SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9962
post-template-default,single,single-post,postid-9962,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty narciarskie Hawx Magna 2021 – bajecznie komfortowe!

Buty narciarskie Hawx Magna 2021 - bajecznie komfortowe

Buty narciarskie Hawx Magna 2021 – bajecznie komfortowe!

5/5 - (1 ocena)

Buty narciarskie Atomic Hawx Magna 2021 to obuwie, dzięki którym każdy narciarz będzie lepszy. Jakie było najważniejsze założenie austriackich konstruktorów przy tworzeniu tego sprzętu? Chcieli stworzyć model cechujące się wręcz idealnym dopasowaniem. W rezultacie będą to najlepsze buty w tym zakresie! Zaraz po wyjęciu z opakowania i wsunięciu do nich stóp poczujesz, że leżą jak ulał. Z tego otóż powodu linia Hawx to najlepiej sprzedające się buty narciarskie na świecie. W artykule przedstawiamy kilka najciekawszych modeli z serii Magna 2021, dedykowanych przede wszystkim dla osób z nieco szerszą stopą. No to zaczynamy lekturę.

Buty narciarskie Hawx Magna 2021

Buty Atomic HAWX MAGNA 120 S 2021

Buty Atomic HAWX MAGNA 120 S Black/Red 2021
HAWX MAGNA 120 S BLACK

Jeżeli potrzebujesz szerokich, a jednocześnie lekkich butów to doskonale trafiłeś. Nie łatwo jest połączyć te zdawać by się mogło przeciwstawne właściwości, jednak w modelu Atomic Hawx Magna 120S 2021 austriackim konstruktorom udało się to.

Imponują mocą i znaczną wydajnością. Każdemu narciarzowi zapewnią odpowiednią sztywność oraz moc. Ten lekki but o szerokości skorupy 102 mm jest zaskakująco lekki.

Komfort dla Twoich stóp

Twoja stopa w tym bucie narciarskim poczuje się niesamowicie komfortowo. Tego niesamowitego dopasowanie nie da się przebić przede wszystkim za sprawą wstępnie ukształtowanej wkładce wewnętrznej 3D Gold 3M™ Thinsulate™ oraz rozwiązaniu Memory Fit. Za sprawą możliwości termoformowania dostosujemy do swoich indywidualnych preferencji skorupę, cholewkę, a także botek wewnętrzny.

Będziemy również w stanie dostroić precyzyjnie wychylenie do przodu w wyniku zastosowania technologii Power Shift. Jest to doskonały model dla wszystkich narciarzy, niezależnie od poziomu umiejętności.

Buty Atomic HAWX MAGNA 100 2021

Buty Atomic HAWX MAGNA 120 S Black/Red 2021
HAWX MAGNA 100

Ten model cieszy się od wielu sezonów olbrzymią popularnością. Te buty narciarskie wykazują się umiarkowaną sztywnością. Biorąc je do dłoni poczujemy to jak bardzo są lekkie. Korzyści płynące z tej właściwości docenimy przede wszystkim w trakcie całodziennej jazdy, gdzie pod koniec dnia nasze nogi nie będą przeciążone ze zmęczenia.

Nigdy Ciebie nie zawiodą

Możesz być pewien, że buty do nart HAWX MAGNA 100 nigdy Ciebie nie zawiodą. Nie musisz już wybierać pomiędzy komfortem, a wydajnością. W tym modelu konstruktorom udało się połączyć obie te właściwości.

Technologia Easy Step-in zone jak i szeroki język oznaczają łatwe wchodzenie i wychodzenie z butów nawet przez narciarzy z szerszą stopą. Będą to najwłaściwsze buty dla narciarzy o umiarkowanej budowie ciała i sile, którym zależy w trakcie szusowania po stoku przede wszystkim na dobrej zabawie.

Buty Atomic HAWX MAGNA 85 W 2021

Buty Atomic HAWX MAGNA 85 W White Mint 2021
HAWX MAGNA 85 W

Hawx Magna 85 W to jedne z najbardziej kobiecych butów w całej kolekcji Atomic. Dlaczego tak jest? Wystarczy tylko na nie spojrzeć. Ponadczasowa biel spójnie spaja się z delikatnymi akcentami pastelowej zieleni. W rezultacie nie będziesz mieć najmniejszych problemów w kolorystycznym dopasowaniu tego obuwia do reszty swojej stokowej garderoby.

Szeroki język pozwoli wsunąć łatwo stopę

Będzie to naturalnie najlepszy model dla narciarek posiadających średnią, bądź nieco szerszą stopę. Charakteryzują się prócz tego średnią sztywnością. Szeroki język pozwoli swobodnie wsunąć do nich stopę i zdjąć po zakończonej jeździe, nawet wówczas kiedy skorupa butów będzie zimna i obkurczona.

Po ten model mogą śmiała sięgnąć początkujące bądź średnio zaawansowane narciarki. Dostarczą im odpowiednią sztywność tak by można było łatwo kierować nartami. Jeżeli w trakcie jazdy stawiasz przede wszystkim na rekreację, a także zależy Tobie na kobiecym wyglądzie, to powinnaś na sezon 20/21 wybrać właśnie ten model.

Buty narciarskie Hawx Magna 2021 znajdziesz na SnowSport.pl!

narciarstwo

Te niezwykle komfortowe buty narciarskie oraz inne elementy ekwipunku narciarskiego znajdziesz w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do publikacji naszego artykułu o nartach zjazdowych Narty Rossignol React 2021– Znajdź Swój Rytm!

No Comments

Post a Comment