SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15725
post-template-default,single,single-post,postid-15725,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Head Shape 2023 – nowa kolekcja!

Narty Head Shape 2023 – nowa kolekcja!

5/5 - (1 ocena)

Narty Head Shape 2023 to łatwość jazdy, fantastyczna manewrowość i wybaczanie błędów. Za sprawą HEAD Shape całodzienna jazda to czysta przyjemność. Obejmująca cztery modele linia (od V2 do e-V10) oferuje imponujący wybór dla każdego narciarza. Od początkujących, przez wielbicieli narciarstwa all mountain, po fanatyków wysokich osiągów. Modele Shape łączą wygodę i bezpieczeństwo. Motto linii to: Ciesz się jazdą! Opracowaną na nowo konstrukcję dziobów i piętek oparto na sprawdzonym taliowaniu HEAD ERA 3.0. Konstrukcję Performance Backbone we wszystkich nartach z gamy opracowano specjalnie pod kątem tej linii, co pozwoliło ograniczyć wagę nart.

Narty HEAD Shape E V5 2023

Narty HEAD Shape E V5 2023
HEAD Shape E V5 2023

Charakteryzują się przyjazną, rekreacyjną jazdą, a także lekką konstrukcją. Ponadto technologia EMC wydajnie tłumi powstające w czasie jazdy wibracje. Zachęcają do dobrej zabawy i narciarskiej przyjemności. Wyróżniają się łatwością skręcania. W ich konstrukcji zastosowano drewniany rdzeń i kompozytowy ze ściankami bocznymi. W rezultacie będziemy zawsze cieszyć się z jazdy. Technologia 3.0 w parze z z rockerem na dziobach wpływa na nieskomplikowane inicjowanie skrętu i kontakt krawędzi na całej długości ze śniegiem. To doskonała narta to zabawy przez cały dzień na stoku.

Narty HEAD Shape e-V8 2023

Narty HEAD Shape e-V8 2023
Narty HEAD Shape e-V8 2023

Wyróżniają się niebywale lekką konstrukcją, a także taliowaniem, które sprzyja przyjemnemu prowadzeniu na przygotowanym stoku. Narty niesłychanie uniwersalne. Jeżeli lubisz płynną jazdę to ten model powinien zdecydowanie właśnie takiemu szusowaniu sprzyjać. Deski na każde warunki atmosferyczne. Na konstrukcję składa się drewniany rdzeń oraz włókna węglowe. Drgania naturalnie są redukowane przez wybitny system EMC. Energy Management Circuit ulokowany jest na dziobie i ogonie nart. Specjalna płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w impuls elektrycznu, który to kolejno stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych drgań. Mniejsze wibracje oznaczają bardziej stabilne narty, a także wyraźniejsze trzymanie podłoża.

Narty HEAD Shape e-V10 2023

Narty HEAD Shape e-V10 2023
HEAD Shape e-V10 2023

Deski o charakterystyce all mountain. Znajdziemy w ich konstrukcji tylko najnowsze technologie. Geometria tych nart jest niezwykle przyjazna podczas jazdy. Warto zaznaczyć, że talia 85 mm wpływa na stabilne szusowanie i prędkie rozpoczynanie skręcania. Dziób i piętka są szerokie. Taka konstrukcja oznacza bezbłędne trzymanie krawędzi i wydajność nawet podczas jazdy na miękkim śniegu. Spotkamy tutaj również rozwiązanie EMC, ktróre redukuje wszelakie wibracje. Ponadto celem poprawy jakości zastosowano w konstrukcji GRAPHENE. Jest to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został stworzony. To równolegle najmocniejszy budulec. Twardszy od diamentu, a także 300 raz mocniejszy od stali. W wyniku tego Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdej sytuacji na trasie.

Sprzęt Head 2023 dostępny na SnowSport.pl

Narty zjazdowe Head znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty HEAD Rebels 2023

No Comments

Post a Comment