SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13136
post-template-default,single,single-post,postid-13136,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać?

Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać

Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać?

5/5 - (1 ocena)

Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać? Zadanie wbrew pozorom wcale nie będzie trudne bowiem gogle narciarskie Majesty słyną ze swojej niezawodności i najwyższej jakości wykonania. Charakteryzują się głównie niesamowicie rozległym polem widzenia i zastosowaniem doskonałych optycznie szyb. W rezultacie na stoku będziemy widzieć absolutnie wszystko.

Cechą charakterystyczną produktów tej firmy, są również wymienne szyby, które bez problemu można z łatwością wymienić. Aspekt ten docenili przede wszystkim narciarze skitourowi,  którzy bardzo często wybierają właśnie gogle narciarskie Majesty. W naszym artykule prezentujemy kilka modeli, które są dość uniwersalne. Sprawdzą się bowiem zwykłym narciarstwie zjazdowym, ale także nadaj się świetnie do skitourów.

Gogle narciarskie MAJESTY The Force Black Frame / Ultraviolet Lens + szybka Citrine 2022

Gogle narciarskie MAJESTY The Force Black Frame / Ultraviolet Lens + szybka Citrine 2022
Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać?

To niezwykłe nowoczesne gogle narciarskie, a także nadające się na deskę snowboardową. Pochodzą z najnowszej kolekcji i Majesty 21/22. Zresztą jest to flagowy model tego producenta i posiada tym samym największą ilość ultranowoczesnych i znajdujących praktyczne zastosowanie technologii. Wyposażone przede wszystkim w niezwykle duże, sferyczne szyby, które montuje się przy pomocy specjalnych magnesów.  W wyniku zastosowania wymienne szybek, gogle będą znajdować zastosowanie praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych.

Technologia The Force gwarantuje szeroki kąt widzenia kropka W rezultacie możesz mieć pewność, że w czasie jazdy nie ominie Ciebie żaden szczegół  i zawsze na czas dostrzeżesz każdą przeszkodę. M.in ten czynnik polepsza przede wszystkim poziom Twojego bezpieczeństwa podczas jazdy po stoku narciarskim.

Warto podkreślić że ramka gogli jest kompatybilna praktycznie z większością kasków narciarskich jakie możemy w tym momencie dostać na rynku. Otwory wentylacyjne umieszczona w strategicznym do tego celu miejscu. Gwarantują tym samym stały przepływ powietrza i nie pozwolą parować szybą od strony wewnętrznej. Gogle ponadto oferują stuprocentową ochronę przed szkodliwymi dla twoich oczu promieniowaniami UV.

Soczewki: Ultraviolet Lens ( VLT 14% – cat.3). + Citrine ( VLT 55% – cat.1).

Gogle narciarskie MAJESTY One11 Black Red / Ruby 2022

Gogle narciarskie MAJESTY One11 Black Red / Ruby 2022
Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać?

To model gogli narciarskich wywodzący się z najnowszej kolekcji firmy. Charakteryzuje się przede wszystkim wyposażeniem w dużą, sferycznym szybę. Ulokowana ona została w cienkiej, metalowej czarnej ramce. Owa ramka pełni funkcję zabezpieczającą szybę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a jej kształt pozwala na pełne dopasowanie tego modelu gogli z wszelkiego rodzaju kaskami narciarskimi.

 Jak można je określić wizualnie?  Minimalistyczne, o czystym wzornictwie w połączeniu z niesamowicie szerokim polem widzenia zapewniają wręcz niesamowitą widoczność. Wybierz je jeżeli chcesz podkreślić swój indywidualny styl na stoku.

Majesty za sprawą dwóch kompletów soczewek gwarantują pełną ochronę Twoich oczu podczas jazdy na nartach. Celem zagwarantowania komfortu ramkę pokryto potrójną gąbką. W rezultacie gogle idealnie przylegają do twarzy. Ten aspekt wraz z połączeniem za sferycznymi soczewkami powoduje, że ten produkt sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Soczewki: BLACK Red VLT – kat. S3, przepuszczalność 12% (odpowiednie w słoneczne dni, ochrona przed intensywnym światłem słonecznym). CLEAR AMBER VLT – kat. S1, przepuszczalność 85% (idealne na pochmurne dni w warunkach słabej widoczności, modny kolor i wzmocnienie kontrastu).

Gogle narciarskie Majesty Spectrum Army Green/Black Pearl + dodatkowa soczewka 2020

Gogle narciarskie Majesty Spectrum Army Green/Black Pearl + dodatkowa soczewka 2020
Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać?

To gogle oversize z ogromną sferyczną szybą. Do kompletu dołączona dodatkową szybę, która sprawdzi się w tych niekorzystnych atmosferycznie warunkach.  Ten model cechuje się przede wszystkim futurystyczną, a jednocześnie niezwykle ergonomiczną budową. Ogromna szyba zapewnia przede wszystkim zwiększony zakres widzenia. za sprawą dwóch kompletów szybek. Produkt gwarantuje totalną ochronę dla Twoich oczu, kiedy Ty będziesz cieszyć się z radości jazdy na nartach, będź ewentualnie nawet i na desce snowboardowej.

W celu zagwarantowania wygody i poczucia pełni komfortu ramkę tych gogli wykończono również potrójną gąbką. W wyniku tego idealnie przylegają one do twarzy. sferyczne soczewki pozwolą widzieć zawsze wszystko na czas a ty możesz delektować się wrażeniami z jazdy.

Soczewki: BLACK PEARL MIRROR – kat. S3, przepuszczalność 12% (Odpowiednie w słoneczne dni, ochrona przed intensywnym światłem słonecznym). CLEAR CITRINE SPARE – kat. S1, przepuszczalność 85% (idealne na pochmurne dni w warunkach słabej widoczności, modny kolor i wzmocnienie kontrastu).

Gogle narciarski Majesty znajdziesz na SnowSport.pl!

Te najlepsze do narciarstwa skitourowego gogle narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Jaki Kask Narciarski Smith Wybrać?

No Comments

Post a Comment