SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7862
post-template-default,single,single-post,postid-7862,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Fischer RC4 The Curv 2021 – tam gdzie liczy się prędkość!

Narty Fischer RC4 The Curv 2021 - tam gdzie liczy się prędkość!

Narty Fischer RC4 The Curv 2021 – tam gdzie liczy się prędkość!

Narty Fischer RC4 The Curv 2021 to jak co sezon perfekcyjne maszyny do osiągania dużych prędkości. Nie inaczej jest w tym roku. Linia Curv została opracowana przez zawodników z Pucharu Świata Hansem’a Knaussem’a i Nicole Schmidchofer. Oczywistym jest więc, że owocami tego związku sportowców, mogą być wyłącznie plony o raceowym charakterze. Przygotowane na ten sezon narty Curv przeznaczone są do jazdy na dobrze przygotowanych trasach. Złożona charakterystyka poszczególnych modeli pozwala znaleźć narty dla zaawansowanych jak i tych z nieco mniejszą techniką. W tego rocznej linii odnajdziemy naprawdę szerokie spectrum wyboru.

Ekstremalnie wyczynowa linia nart. Spokrewniona z nartami używanymi przez zawodników z Pucharu Świata. Cała rodzina odznacza się wyjątkową geometrią taliowania. Ten innowacyjny koncept potęguje kontrolę nad deskami i umożliwia zindywidualizowane skręcanie przy znacznych prędkościach. Przepełnione najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Triple Radius, raceowa płyta czy karbonowy laminat DIAGOTEX™ to rozwiązania, które zostały zaimplementowane z zawodniczych, wyścigowych nart. Rodzina Fischer Curv odznacza się ponadto optymalną sztywnością, możliwością błyskawicznego i dynamicznego zmieniania kierunku jazdy bez tracenia na prędkości. Na nartach The Curv każdy ruch z krawędzi na krawędź zapiera dech i dostarcza skoki adrenaliny! Zapraszamy już dziś do lektury i zapoznania się z ofertą, która od września będzie dostępna w naszym sklepie.

Narty Fischer RC4 The Curv GT Yellow Base + wiązania Z13 RC4 PR GW 2021

The Curv GT to najbardziej zaawansowana technologicznie narta całej serii. Rodzice są dumni z każdego swojego potomka, jednak nowa GT jest ich prawdziwą chlubą. Udało się im zmajstrować nie lada dzieło… To absolutne wyżyny tego, czego możemy wymagać od nart alpejskich. Szerokość pod butem to, aż 80 mm. Dostarcz fantastyczne uczucie stabilności. Przemyślana geometria nart sprawia, że stabilność idzie w jednym szeregu z dynamiką i prędkością, które dostarczy narciarzowi ta para desek z Austrii. Wspomniana szerokość poradzi sobie świetnie na stoku przygotowanym, jednakże już rozjeżdżonym przez całodzienną jazdę. Inżynierowie Fischera zaimplementowali w narty szereg rozwiązań wykorzystywanych do tej pory wyłącznie w nartach zawodniczych.

W ten sposób powstała swoista hybryda, która posiada najlepsze cechy mamy i taty… To twarda narta Race z szerokością typową dla produktów z grupy All Mountain. W rezultacie dostarcza narciarzowi całkowicie nowe doznania i wrażenia z jazdy. W pewnym stopniu jest to produkt uniwersalny, który zaspokoi potrzebę prędkości, kiedy jest to niezbędne. Pozwoli nam także na rekreacyjną jazdę oferującą relaks i czystą przyjemność. Fischer zakłada, że to narta wyłącznie dla zaawansowanych, dla techników. Taliowanie nowego modelu GT to 129-80-112 mm. Promień skrętu wynosi 16 metrów przy długości 175 cm.

Ta ekstremalnie dynamiczna narta, za sprawą 80 mm szerokości w tali gwarantuje optymalną stabilność i wzorowe czucie przy każdym skręcie. Wrażenie te wspiera konstrukcja potrójnego skrętu Triple Radius.

