SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7460
post-template-default,single,single-post,postid-7460,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty Tecnica Mach 1 – dla najlepszych narciarzy?

Buty Tecnica Mach 1 2020

Buty Tecnica Mach 1 – dla najlepszych narciarzy?

Buty Tecnica Mach 1 2020 jest to świetna propozycja dla osób ceniących sobie jakość oraz wygodę użytkowania. Dobór buta narciarskiego jest szalenie istotny ponieważ to w nich najczęściej spędzamy najwięcej czasu na stoku. Dzięki dobrze dobranym butom mamy pełną kontrolę nad swoimi nartami i jesteśmy w stanie wykorzystać ich potencjał. Buty Technica starają się wyjść naprzeciw wymaganiom najlepszych narciarzy i osób które cenią w butach narciarskich wygodę , jakość wykonania oraz niepowtarzalność.


buty Tecnica mach 1 2020

Buty Tecnica Mach 1 2020 są anatomiczne dopasowane do kształtu stopy!

Buty Włoskiego producenta doskonale dopasowują się do kształtu naszej stopy ! Użyte do produkcji buta wewnętrznego materiał Microcell ma różną gęstość dzięki czemu jest wytrzymały i jednocześnie łatwy w kształtowaniu. But wewnętrzny jest  anatomicznie dopasowany do kształtu stopy już po wyjęciu z pudełka. Buty z linii Mach 1 to produkt dla najbardziej wybrednych narciarzy wymagających od butów narciarskich perfekcyjnego trzymania stopy, połączonego z komfortem użytkowania od pierwszej chwili.

buty tecnica mach1 2020

Grupa butów Mach 1 dostępna w trzech szerokościach. Oznaczenie LV odnosi się do butów węższych 98 mm . Symbol MW odnosi się do butów szerszych 100 mm . Oznaczenie HV odnosi się do butów szerszych 102 mm. Różnica w objętości wynosi 7 %.

Buty Tecnica Mach 1 – technologie

W butach narciarskich Tecnica mamy zastosowane kilka godnych uwagi technologii jednym z interesujących rozwiązań zastosowanych w produkcie to system C.A.S ( Custom Adaptive System) . Istotnie dzięki znakomitemu dopasowaniu buta wewnętrznego i skorupy mamy bardzo komfortowe warunki, świetne dopasowanie oraz rewelacyjne czucie nart. Konstrukcja buta zewnętrznego w systemie C.A.S Shell gwarantuje najwyższy poziom dopasowania dzięki m.i.n asymetrycznemu położeniu kieszeni kostki, anatomicznemu kształtu kieszeni pięty, oraz asymetrycznemu położeniu kieszeni śródstopia. Klamry Lift Lock innowacyjny mechanizm utrzymuje dźwignie klamry odsuniętą od buta.  Podniesienie dźwigni odblokowuje klamrę i pozwala na jej rozpięcie kiedy faktycznie chcemy to zrobić.

Mach 1 Tecnica 2020

 

Główne założenia

Niewątpliwe linia produktów Tecninca uderza w segment premium jeżeli chodzi o sprzęt narciarski oferując rozwiązania z górnej półki dla narciarzy szukających najlepszych osiągów oraz idealnego dopasowania. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem butów Tecnica koniecznie zajrzyj do naszego sklepu snowsport.pl. Przeczytaj również Za luźne, za duże buty narciarskie ? Zobacz jak dopasować buty narciarskie cz1: Za Luźne, Za Duże Buty Narciarskie ? Zobacz Jak Dopasować Buty Narciarskie – Cz.1

1 Comment

Post a Comment