SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13870
post-template-default,single,single-post,postid-13870,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023

Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023

Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023

Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023 dedykowane są przede wszystkim dla zaawansowanych narciarzy. Początkującym mogą przysporzyć kłopoty w opanowaniu. Przeznaczone w rezultacie do osiągania na stoku z nimi wysokich prędkości i przemierzania stoku skrętami z krótkim promieniem. Nadają się do codziennej jazdy, ale także dadzą radę podczas zawodów. Charakteryzują się raczej niewielką długością, krótkim promieniem skrętu oraz wąskim taliowaniem. Jeżeli myślisz o bardziej zaawansowanej jeździe i posiadasz co najmniej średnio zaawansowane umiejętności, to zastanów się nad wyborem tych dobrze jeżdżących desek.

Jaką wybrać długość nart slalomowych?

Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023
Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023

Narty zjazdowe slalomowe naturalnie dobieramy do wzrostu. Dla dobrej jazdy wybierzmy narty, które będą około 15-20 cm krótsze od wzrostu narciarza. Dlaczego tak? Zdecydowanie łatwiej skręca się na krótkiej narcie. W wyniku tego łatwiej się na niej skręca i dlatego będzie lepsza do slalomu. Dobre narty do slalomu są dynamiczne i wspomagają w płynnym przechodzeniu ze skrętu do skrętu, które będziemy inicjować krawędzią desek.

Narty slalomowe Atomic Redster S7 dla każdego!

Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023
Narty Atomic Redster S7 2023

Te narty slalomowe to dobry wybór jeżeli nie jesteś zawodowcem, a chcesz się cieszyć swobodną jazdą na nartach slalomowych. Jednakże narty slalomowe Atomic Redster S7 2023 nadają się również dla zaawansowanych technicznie narciarzy, którzy jeżdżą po najbardziej stromych trasach i startują w amatorskich zawodach narciarskich. W rezultacie można śmiało powiedzieć, że to sportowe deski. Sprawdzą się one w każdych warunkach, nawet na oblodzonym stoku. Dobrze się jeździ na nich na krawędzi ze skrętami. Odznaczają się bardzo niskim pochyleniem sylwetki. Zaznaczmy wyraźnie, że nie są to narty uniwersalne. Do ich opanowania potrzebujemy zdecydowanie wyrobionej techniki.

Technologia w narty slalomowe Atomic Redster S7 2023

Atomic Redster S7 2023
Narty Atomic Redster S7 2023

Zaawanasowane technicznie narty stworzone przede wszystkim do najwyższych osiągów:

 • Power Woodcore – Połączenie trwałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Dzięki tej technologii narty są trwałe i stabilne, jednocześnie zachowują swój sportowy charakter. Niezbędne dla nart o wysokich osiągach, dla których istotnym elementem jest stosunek wagi do wytrzymałości.
 • Titanium Powered – Narty wykonane w tej technologii wyposażone są w drewniany rdzeń i warstwę tytanowego wkładu pod wiązaniami, co oznacza optymalny flex, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie nart zawodniczych przy zachowaniu pewnej elastyczności nart.
 • Dura Cap Sidewall
 • Structured Top Sheet
 • World Cup Base Finish
 • Active Camber 0/100/0
 • 2636 G / 163 cm
 • Taliowanie Atomic Redster S7 2023
  Taliowanie Atomic Redster S7 2023

  Narty do slalomu Atomic Redster S7 2023 znajdziejsz na SnowSport!

  Najlepsze narty slalomowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Dobre Narty Dla Średniozaawansowanych Atomic Redster X5 2023

No Comments

Post a Comment