SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13087
post-template-default,single,single-post,postid-13087,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kask narciarski POC – jaki wybrać?

Kask narciarski POC - jaki wybrać

Kask narciarski POC – jaki wybrać?

5/5 - (1 ocena)

Kask narciarski POC – jaki wybrać? Można już na wstępie określić, że niezależnie od tego na jaki model się zdecydujemy, to każdy z produktów tej szwedzkiej firmy zagwarantuje nam najwyższy poziom ochrony. Uznawane za najlepsze kaski narciarskie jakie możemy w tej chwili znaleźć na rynku. Przedstawiamy charakterystykę kilku najczęściej wybieranych przez klientów produktów. Mamy nadzieję, że to pomoże Tobie w dokonaniu właściwego wyboru.

Kask narciarski POC Fornix Steel Grey 2020

Kask narciarski POC Fornix Steel Grey 2020

To bezpieczny i lekki kask narciarski. Wyposażony w dodatkowe wzmocnienia aramidowe. Jest właściwie wentylowany. Zapewnia niezmiernie wysoki poziom protekcji podczas zderzeń. Warto podkreślić, że aramid nie pozwala ostrym przedmiotom przeniknąć do wnętrza kasku.

W rezultacie zastosowania splotu aramidowego i formowaniu go razem z piankową wyściółką możliwe było opracowanie lekkiego kasku o zaawansowanej stabilności strukturalnej i wysokim poziomie ochrony przed zderzeniem. To kask zbudowany w technologii In-Mold z wkładką EPS.

Ten kask charakteryzuje się ponadto intuicyjnym systemem regulacji. Pozostaniemy w wyniku tego bezpieczni, a kask będzie wygodnie leżeć na swoim miejscu. Kompatybilny oczywiście z goglami, a najlepiej z produktami POC.

Kask narciarski POC Obex Spin Light Sulfur Yellow 2020

Kask narciarski POC Obex Spin Light Sulfur Yellow 2020

To przede wszystkim niezwykle bezpieczny kask narciarski. To w rezultacie zastosowania niezwykle zaawansowanej konstrukcji. Wyposażony w nowoczesne wkładki SPIN. Chronią one skutecznie głowę w czasie niebezpiecznych zdarzeń. Właściwie zaplanowane otwory wentylacyjne zapobiegają przegrzaniu się głowy.

Idealny na krótkie i długie dni w górach. Jest lekkie, a jednocześnie skuteczny w swoich właściwościach protekcyjnych. Zaopatrzony w podszewkę EPS, powłokę PC i wierzchnią powłokę ABS. System specjalnych podkładek SPIN zapewnia najwyższy poziom komfortu, dopasowania i wydajności.

Dokładną i w pełni regulowaną wentylację można regulować w celu dostosowania do indywidualnych preferencji jak i warunków pogodowych. Przesuwne osłony wentylacyjne pozwalają użytkownikowi otwierać, czy też zamykać wentylację kasku. W rezultacie dostosowując je do pożądanego komfortu. Zintegrowane otwory wentylacyjne z przodu kasku umożliwiają optymalny przepływ powietrza.

Kask narciarski POC Auric Cut Light Citrine Orange 2021

Kask narciarski POC Auric Cut Light Citrine Orange 2021

To kask narciarski dedykowany przede wszystkim dla riderów uznających jazdę na nartach freestyle. Charakteryzuje się odpowiednią wentylacją. Zapewnia jednocześnie należyty poziom ochrony. System dopasowania przebiegu tutaj w niezwykle intuicyjny sposób.

W rezultacie specjalnej konstrukcji opartych na najnowszych technologiach zapewnia wysoki poziom ochrony w czasie każdego wyjścia w góry. To wytrzymały i wszechstronny kask. Typowo freestylowy. Stworzony specjalnie pod wysokie wymagania i potrzeby jakie występują podczas jazdy w snowparku, pip’ie. Za sprawą swojej uniwersalności sprawdzi się również podczas kreatywnej jazdy na trasie.

Wewnątrz kasku odnajdziemy dporny na uderzenia Multi Impact EPP, czyli niezniszczalny materiał rdzenia – piankę z ekspandowanego polipropylenu. Pianka z ekspandowanego polipropylenu w przeciwieństwie do standardowego styropianu, może przyjmować na siebie siłę uderzeniową i absorbować wstrząsy raz po raz. W rezultacie będzie tak samo dobrze chronić głowę za pierwszym upadkiem, jak i każdym kolejnym. 

Struktura EPP w symbiozie z zewnętrzną skorupą z materiału ABS to doskonała i niezawodna ochrona w niezniszczalnej obudowie.

Kask narciarski POC znajdziesz na SnowSport.pl!

Te rewelacyjne kaski narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Dobre Narty Touringowe Volkl Rise 2022!?

No Comments

Post a Comment