SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15803
post-template-default,single,single-post,postid-15803,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Volkl Racetiger 2023!

Narty Volkl Racetiger 2023

Narty Volkl Racetiger 2023!

5/5 - (1 ocena)

Narty Volkl Racetiger 2023 to zdecydowanie jedne z najbardziej “drapieżnych” serii desek w kategorii race. Tygrysie pręgi na laminacie nie bez kozery zdradzają ich właśnie drapieżne usposobienie. Energiczne, waleczne, silne jak duży kocur ze śnieżnej Syberii. Bezlitosne dla rywali. Takie są właśnie nowe narty race’owe Racetiger na sezon 2022/2023. Jeżeli stawiasz na sportowy charakter i prędkie przejażdżki na przygotowanym stoku to te narty są właśnie dla Ciebie. W rezultacie każdy narciarz z dobrą techniką znajdzie coś dla siebie zgodnego z indywidualną specyfiką jazdy. Doskonałe narty do startów w zawodach i to nie tylko tych przeznaczonych dla amatorów. Upoluj tej zimy swoje sportowe trofea!

Narty Volkl Racetiger GS 2023

Narty Volkl Racetiger GS 2023
Volkl Racetiger GS 2023

Model Narty Volkl Racetiger GS + wiązania rMotion3 12 GW 2023 to deski dla zwoleników niebywale prędkich, a jednocześnie długich skrętów z ewidentnym naciskiem na krawędź. Zastosowano w nich rozwiązanie technologiczne Tailored Carbon Tips. Ze starannością dobrane włókna karbonowe pozwalają na precyzyjne dopasowanie do obszaru jego zastosowania na powierzchni nart. Odpowiednie ulokowanie włókien przekłada się na potrzebę zastosowanej siły i kumuluje energię tam, gdzie jest ona szczególnie potrzebna. W rezultacie jazda na tych nartach jest niezwykle efektywna.

To legendarne deski z mistrzostw świata do szybkiej jazdy. Wyróżnia je spory promień skrętu przy niewielkim nacisku na krawędzie. W rezultacie łatwiej, niż kiedykolwiek sięgniesz po sportowe osiągi. Szerokość pod butem 67 mm.

Narty Volkl Racetiger SL 2023

Narty Volkl Racetiger SL 2023
Volkl Racetiger SL 2023

Równie legendarna narta z tej wybitnie sportowej serii jaką jest Racetiger. Posiadają najbardziej radykalny promień skrętu z całej kolekcji tych nart race. Niezwykle dokładne w czasie pokonywania wiraży.

Deski dla entuzjastów szusowania krótkim skrętem. Natychmiast zmieniaj krawędzie. W rezultacie poczujesz prędkość reakcji i genialne cechy ślizgu na całej długości narty. Po raz pierwszy zastosowano w nich Tailored Carbon Tips. Odnajdziemy w nich najnowsze zdobycze w dziedzinie technologii służących narciarstwu jak 3D Glass, dwuwarstwowa i pełno powierzchniowa wkładka titanalowa oraz ceniony rdzeń Multilayer Woodcore. W wyniku tego możesz jeździć wybitnie prędko. Szerokość w talii 67 mm.

Narty Volkl Racetiger SC Yellow 2023

Narty Volkl Racetiger SC Yellow 2023
Volkl Racetiger SC Yellow 2023

Uznawane za wysokiej klasy slalomki. Zachwycają swoją zwrotnością i dynamiką. Gwarantują przy tym komfortową jazdy na przygotowanych trasach. Swoją niesbanalną charakterystykę jazdy w slalomie zawdzięczają przede wszystkim połączniu UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel, a także profilowi bocznemu z dopasowaną elastycznością i geometrią dziobów.

Dzięki redukcji drgań wspomaganej przez UVO uzyskano niesamowicie wydajne neutralizowanie drgań. Specjalna struktura 3D.Glass, w której wybrane włókna przebiegają nie tylko poziomo, ale także trójwymiarowo przez nartę, wpływają na zwiększony pop, bardziej zwinną zmianę krawędzi i doskonałą przyczepność. W wyniku tego możesz liczyć na komfort pełnej kontroli nawet w czasie tych najbardziej błyskawicznych zjazdów. Szerokość w talii 70 mm.

Sprzęt Volkl 2023 dostępny na SnowSport.pl

Narty Volkl znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Dla Dzieci Head 2023

Znaleść pracę w górach można na Jooble

No Comments

Post a Comment