Narty Fischer RC4 The Curv DTX WS M-TRACK Yellow Base + wiązania RC4 Z12 RT GW 2021

Curv DTX WS to deski stworzone dla Pań, które na stoku szukają sporych prędkości. Swoją nienaganną techniką mogą zaskoczyć nie jednego pana i podczas zawodów wykręcić rekordowy czas. Jeżeli preferujesz tak dynamiczną jazdę, ten produkt może być dla Ciebie doskonałym wyborem. Te raceowe deski obdarzone są umiarkowanym promieniem skrętu. Szerokość pod butami narciarskimi wynosi 72 mm. Ten rezultat pozwala błyskawicznie i z łatwością przechodzić z krawędzi na krawędź.

Kolorystyka i design jak zawsze specyficzny i charakterystyczny dla serii Curv. Na laminacie dominuje granatowo-niebieski kolor. Dość niespotykany, pozwala zatem na wyróżnienie się na stoku i dość łatwy dobór pozostałych akcesoriów. Niezależnie od tego w jakiej barwie masz pozostałe elementy narciarskiego ekwipunku, będą one pasować do tych owych nart Fischer. Przeznaczone wyłącznie dla doskonale jeżdżących technicznie narciarek. Narty są też stosunkowo lekkie, bowiem przy długości 171 cm ważą 2100 g. Taliowanie 121-72-106, a promień skrętu przy długości 164 cm wynosi 14 m. Rdzeń narty wzmocniony rozwiązaniem Free Milled Titanium.

RC4 The Curv DTX WS z płytą M-Track przypadną do gustu większością pań za sprawą energetycznego i tętniącego życiem designu. To niemożliwie dynamiczna i skrętna narta dla Pań. W rezultacie dostarcza nieograniczoną i czystą przyjemność z prędkiego przemierzania stoku mknąc w dół.

Narty Fischer RC4 The Curv DTX M-TRACK Yellow Base + wiązania RC4 Z12 RT GW 2021

Umiarkowany długi promień skrętu i przepustka do osiągania zawrotnych prędkości. Te krótkie zdanie odpowiednio charakteryzuje nowe Curv DTX. Dedykowane dla bardzo dobrych narciarzy. Pewnych swych umiejętności i znających się na prawidłowościach poprawnej technicznie jazdy na dwóch deskach. Konstrukcja i budowa nart umożliwia, by prędko przechodzić od krawędzi do krawędzi. Z tymi nartami jest to niezwykle płynny proces. W tym sezonie odczujesz jeszcze większą kontrolę nad nimi w trakcie dynamicznej jazdy, także przy skręceniu. Wiele rozwiązań technologicznych zaczerpniętych z wyścigowych konstrukcji stosowanych przez zawodników.

Narta niezwykle sztywna. W wyniku tego pozwala na błyskawiczną zmianę kierunku naszej jazd bez wytracania prędkości i bez wytracania pędu. Taliowanie narty wynosi 121-72-106, a promień skrętu wynosi 16 m przy długości narty 171 cm. Rdzeń nart wzmocniony technologią Free Milled Titanium.

Curv DTX na sezon 20/21 charakteryzuje się ponadprzeciętna dynamiką w skrętach. Ślizg skrzy się tym samym żółtym kolorem co zawodnicze narty World Cup.

Narty Fischer RC4 The Curv Ti WS Allride + wiązania RC4 Z11 GW PR 2021

Curv Ti Ws Allride to kolejne narty z tej raceowej linii przeznaczone dla pań, które są za pan brat z prędkością. Nieco mniej wymagające od narciarki, jednakże w dalszym ciągu są to narty wyłącznie dla najlepszych techników. Wpinając się w te dwie deski każda z pań będzie mogła poczuć się niczym Mistrzyni Świata! Nie ma w tym nic zaskakującego, bowiem ten produkt jest przeznaczony dla ambitnych i stale podnoszących swe umiejętności przedstawicielek płci pięknej.

