SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15743
post-template-default,single,single-post,postid-15743,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla dzieci Head 2023

Narty dla dzieci Head 2023

Narty dla dzieci Head 2023

5/5 - (1 ocena)

Narty dla dzieci Head 2023 to kolekcja specjalnie skonstruowana dla młodej grupy narciarzy. Narty przeznaczone dla dzieci powinny zapewnić płynną jazdę i możliwie maksymalnie uprzyjemnić naukę szusowania. Powinny one również zachęcać do tej zimowej aktywności i możliwie jak najbardziej uprzyjemnić te formę rekreacji. Wszystkie te właściwości spełniają narty juniorskie Head, a ponadto atrakcyjnie wyglądają. Najbardziej zaawansowane technologie i przemyślana konstrukcja stawia je w czołówce młodzieżowych nart dostępnych w tym momencie na sklepowych półkach. Jaki model wybrać dla swojej pociechy?

Narty dla dzieci Head Monster Easy JRS 2023

Narty dla dzieci Head Monster Easy JRS 2023
Dla dzieci Head Monster Easy JRS 2023

Charakteryzujące się poprawnymi cechami jazdy narty dla juniorów. Dostępne w długości od 67 cm do 157 cm. W rezultacie znajdziemy w tej gamie narty dla najmniejszych dzieci, a także dla juniorów. Ich jazda jest przyjazna. W wyniku tego zapewnią młodym narciarzom stabilna i przewidywalna jazdę. Wyróżniają się również flexem właściwym do rekreacyjnego szusowania. Całość ubrana w ciekawą kolorystykę, która powinna przypaść dzieciom do gustu. System wiązań zapewnia bezproblemowe wpinanie i wypinanie z nich. Jest to niezwykle istotne właśnie w tej grupie wiekowej narciarzy.

Narty dla dzieci Head Supershape Team Easy JRS 2023

Narty dla dzieci Head Supershape Team Easy JRS 2023
Dla dzieci Head Supershape Team Easy JRS 2023

Sprzęt dedykowany dla najmłodszych narciarzy i podrośniętych juniorów. Zaopatrzone w miękki, zapewniający wybaczanie błędów i niedoskonałości w technice flex. Znajdziemy w ich konstrukcji ponadto wiele innowacyjnych technologii. W wyniku tego szusowanie na tych juniorskich nartach to niczym nie zmącona, całodzienna przyjemność na zaśnieżonym, przygotowanym stoku narciarskim. Deski są tak zbudowane, aby ułatwić możliwie jak najbardziej skręcanie. W rezultacie proces nauki poprawnej jazdy na nartach przebiega bezstresowo i prędko. Stabilność, równowaga i optymalny rozkład masy to cechy, które wyróżniają ten model nart dla dzieci. Nie trzeba tez wkładać zbyt wiele energii by sterować nartami, a wiązania teraz jeszcze łatwiej wpiąć i wypiąć. Kolorystyka nart nawiązująca do wyścigowej grupy SuperShape pozwoli na stoku dzieciom być dumnym ze swoich nart wyglądających niczym prawdziwe wyścigówki.

Narty dla dzieci Head Joy Easy JRS 2023

Narty dla dzieci Head Joy Easy JRS 2023
Dla dzieci Head Joy Easy JRS 2023

Stworzone dla dziewczynek pragnących jeździć na nartach. Skonstruowane zupełnie z myślą o nich. Dlatego ułatwiają jazdę na nartach, nawet najmniejszym z nich. Teraz na nartach można dobrze się bawić i to przez cały dzień. Zaopatrozne naturalnie w miękki flex. Najlepszy dla dziecięcej i młodzieżowej grupy wiekowej. Dlaczego? Dzieci przez swoją niską wagę nie są w stanie doprowadzić do poprawnego zginania nart. W rezultacie te dedykowane dla nich muszą być odpowiednio elastyczne. Wyłącznie miękki flex pozwoli im jeździć poprawnie technicznie i odpowiednio wchodzić w wiraże. Istotne jest również to, że są to niebywale lekkie narty. Łatwiej takimi operować i w ich prowadzenie nie trzeba wkładać tak wiele energii. Szata graficzna spodoba się wszystkim dziewczynkom.

Sprzęt Head 2023 dostępny na SnowSport.pl

Narty juniorskie Head znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Head Shape 2023 – Nowa Kolekcja!

No Comments

Post a Comment