SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13053
post-template-default,single,single-post,postid-13053,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe damskie Head – jakie wybrać?

Buty snowboardowe damskie Head - jakie wybrać

Buty snowboardowe damskie Head – jakie wybrać?

5/5 - (1 ocena)

Buty snowboardowe damskie Head to sprzęt znany przede wszystkim ze swojego wysokiego stopnia komfortu. Nawet wielogodzinne wypady na stok, będą od teraz dostarczać tylko powody do radości i niwelować uczucie zmęczenia. Sięgnij zatem po to co najlepsze w tym momencie na rynku jeśli chodzi o buty snowboardowe przeznaczone dla kobiet. Podpowiadamy na jaki model warto się zdecydować w sezonie 21/22.

Buty snowboardowe damskie HEAD Zora BOA Black 2022

Buty snowboardowe damskie HEAD Zora BOA Black 2022

To damskie buty snowboardowe, które stanowią nową propozycję na ten sezon. Przeznaczone przede wszystkim dla początkujących, czy też tych pań, które pragną rozwijać swoje umiejętności pod względem techniki jazdy na desce snowboardowej.

Charakteryzują się niezwykle przemyślaną budową, a także miękkim flexem 5 (w skali od 1 do 10). Wszystko to właściwe dla kobiet. Pochylenie 7° do przodu wpłynie na lepszy komfort, właściwe ułożenie stopy, a także wydajność. Odznaczają się również imponującym designem. Oznaczają przede wszystkim łatwość w jeździe na desce i to niezależnie od Twoich umiejętności.

Sznurowanie w oparciu na rozwiązaniu Boa® wpłynie w rezultacie na prędkie, sprawne i najlepsze dopasowanie do damskiej stopy.

Buty snowboardowe damskie HEAD Galore LYT BOA Coiler Laguna 2021

Buty snowboardowe damskie HEAD Galore LYT BOA Coiler Laguna 2021

Galore LYT BOA Coiler Laguna 2021 to damskie buty snowboardowe, które już od pierwszego założenia na Twoją stopę sprawią, że poczujesz jak bardzo są one wygodne. To przede wszystkim lekkie jak piórko buty. Ich wąski krój będzie optymalny dla większości kobiecych stóp.

Niebywale komfortowe. W rezultacie nauka jazdy będzie z nimi niezwykle przyjemna i prosta. Kiedy już złapiesz podstawy, to przekonasz się jak jazda na desce może być powodem do dostarczania radości.

Sznurowanie BOA jak najbardziej usprawnia przystosowanie butów do naszych stóp. Optymalne pochylanie do przodu gwarantuje najlepszy przekaz mocy. Wkładka butów jest termoformowalna. W rezultacie gwarantuje najwłaściwszej dopasowanie do stopy i zupełnie nowy poziom wygody jeśli chodzi o buty na snowboard.

Dostosowana do damskich stóp podeszwa Trace WMN zapewnia doskonałą przyczepność, tłumienie drgań i stabilność. Środkowe gumowe elementy dbają o przyczepność, a główna rama pozwala uzyskać doskonałe podparcie stopy.

Buty snowboardowe damskie HEAD One BOA WMN Black 2020

Buty snowboardowe damskie HEAD One BOA WMN Black 2020

To buty snowboardowe dla kobiet, które serwują najwyższy poziom komfortu. Od teraz zakładanie i zdejmowanie buta stanie się niezmiernie wygodne. To przede wszystkim w rezultacie zastosowania konstrukcji Easy Entry. Średni flex, a takżę lekka i niezwykle ciepła konstrukcja, powodują, że jazda na desce z tym obuwiem będzie niesamowicie przyjemna.

Dodatkowo wyposażone w warstwę ocieplającą poprawiającą komfort, oraz lekkość, która pozwala na łatwą i przyjemną jazdę. Rozwiązanie Women’s Comfort System wnosi ergonomiczne dopasowanie z jeszcze bardziej naturalnym flexem w okolicy pięty i perfekcyjnym dopasowaniem do kobiecej anatomii. Ten but ma wszystko to czego potrzebują wymagające riderki na stoku.

Buty snowboardowe Head znajdziesz na SnowSport.pl!

Head snowboard

Te doskonale, damskie buty snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst o snowboardzie –  Buty Snowboardowe Head Męskie – Jakie Wybrać?

No Comments

Post a Comment