SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9500
post-template-default,single,single-post,postid-9500,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Salomon S/FORCE W 2021 – dla kobiet!

Narty Salomon S/FORCE W 2021 - dla kobiet!

Narty Salomon S/FORCE W 2021 – dla kobiet!

Narty Salomon S/Force W 2021 to całkiem nowa linie tego producenta rodem z Francji. Prognozujemy, że będzie to jedna z najatrakcyjniejszych dla pań propozycji tego producenta na sezon 20/21. Jest to oryginalna linia All Mountain. W tej serie narciarki odnajdą deski dostosowane do różnego stopnia zaawansowania. Wszystkie narty pod tym szyldem wyróżniają się łatwością prowadzenia i manewrowania. Ponadto panie jeżdżące na S/Force W doświadczą płynności przechodzenia z krawędzi na krawędź, a także niemałą dawką stabilności, która przyda się zwłaszcza przy dynamicznych przejazdach. Na tych deskach panie mogą jeździć spokojnie, wytwornie, ale także pokusić się na dynamiczny, a przy tym w pełnie wygodny przejazd. Pochłaniają niewiele energii. Doskonała opcja dla narciarek, które potrzebują przede wszystkim wszechstronnych nart. Przedstawiamy dwie według nas najciekawsze propozycje sezonu 2020/21.

Narty Salomon S/FORCE W 2021 - dla kobiet!

Narty Salomon S/FORCE W 7 + wiązania M10 GW L80 2021

Narty Salomon S/FORCE W 7 + wiązania M10 GW L80 2021
Narty Salomon S/FORCE W 7 + wiązania M10 GW L80 2021

Te damskie narty to prawdziwa gratka dla kobiet ceniących styl. To doskonały kompromis pomiędzy komfortowym poruszaniem się po stoku, a dobrymi rezultatami. Stabilność, którą obdarzają narciarkę sprawia, że poczuje się niebywale komfortowo przemierzając zaśnieżone, dobrze przygotowane trasy. Warto jednak zaznaczyć, że to dość uniwersalne deski. Sprawdzą się tym samym w naprawdę różnych warunkach śniegowych.

Obdarzone łatwością prowadzenia. Bez wysiłkowa jazda tym się charakteryzują. W rezultacie nawet po całodziennej jeździe będziesz mieć jeszcze energię na resztę dnia. Odpowiedni wybór dla średnio zaawansowanych kobiet.

Drewniany rdzeń wnosi odpowiednią stabilność. To także możliwość dynamicznej jazdy, a przy tym potrafią wybaczyć niedoskonałości w technice. Taki rdzeń gwarantuje również właściwy kontakt nart z nawierzchnią.

Narty Salomon S/FORCE W 5 + wiązania M10 GW L80 2021

Narty Salomon S/FORCE W 5 + wiązania M10 GW L80 2021
Narty Salomon S/FORCE W 5 + wiązania M10 GW L80 2021

S/Force 5 to odpowiedni sprzęt do dalszego kształcenia swoich umiejętności. Tutaj także znajdziemy właściwą równowagę pomiędzy swobodą jazdy, a dobrymi osiągami. To jak dobrze się na nich jeździ panie poczują przede wszystkim na zakrętach. Sterowanie nimi to pestka. Nie musisz również się martwić o warunki śniegowe. Te deski poradzą sobie w każdych warunkach śniegowych zastanych na przygotowanych trasach.

Te deski dadzą pewność siebie zwłaszcza tym mniej zaawansowanym technicznie paniom przy jeździe z większymi prędkościami. Ową stabilność wspiera także i w tym modelu drewniany rdzeń, ale oblany materiałem kompozytowym. Rocker na dziobie płynnie wybiera nierówności terenu. Ścianki ABS w konstrukcji cap przekładają się na niską masę, co ma również wpływ na banalne sterowanie.

Atrakcyjne cenowo narty zjazdowe znajdziesz również tutaj https://snowsport.pl/tag/narty_wyprzedaz-64.html.

Narty Salomon S/Force W 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Salomon

Damskie narty Salomon S/MAX W 2021 są już dostępne na snowsport.pl. Zapraszamy także do lektury naszego poprzedniego artykułu o kijkach narciarskich “Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021 – na rozgrzewkę…” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment