SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9417
post-template-default,single,single-post,postid-9417,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Salomon S/Max W 2021 – dla kobiet!

Narty Salomon S/Max W 2021 - dla kobiet!

Narty Salomon S/Max W 2021 – dla kobiet!

Narty Salomon S/Max W 2021 to deski zaprojektowane na przygotowane trasy. To sprzęt, który jest niezwykle uniwersalny. Na każdej z tych nart możemy jeździć spokojnie, stabilnie, a także pokusić się na dynamiczny zjazd w dół kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Przede wszystkim charakteryzują się doskonałym pokonywaniem zakrętów. Narciarki z tymi deskami będą mogły na wirażach poczuć się pewnie siebie i czuć, że mają pełna panowanie nad nartami. Bardzo lekka grupa nart. Manewrowanie nimi nie pobiera dużo energii. W konsekwencji nawet po całym dniu szusowanie, będziemy mogły wrócić do auta, bądź hotelowego pokoju pełe sił. Salomon poleca się na sezon 2020/21!

Narty Salomon S/Max W 2021

Narty Salomon S/MAX W 10 2021

Narty Salomon S/MAX W 10 + wiązania M11 GW L80 2021
Narty Salomon S/MAX W 10 + wiązania M11 GW L80 2021

Deski S/Max W 10 są uznawane za jedne z najlżejszych nart dostępnych dla kobiet na rynku. Rzadko kiedy tak wysoki poziom zaawansowania technologicznego idzie w parze z tak niską masą. Salomonowi udało się to zrealizować. W rezultacie wszystkie panie mogą cieszyć się lekkością swoich desek, które odczuwają zwłaszcza pod koniec dnia. Nogi nawet po całodziennej jeździe, będą w dalszym ciągu świeże, a ciało niezmęczone. Gwarantują doskonałe osiągi.

Zostały zaprojektowane przede wszystkim do jazdy po wyznaczonych trasach. Połączenie drewnianego rdzenia z pianką zapewnia im niesamowitą trakcję. Łatwość pokonywania zakrętów to również ich zaleta. Z łatwością wjedziesz w nawet te najbardziej ostre zakręty i łatwo będzie można na nich przechodzić z krawędzi na krawędź. Niewątpliwy wpływ na to mają technologie Pulse Pad, Edge Amplifier oraz Double Ti Laminate. Niezapomniane wrażenia zagwarantowane. Idealne narty do rozwijania swoich umiejętności i niesamowicie komfortowej jazdy.

Rdzeń lekki jak piórko

Full Dual Core – to nowa budowa rdzenia. To swoiste połączenie rdzenia z topoli i pianki. W wyniku takiej symbiozy jest lżejszy i odznacza się dobrymi parametrami.

Wzmocnienia z materiału Titanal

Titanal przebiega przez całą długość desek. W rezultacie maksymalnie zwiększa dynamikę i pozwala na skuteczniejsze krawędziowanie na dobrze przygotowanym podłożu.

Edge Amplifier SL i chwytasz krawędź

Jest to ulepszona, podwójna konstrukcja tego rozwiązana, która aż o 30% polepsza chwytania krawędzi. Wpływa również na lepszą elastyczność, którą poczujemy pod stopami. To również przede wszystkim lepsza zwinność, reaktywność, a także przyczepność na twardym podłożu.

Narty Salomon S/MAX W 8 + wiązania M11 GW 2021

Narty Salomon S/MAX W 8 + wiązania M11 GW 2021
Narty Salomon S/MAX W 8 + wiązania M11 GW 2021

S/Max W 8 to narty dla kobiet, które będą chciały wykorzystać każdą chwilę spędzoną podczas dnia spędzonego na wyjeździe na stok. Charakteryzują się połączeniem najlepszych rozwiązań technologicznych z precyzyjnie dopracowanym kształtem. Przy pracach nad tymi deskami brali udział mistrzowie olimpijscy. W rezultacie powstały idealne deski już dla średniozaawansowanych pań. Dają poczucie pewności siebie w trakcie jazdy carvingowej na wyratrakowanych trasach. Znajdziemy w nich również sportowe akcenty. Potrafią również odwdzięczyć się dynamiczną jazdą, kiedy tylko na takową się zdecydujemy.

Nauczysz się z nimi poprawnie pokonywać zakręty. Niesamowicie lekkie. Łatwo można nimi manewrować. W wyniku takich właściwości możemy je lepiej kontrolować wkładając w te czynność mniej energii. Drewniany rdzeń zapewni nam odpowiednią stabilność, energiczną jazdę, a także znaczną tolerancję na błędy. Charakteryzują się wzorowym kontaktem desek ze śniegiem.

Single Ti Laminate dla trzymania krawędzi

Zastosowano pojedynczą warstwę tytanowego wzmocnienia powyżej drewnianego rdzenia gwarantuje znakomite trzymanie krawędzi. Transmituje znakomicie energię, a także daje właściwą dynamikę.

Precyzyjna kontrola w zakrętach

Przemyślana budowa ścianek ABS warunkuje łatwe manewrowanie i zapewnia doskonałą kontrolę, a to wszystko przy mniejszym wkładaniu energii. W rezultacie po każdym pokonanym zakręcie nabierzesz pewności siebie i wzrostu swoich umiejętności.

Narty Salomon S/MAX W 6 + wiązania M10 GW 2021

Narty Salomon S/MAX W 6 + wiązania M10 GW 2021
Narty Salomon S/MAX W 6 + wiązania M10 GW 2021

S/MAX W 6 sprawdzą się wśród miłośniczek jazdy po przygotowanych trasach. Odznaczają się niezwykle przemyślaną konstrukcją. W rezultacie dają narciarką szybką naukę poprawnego technicznie zachowywania się na wirażach. Bardzo łatwe w sterowaniu. Już od pierwszego dnia będziesz mogła ciąć precyzyjne skręty. Będą właściwe dla początkujących oraz tych już bardziej zaawansowanych narciarek.

Drewniany rdzeń w tych śnieżnobiałych deskach jest przede wszystkim gwarantem stabilności i stałego kontaktu narty z podłożem. Polepsza on również tłumienie drgań, które generuje się zwłaszcza przy większych prędkościach. Edge Amplifier SL sprawia, że energia jest transmitowana od razu na krawędzie desek. W rezultacie m.in. tego panie będą mogły cieszyć się tak znakomitą przyczepnością przy jeździe carvingowej. Co zonacza łatwiejsza kontrola nad deskami? Podwyższone bezpieczeństwo i to nieważna z jaką prędkością będziesz mknąć i stopnia nachylenia stoku.

Precyzja i mniejszy pobór mocy

Technologia stworzona specjalnie do jazdy carvingowej jaką jest Edge Amplifier zwiększa elastyczność. To właśnie to rozwiązania jest odpowiedzialne za dokładność prowadzenia desek oraz zmniejszone pobierania energii.

Ciekawe damskie narty zjazdowe znajdziesz również tutaj https://snowsport.pl/tag/narty_damskie-43.html.

Narty Salomon S/Max W 2021 do kupienia na SnowSport.pl

2021

Damskie narty Salomon S/MAX W 2021 dostępne już na snowsport.pl. Zachęcamy również do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu o nartach Salomon S/Max “Narty Salomon S/Max 2021 – sprzęt dla mężczyzn!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment