SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

2301
post-template-default,single,single-post,postid-2301,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Podstawowe triki snowboardowe z Burton Girls [VIDEO]

Burton Girls

Podstawowe triki snowboardowe z Burton Girls [VIDEO]

Oceń ten artykuł.

Obfitująca w miękki śnieg i łagodną pogodę wiosna – to idealny czas, aby popchnąć dalej swoje możliwości. Ze wskazówkami od ekipy Burton Girls, to będzie fraszka!

Wyobraź to sobie: koniec sezonu, czujesz się komfortowo i pewnie w swojej jeździe. Razem ze znajomymi wybieracie się w góry na weekend. Planujecie trochę posiedzieć, poopalać się, a ty potajemnie chcesz pokazać im, jak wielkie postępy poczyniłeś, lub poczyniłaś. Rozumiemy to pragnienie, dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek dotyczących ewolucji na desce snowboardowej, aby pomóc w starcie. Te cztery triki można wykonać bez żadnych dodatkowych ulepszeń sprzętu – wszystko, czego potrzebujesz, to ty i twój snowboard. Po prostu obejrzyj filmiki Burton Girls kilka razy i ćwicz, ćwicz, ćwicz. Kiedy już je opanujesz – nie przestawaj! Pamiętaj, aby zawsze wyznaczać sobie coraz to nowsze cele. Zanim się obejrzysz, będziesz wyglądać jak profesjonalista.

Trik #1: Ollie

Ollie to często pierwszy trick, którego uczy się snowboardzista. Bardziej skomplikowane manewry często są zbudowane z nim jako podstawą, a więc nauka Ollie powinna być twoim priorytetem.

Trik #2: Tripod

Nauka Tripodu jest doskonała na początek, ponieważ można go wykonać absolutnie w każdym miejscu w dowolnym czasie. Plus, można spojrzeć na góry z nowej perspektywy.

Trik #3: Butter

Buttering jest tak zabawny, jak na to wygląda. Puch czy breja—nie ma znaczenia jakie panują warunki, ta ewolucja dostarcza tyle frajdy, że warto ją dodać do swoich umiejętności. Jak tylko ją opanujesz, reszta pójdzie Ci jak po maśle.

Trik #4: Method

Zgodnie ze słowami Chloe Kim, wielokrotnej złotej medalistki specjalizującej się w halfpipe, method jest jednym z najbardziej znanych, ponadczasowych trików jakie można wykonać. Bez trudu zobaczysz profesjonalistów wykonujących go np. na Burton US Open, ale jest na tyle elementarny, że leży w zasięgu każdego pewnego siebie snowboardzisty.

To tyle od ekipy Burton Girls!

Profesjonalne zawodniczki Burton Girls – Kimmy Fasani, Kelly Clark i Chloe Kim – sprawiają, że wszystkie te ewolucje w ich wykonaniu wyglądają łatwo, ale jak już zaczniesz nad nimi pracować, do każdego z nich możesz dodać swój własny akcent. Na co czekasz? Rozpoczynając przygodę z deską nie zapomnij sprawdzić oferty Burton Snowboards.

No Comments

Post a Comment