SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13069
post-template-default,single,single-post,postid-13069,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Rękawice snowboardowe damskie Dakine 2022

Rękawice snowboardowe damskie Dakine 2022

Rękawice snowboardowe damskie Dakine 2022

5/5 - (1 ocena)

Rękawice snowboardowe damskie Dakine 2022 to jedna z najbardziej bogatych pod względem wyboru produktów w swojej kategorii. Synonim wygody i ciepła. Zastosowanie specjalnych membran sprawi, że Twoje dłonie pozostaną w pełni ciepłe i suche i to nawet po wielu godzinach spędzonych na stoku. Sprawdzą się nawet w te najmroźniejsze dni. Idealny produkt dla zmarzluchów.

Rękawice snowboardowe damskie DAKINE Camino Mitt Black 2022

Rękawice snowboardowe damski DAKINE Camino Mitt Black 2022

To damskie rękawice snowboardowe. Przede wszystkim są niesamowicie ciepłe. Warto podkreślić ,że niezwykle stylowo się prezentują. Komfort zapewnia tutaj m.in. specjalna membrana DK Dry. Wspomniana membrana zapewnia ponadto nieprzemakalność rękawicom.

Skutecznie zabezpiecza ona dłonie przez mało przyjemnym mrozem i chłodem. Jak wiemy ciepło i wygoda to filary jeśli chodzi o dobrą zabawę na stoku.

Do zestawu dołączono dodatkowe rękawicę wewnętrzną, która to jest kompatybilna z ekranami dotykowymi.

Rękawice snowboardowe damskie DAKINE Sequoia Mitt Black GORE-TEX 2022

Rękawice snowboardowe damski DAKINE Sequoia Mitt Black GORE-TEX 2022

To jedne z najcieplejszych, damskich rękawic jakie znajdziemy w tym momencie w sklepach. Za sprawą specjalnej, wodoodpornej membrany Gore-Tex®, a także ocielpinie High loft synthetic, wrażliwe na chłód damskie dłonie będą właściwie chronione przed zimnem.

Warto zaznaczyć, że również i w tym modelu znajdziemy wewnątrz głównych rękawic, wyjmowane rękawice wewnętrzne z pięcioma palcami. Można nimi obsługiwać ekran naszego telefonu. W rezultacie dodatkowych rękawic, nasze palce będą jeszcze lepiej chronione przed wychłodzeniem.

Membrana Gore-Tex® to najlepsza membrana stosowana w rękawicach narciarskich. Połączenie wodoodporności, oddychalności, wytrzymałości i komfortu. Odznaczają się doskonałą ochroną przed wodą, a także perfekcyjną gospodarką ciepła i odprowadzania wilgoci z wewnątrz.

Rękawice snowboardowe damskie DAKINE Excursion Gore-Tex Mitt Black 2022

Rękawice snowboardowe damskie DAKINE Sequoia Mitt Black GORE-TEX 2022

Model oznacza ciepło i wygodę na stoku. Ten nowy model rękawic zagwarantuje Twoim dłonią wysoki stopień komfortu termicznego. W rezultacie zastosowania specjalnej membrany są ponadto nieprzemakalne i niesłychanie ciepłe. Ze względu na swój niestandardowy wzór oraz funkcjonalność będzie widoczny na stoku u wielu Pań.

Izolacja Primaloft® i wełniana podszewka z polaru utrzymują palce w cieple. Do zestawu dołączone naturalnie rękawice wewnętrzne.

Rękawice snowboardowe damskie DAKINE Sequoia Mitt Stone GORE-TEX 2022

Rękawice snowboardowe damskie DAKINE Sequoia Mitt Stone GORE-TEX 2022

Uznawane za jedne z najcieplejszych, damskich rękawic snowboardowych. W rezultacie zastosowania wodoodpornej membrany  Gore-Tex® i ocieplany High loft synthetic damskie dłonie będą najlepiej zabezpieczone przed chłodem.

Od strony wewnętrznej pokryte gumą Rubbertec. Dodano do tego podszewkę wykonaną z trykotu. Poziom ciepła naturalnie oceniony na 5 w skali od 1 do 5. Do zestawu dołączone rękawice wewnętrzne.

Na uwagę zasługuje technologia Gore Warm. Każdy z elementów tej rękawicy, a więc membrana, podszewka i materiał zewnętrzny został tak dobrane, aby utrzymać Twoje dłonie suche i ciepłe jeszcze dłużej. Wszystkie te kryteria spełnione nawet w najcięższych warunkach.

Rękawice snowboardowe damskie Dakine 2022owe Head znajdziesz na SnowSport.pl!

Dakine snowboard

Te znakomite, damskie rękawice snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst o snowboardzie –  Buty Snowboardowe Damskie Head – Jakie Wybrać?

No Comments

Post a Comment