SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1570
post-template-default,single,single-post,postid-1570,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

LOCALS – Volkl 2018 BMT Webisode 5 [VIDEO]- narty freeride

locals - bmt webisode 5

LOCALS – Volkl 2018 BMT Webisode 5 [VIDEO]- narty freeride

Celem tej wyprawy w filmie LOCALS – Volkl 2018 BMT Webisode 5 było odwiedzenie lokalnych narciarzy w Alpach, którzy zabrali swoje narty freeride i ruszyli na stoki. Rzadko można mieć szansę na jazdę z rodowitymi alpejskimi narciarzami w ich własnych miastach rodzinnych i na ich rodzinnych stokach. Sponsorem filmu są marki: Marker, Volkl, Dalbello.

Jazdę zaczęła się od Chamonix, a skończyła w Saint Moritz z Lucasem Swieykowskim. Podczas tej wyprawy wszyscy jej uczestnicy naprawdę świetnie się bawili ujeżdzając narty freeride i udało im się zdobyć kilka naprawdę niesamowitych ujęć.

Obecność lokalnych narciarzy, którzy znają góry jak własną kieszeń i mogą służyć za przewodników, jest nieoceniona. Masz wtedy niepowtarzalną okazję dostać się do naprawdę ciekawych miejsc i stoków, do których nie trafiłby zwyczajny turysta. Możesz zobaczyć rzeczy, których nie zobaczyłbyś nigdzie indziej. Warto wziąć to pod uwagę planując własny wyjazd na narty.

Uczestnicy LOCALS – Volkl 2018 BMT Webisode 5 – narty freeride:

Kolekcja narciarska Volkl 2018 zawiera dość rozbudowaną linie nart freeride, która z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Podobnie team zawodników Volkl jeżdzących  na nartach freeride – stale rośnie. Poniżej sylwetki kilku z nich:

Stian Hagen, 43

Pochodzi z Norwegii, gdzie od najmłodszych lat uczył się jeździć na nartach. W 1994 przeniósł się do Chamonix-Mont-Blanc we Francji, gdzie zainteresował się narciarstwem ekstremalnym. Przez kilka lat z rzędu konkurował na światowej trasie. Narciarstwo jest jego pasją i życiem.

Austin Ross, 29

Jest profesjonalnym narciarzem i fanem sportów górskich i zimowych, pochodzącym z Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie, z rejonu Gór Nadbrzeżnych. Jeździł na nartach odkąd nauczył się chodzić i od tamtego momentu spędza swoje życie na podróżowaniu i podbijaniu coraz to nowszych stoków.

Christina Lustenberger, 33

Pochodzi z Invemere w Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. W wieku dwóch lat zaczęła się uczyć jazdy na nartach na pobliskich stokach i tak zaczęła się jej miłość do narciarstwa. Brała udział w zawodach Canadian Alpine Ski Team przez sześć lat, osiągnięła 10 najlepszych wyników Pucharu Świata i brała udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2006 roku.

Lucas Swieykowski, 33

To profesjonalny narciarz pochodzący z Bariloche w Argentynie. Od 2006 roku podbija scenę narciarskiego freeride, będąc autorem ewolucji ‘’back yard jump’’, oraz zdobył tytuł ‘’King of the Rails’’

Nadine Wallner, 28

Wywodzi się z małej miejscowości Klosterle w Austrii. Jest naturalnie urodzoną freeriderką i posiada licencję Austriackiej Instruktorki Narciarskiej. Wallner wygrała swój pierwszy konkurs freeride w 2011 roku i wygrała Freeride World Qualifier w Nendaz i w Kitzsteinhorn w 2012 roku .

No Comments

Post a Comment