Bazowanie na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. W wyniku zastosowania Triple Radius System geometria nart została oparta na wielu promieniach skrętu. W rezultacie rozwiązanie to poprawia kontrolę oraz transfer mocy niezależnie od momentu skrętu, w którym aktualnie jesteś. Beneficjentem jest także ostatnia faza przyspieszenia przy wyjściu z zakrętu. Wartym podkreślenia jest również titanal użyty w konstrukcji nart. Wykorzystanie tego materiału w budowie nart wpływa na zapewnienie największej możliwej stabilności niezależnie od siły nacisku narty. Charakterystyka Curv Ti Ws Allride na sezon 20/2021 pozwala wyskoczyć z nimi poza trasę. Taliowanie wynosi 121-68-102 mm przy promieniu skrętu 13 m przy długości 164 cm.

Nowe Curv Ti Ws Allride pozwolą paniom na perfekcyjną i gładką jazdę w trakcie dynamicznych skrętów. Raceowy, jednakże kobiecy design, który nie będzie sprawiał za sprawą swojej neutralności problemów z doborem kolorystycznym reszty garderoby na stok. Topowa stabilność i niedościgniona stabilność przy zmianie krawędzi. Dla wszystkich pań, które prędkością chcą zdeklasować panów 🙂

Narty Fischer RC4 The Curv Ti Allride + wiązania RC4 Z11 GW PR 2021

The Curv Ti Allride 2021 to deski, które w najbliższym sezonie będę kultywować zawodnicze odczucia na przygotowanych stokach. Nieco niższy model z całej rodziny, jednakże są to wciąż narty przeznaczone przede wszystkim dla doskonałych narciarzy. Tylko ktoś z nienaganną techniką będzie mógł je poprowadzić tak by decydować z premedytacją o tym gdzie mają podążać, w którym momencie wyjść z zakrętu i wejść w kolejny.

Płynne i dynamiczne skręty wspiera rozwiązanie Triple Radius. Technologie potrójnego promienia skrętu, w który to są wyposażone narty, gwarantuje doskonałe zachowywanie się desek przy długich oraz krótkich skrętach. Ponadto technologia On-Piste Rocker skraca fragment narty, która ma kontakt ze śniegiem. W rezultacie inicjowanie skrętów przebiega łatwiej i płynniej. Nawet przy bardzo drapieżnej jeździe. Zaprojektowany do warunków jakie przeważają na dobrze przygotowanych trasach po to, aby manewrowanie nartą było łatwiejsze i możliwie jak najbardziej płynne.

Sekretem zapewnienie w nowych The Curv Ti Allride 2021 możliwie największej stabilności niezależnie od siły nacisku na narty jest zastosowanie w ich konstrukcji Free Milled Titanium. Ścianka boczna narty oparta na budowie Race Sidewall. Rdzeń wzmocniony rozwiązaniem Free Milled Titanium. To powłoka titanalu w kształcie litery H, która jest zauważalna na wierzchniej warstwie nart bezpośrednio pod wiązaniami. To całkiem nowy standard technologiczny, który wpływa na perfekcyjne trzymanie krawędzi oraz płynną jazdę. Taliowanie wynosi 121-68-102 mm. Promień skrętu 13 metrów przy długości 164 cm.

Narty zadowolą wszystkich kochających prędkość i poczucie panowania nad nartami niezależnie od tego ile znajduje się aktualnie na liczniku.

The Curve Fischer do kupienia na Snowsport.pl już we wrześniu!

Kolekcja nart Fischer RC4 The Curv 2020/2021 znajdziesz już teraz na stronie naszego sklepu na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji “Narty Fischer RC4 WorldCup 2021 – co nowego w reacowej dynastii z Austrii?

No Comments

Post a Comment