SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1645
post-template-default,single,single-post,postid-1645,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Bielizna termoaktywna – niezbędna na stoku

Bielizna termoaktywna

Bielizna termoaktywna – niezbędna na stoku

Oceń ten artykuł.

Bielizna termoaktywna – jest to najważniejsza bielizna, używana do ochrony ciała przed zimnem. Pomaga nam utrzymać odpowiedni poziom ciepła w ciele, jednocześnie pochłaniając wodę i pot, dzięki czemu zapobiega uczuciu wilgoci. Podczas kompletowania sprzętu na wypad w góry, warto postawić na dobrego i sprawdzonego producenta.

Bielizna termoaktywna

Dlaczego bielizna termoaktywna powinna zawsze być w twoim wyposażeniu?

Profesjonalna odzieży termoaktywna jest wykonana z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Między innymi, używa się przy niej technologii bezszwowej, tak by nie powodowała absolutnie żadnych podrażnień na skórze, oraz zapewniała maksymalny komfort i swobodę ruchów. Jej wysoko funkcjonujące właściwości termoaktywne, oraz umiejętność absorpcji dużych ilości wody (nawet 1/3 jej masy), bakteriostatyczne cechy, umiejętność hamowania powstających przy wysiłku fizycznym zapachów, absorpcja promieniowania UV i lekkości całego zestawu sprawiają, że bielizna termoaktywna jest niezbędnym produktem na czas przebywania w niskich temperaturach, szczególnie podczas jazdy na nartach, lub snowboardzie.

Najlepsi producenci bielizny termoaktywnej

4F

Jest polską marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe wyprodukowane. Ich cechą rozpoznawczą jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Ich produkty nadają się zarówno do treningów jak i do jazdy na nartach, lub desce w ekstremalnych warunkach. Od ponad 12 lat wspierają zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu. Motywują ludzi do przełamywania swoich barier i pomagają w dążeniu do osiągania coraz lepszych wyników sportowych dzięki oferowanym przez nich wysokiej jakości produktom.

Zobacz ofertę marki 4F

Majesty

Jest marką prowadzącą swoją produkcję w Polsce. W Majesty kładzie się duży nacisk na doskonałą jakość wykonania, designu oraz na ostatnie szlify każdego produktu. Ich bielizna termoaktywna zachwyca wyglądem i niezawodną funkcjonalnością. Najbardziej zaawansowana technologia oraz proces produkcyjny wraz z wysoką jakością użytych materiałów gwarantują najwyższy standard produktów Majesty. Stanowią one unikalne połączenie designu, technologii oraz wydajności.

Zobacz ofertę marki Majesty

X-Bionic

Jest to włoska marka, która jako jedna z pierwszych opracowała termoaktywną technologię używaną w produkcji odzieży. Nieustanny rozwój i stałe doskonalonie produktów zapewnił możliwość tworzenia coraz to bardziej technologicznie zaawansowanych pozycji, które z biegiem czasu przybrały anatomiczną formę i wielofunkcyjność, wykorzystującą termiczne cechy zaobserwowane w naturze. Odzież wyprodukowana przez X-Bionic jest efektem wielu lat innowacji i pracy najlepszych specjalistów.

Zobacz ofertę marki X-Bionic

Bielizna termoaktywna

Technologia bielizny termoaktywnej

  • 3D Technology – technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Konstrukcja zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci oraz ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz struktury. Dzianina wpływa na regulację temperatury, chroniąc przed przegrzaniem lub wyziębieniem.
  • 3D PRO Technology – technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Porowata, wzmocniona konstrukcja oraz modyfikowane sploty w miejscach o wzmożonej potliwości zwiększają powierzchnię odbioru wilgoci i wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz struktury. Dzianina wpływa na regulację temperatury, chroniąc przed przegrzaniem lub wyziębieniem.
  • BTP covering system – technologia oplotu mikrowłókna polipropylenowego wokół elastanu. Technologia ta gwarantuje utrzymanie założonych parametrów produktu, jednocześnie nie dopuszczając do kontaktu elastanu ze skórą.
  • T.M.F. QUALITY CYCLING PADS  S.R.L – zbudowana z trójwarstwowej profilowanej pianki wkładka rowerowa, amortyzująca uderzenia i absorbująca wstrząsy. Kształt wkładki uwzględnia anatomiczną budowę ciała w zależności od płci. Materiał chłonie wilgoć i ma właściwości antybakteryjne.

Strój na narty – co wybrać?

No Comments

Post a Comment