 2023 wybrać
Jakie gogle narciarskie Atomic 2023 wybrać?

Jeżeli zdarzyło się Tobie mieć problemy z kłopotliwym parowaniem gogli, to mamy na to panaceum. Prezentujemy gogle wysoce niewrazliwe na zaparowanie. Oprawka sprawdzi się genialnie na nieco bardziej obszernych owalach twarzach. Ich potrójna pianka wzorowo dopasowuje się do wszystkich kształtu twarzy. Nie sprawiają przy tym dyskomfortu związanego z całodniowym noszeniem w zimowe dni. Dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Oznaczają widoczność na nowym poziomie. Szyba: RED HD CAT. HD 3-2.

Gogle Atomic Savor Photo Black 2023

Gogle Atomic Savor Photo Black 2023
Gogle Atomic Savor Photo Black 2023

Klasyfikowane jako wysoce nowoczesne gogle narciarskie odznaczające się możliwością reagowania na zmienne warunki nasłonecznienia na stoku. W czasie zachmurzonych warunków cylindryczna podwójna soczewka staje się jaśniejsza, a przy intensywnym nasłonecznieniu soczewka staje się ciemniejsza. Stanowią pełną ochronę przed refleksami promieni słonecznych. Gogle gwarantują także niesamowicie szerokie pole widzenia i to we wszystkie strony. W rezultacie będziesz mieć dokładny przegląd tego co dzieje się na stoku, a to wpłynie na bezpieczeństwo w czasie jazdy na nartach.

Produkty Atomic znajdziesz na SnowSport.pl!

Atomic
Atomic

Gogle narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Wiązania Snowboardowe Nidecker Supermatic 2023!

No Comments

Post a Comment